#1 2005-07-09 19:21:30

Elvis1985
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-06-12

Japonia - FASCYNACJA

Witam, czy wy też tak jak ja macie ochotę wybrać się do Japonii? Ja nieraz tak tego pragnę, że byłbym gotów kupić bilet w jedną stronę (bilet kosztuje ok. 2500zł smutny) do np. Tokio i żyć chwilą smile Nie martwiłbym się niczym. Pewnie przez jakiś czas oczkod Ale wyjazd do Kraju Kwitnącej Wiśni jest moim marzeniem smile Chciałbym zobaczyć i poznać lepiej ich kulturę.
A tak poza tematem oczkod to może ktoś z was mieszka za granicą??? Ja niestety mieszkam w Warszawie i Japonia to jeszcze marzenie, ale może kiedyś smile

Offline

#2 2005-07-09 20:28:17

duch_84
Użytkownik
Skąd: Sieradz
Dołączył: 2005-03-26

Odp: Japonia - FASCYNACJA

życie w japonii jest bardzo drogie:(
żeby nie zbankrutować już pierwszego dnia musisz wiedzieć gdzie iść (będzie taniej ale i tak drogo)
a od człowieka na ulicy nic się tam nie dowiesz bo odrazu zwieje:(

Offline

#3 2005-07-09 20:45:03

Mors
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-02-05

Odp: Japonia - FASCYNACJA

Ja też bardzo chciała bym zwiedzić Japonie i 'obejrzec' ich kulture na żywo. Można czytać o tym wiele ale ksiażka nigdy nie odda tego jak to wygląda naprawdę. Zobaczyć jak kwitnie sakura i być w czasie hanabi to coś za co bym wiele odała. Swiętowac tam nowy rok. I zwiedzić takie miasta jak Tokio lub Kioto. Wpić sake ^^
Niestety watpie abym miała możliwość kiedykolwiek być tam, no ale zawsze można próbować jakoś się tam dostac;)

Offline

#4 2005-07-09 20:45:39

Naruto9
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-12

Odp: Japonia - FASCYNACJA

Witam;)
Ja też chce osobiście tam wyjechać, waluta jest w sumie niedroga.
Jak się ma już plan co tam będzie się robić to powinno być łatwiej.
Ale mam nadzieję się tam za kilka lat wybrać.

Offline

#5 2005-07-09 21:58:24

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: Japonia - FASCYNACJA

witam!! Kto nie marzy o Japonii smile ja planuje wyleciec maksymalnie od 2 do 3 lat smile smutny Moja przyjaciółka juz w tym roku była 4 razy w japonii i zarabia tam nie źle smile Kupienie biletu to nie wszystko moga cie mili panowie nie wpuścic do Japonii jeżeli nie bedziesz miał wystarczająco funduszy! Najlepiej jechać tam grupkami np. 3 osoby wtedy taniej bedzie za wynajecie pokoju który miesięcznie kosztuje na nasze 400zł wiec na spółe wychodzi dość tanio na miesiąc! ale żeby tam miesiac przezyć to albo trzeba miec 4 tys. albo poproostu znaleść tam prace oczkod Powiem że moja qmpela pracuje za 400zł dziennie!!!! od 21 do 7 rano jako Hosstesa i bardzo sobie chwali ta prace oczkod Dzięki niej moge mieć prace wiec dlatego zgłosiłem sie na ochotnika do woja, zeby miec za sobą formalności!!Najłatwiej jest kobitom dostać prace smile Ale pobyt jednorazowy w japonii jest na 3 miesiące potem musicie starać się o wize albo poprostu przjechac znów za miesiąc oczkod

Offline

#6 2005-07-09 22:12:15

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Japonia - FASCYNACJA

Jest jeszcze jeden sposób aby dostac się do kraju kwitnącej wiśni, chodzi mi miannowicie o wyjazdy w ramach praktyk studenckich lub wymiany studentów. W tym roku na mojej uczelni pojawiła sie taka właśnie okazja niestety plakaty o tym informujace na moim wydziale pojawiły się tydzień po terminie składania podań zly (moja uczelnia składa się chyba z 10 budynków rozrzuconych po całym Szczecinie a mój wydział jest najdalej od rektoratu)
W tym roku będe trzymał rękę na pulsie. Muszę się tam wkoncu wybrac!!!


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#7 2005-07-09 22:41:20

Elvis1985
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-06-12

Odp: Japonia - FASCYNACJA

Najlepiej byłoby pewnie zabrać się tam w towarzystwie jakiegoś zaprzyjaźnionego japończyka smile Wtedy zamieszkało by się z prawdziwą japońską rodzinką smile Ach... marzenia... Moim jedynym marzeniem jest wyjazd do Japonii smile Fajnie byłoby tam zamieszkać na dłużej, tak na rok lub dwa smile

Offline

#8 2005-07-09 22:55:09

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Japonia - FASCYNACJA

O Japonii nie marzę, po prostu chętnie bym się tam wybrał na jakiś tydzień... pozwiedzał, popatrzył...


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024