#1 2006-10-15 20:29:22

Ćwiek
Użytkownik
Dołączył: 2006-10-04

2 Nowe konsolowki

Yo. Chcialbym się dowiedzieć co sądzicie o 2 ostatnich wydarzeniach w temacie "gry anime na konsole" mianowicie DBZ:Sparking!NEO (juz dosc dlugo ta gierka jest ale czekam na "niekrzakową wersję" czyli anglojezyczna i BLEACH: Blade Battlers (ktora mi sie bardzo podoba pomimo tego, ze kupa ludzi mowi ze nie udana )

Wiec co do dbz - gra moze i ciekawa ale nie kapuje jej zabardzo i z reszta chce sie nia troche bardziej nacieszysc rozumiejac wszystko i dlatego czekam na 27 października

A co do Bleacha- mi sie bardzo podoba wciagajaca giera, mam 100%, 91% , 94% , nawet jezeli gamepla jest dosc trudny z początku to pozniej mozna naprawde sie dobrze bawic, zwlaszzca gdy ma sie multitapa i mozna zagrac w 4 osoby.

A co wy myslicie ?

Offline

#2 2006-10-15 20:41:05

Przemek3
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-03-18

Odp: 2 Nowe konsolowki

mam od kilku dni bleacha, i też mi się podoba:) moim zdaniem aż taka trudna nie jestm( już w 1 walce osiągnąłem Ichigiem Bankaii:))
w tego dbz nie gralem więc się nie będe wypowiadał:)

Offline

#3 2006-10-15 21:15:11

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: 2 Nowe konsolowki

To tak
Dragon Ball Z: Sparking Neo!:
Skoczylem cala oprocz sagi DB (poniewaz kur*a kumpel mi save skasowal!! czyli nie zdobylem 3 postaci (Kid Goku, Ojciec Picollo i Dziadek Gohan) gra jest o wiele lepsza niz 1 mozna w niej wyczniac przepiekne comba w ch*ja postaci + zaje**a grafika. Co najlepsze udalo im sie poprawic kamere wzgledem 1 części. Areny tez są rozlegle (dla mnie to jest na + dla niektorych na -). Ale nie stety szybko sie nudzi Budokai 3 moim zdaniem zostaje gra DB na Ps2 nr.1
Ocena 8+/10
Bleach Blade Batllers:
Dzisiaj miałem pierwszy raz styczność z tą grą. Skonczylem prawie story mode (dopiero sie 1h temu skaplem, ze jest tam jeszcze chapter 6 na glowie Kona):P. Wielkim minusem tej gry jest maaaaaaaaaaaala ilosc ciosow. jezor. Ciesza przemiany (bankai itd.). GRa najlepiej sie bedzie sprawdzala w mutli ale na poczatek trzeba zdobyc postacie (dopiero zdobylem 2 Renjiego i Ikkakuw mission mode). GRa kryje sie przy Bleach: Heat The Soul 3 na PSP, któa moim zdaniem jest grą świetną z ocena 10/10.Stranie mnie zdenerowalo jeszcze brak intra.Bleacha: Blade Battlers narazie oceniam
Single- -7/10
Multi- tu bedzie rzeźnia 9+!/10
Chciałym przyblizyj jeszcze niedawno powstala  gre Battle Stadium D.O.N na Ps2 i GameCube:
GRa wita nas przefajnym openingiem. Gra podobnie jak Bleach :BB oferuje gre do 4 playerow (musze cholera zakupic multitapa) i postacie z seri Dragon Ball, One Piece i Naruto. Gra sie bardzo fajnie lecz szybko sie nudzi. Choc multi jak pisalem juz wczesniej jest bardzo dobre (gra w 4 osoby jest przezajebi**a)
Ocena:
Single: 6/10
Multi: 9/10
Jeszcze z nowo powstalych gier na podstawie anime od siebie polece One Piece: GRand Adventure:
Bardzo dobra gra oparta na serii One Piece (od poczatku anime [saga kurahandola] aż po sage Eneru [czyli do ep. 191]. W grze na poczatku wcielami sie w zaloge Luffiego i pokolei przechodzimy plansze wedlug anime plynac naszym kochanym statkiem. Gra oferuje naprawd3e dużo ciosow (glowni bohaterowie maja po 3 speciale + 1 ultimate attack a reszta 2 special + 1 ultumate attack). Gra oferuje jeszcze boaherow wspomagajacych któych możemy przywołwać podczas walki i oni pomagaja nam podczas gry. Naprawde gre polecam!
Ocena : 9+/10
Jeszcze jedna niedawno powstala gra to Super DragonBall Z:
GRa rozni sie od Tenkaichi i Budokai bardzo. Przypomina strasznie Street Fightera. GRa nie oferuje moze duzo postaci ale warto w nią zagrać. Ma bardzo dobrą grafike(potacie wygladaja swietnie i mozliwosci rozwalania zeczy w planszy itd.), dużo ciosów (dużo kręcenia analogiem). Jedyne co grze brakuje a gra Dragona powinna to posiadac to Dynamika...
Ocena 7/10
to tyle:P


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024