#1 2006-11-18 16:05:23

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Manga w areszcie

Nie wiem czy to już kiedyś było poruszane ale skorzystałem z opcji SZUKAJ oczkod i nic nie znalazłem.

Grzebiąc w archiwach zauważyłem coś takiego:

Aresztanci w Gliwicach resocjalizują się japońską mangą. - Przynajmniej coś czytają - cieszą się wychowawcy

link do pełnego artykułu na GAZETA.PL

Hentaie, nie hentaie, shonen (wątpie aby shojo) i inne gatunki pewnie pojawiły się u nich. Niedługo będzie pewnie można jeździć do więzienia aby pożyczyć tego trochę smile_lol

Co o tym sądzicie? Czy to dobrze czy źle.. bo w sumie dobrze, że coś czytają (edukują się?) ale wiadomo jakie treści znajdują się  w co niektórych mangach (i anime) tych gatunków. Mam na myśli: często przemoc w shonen, kazirodztwo i gwałt w hentaiach. Jak wyjdą co poniektórzy na wolność to może im odbić nie w tę strone co trzeba. Typowy paradoks dla którego nie ma odpowiedzi ale dyskusja zwykle dobrze się rozwija.

Ostatnio edytowany przez Kisiel (2006-11-18 16:06:11)


10721827ve.gif

Offline

#2 2006-11-18 16:11:44

KAT
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Manga w areszcie

A w ksiazkach tego nie ma? Tez jest przemoc, sex i inne rzeczy oczkod Niech czytaja. Wazne, ze manga sie popularyzuje smile_big Jeden wyciagnie z tego pozytywy, inny negatywy kolejnoy znowu nic oczkod To tak jak z filmami, telewizja i ksiazkami przeciez oczkod

Ostatnio edytowany przez KAT (2006-11-18 16:12:40)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024