#1 2006-10-11 13:11:05

Ero sannin
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-07-07

GTA Vice City Multiplayer

Witam, chce pograć w GTA: VC przez multiplayera (MTA 0.5 to najnowsza wersja, może źle ją napisałem) jednak gdy już wybiore serwer, podłącze sie do niego, oznacze jaką mam wersje GTA:VC i wybieram Start Game i oto co mam:

Najpierw:
error1.jpg

A potem:
error2.jpg

No i tyle, może mi ktoś powiedzieć oco chodzi?

PS: Ten obrazek z 2 errorem troche mi przycieło ale treść widać

Ostatnio edytowany przez Ero sannin (2006-10-11 13:12:15)

Offline

#2 2006-10-11 14:18:20

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: GTA Vice City Multiplayer

jak widzisz oba errory wyskakują z tą samą instrukcją, albo ten patch co jest do mutliplayer nie działa poprawnie, albo masz coś z pamięcią wirtualną, nie wiem, dużo nie pomogę, nie kręce się grami, i nie wiem dużo na ich temat.

Offline

#3 2006-10-11 14:49:36

BigBang
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-23

Odp: GTA Vice City Multiplayer

To oznacza, ze program gta-vc.exe odnosi sie do danych, np. jakis zmiennych, ktore nie istnieja, badz sa pod innym adresem. Proponowalbym reinstalke samej gry, potem bez zadnych dodatkowych pathy zainstalowac MTA bo domyslam sie, ze ten programik byl robiony pod wersje 1.0 gry.
Alternatywa moze byc GTA-SA, gdzie jest taki spytny programik, nie pamietam jego nazwy, ktory umozliwial gre do 100 osob przy znosnym pingu i czesto na najwiekszych serwerach gralo po 100 osob, wiec zawsze sie czekalo w kolejce, ale jak juz sie wbiles to jak byla 100 osob to zabawa na maxa. Co do tego programiku to do GTA-Sa sa dwa takieprogramy  multi, jeden sie instaluje do gry i po odpaleniu gry ma menu przypominajace same GTA-SA, ten jest gorszy, natomiast ten o ktorym pisalem to on ma osobna konsola, tam masz duzo filtrow i jest wypasiony, mozna robic transfery pieniezny i wogole niezla zabawa.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024