#21 2005-07-20 02:10:06

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ekipka do grupy hardsubowej!

No to fajnie że metoda się przyjeła. Generalnie na razie nie udało mi się obmyślić niczego lepszego. Chociaż prawde powiedziawszy to nie wiem czy to się da jakoś ulepszyć. No chyba żeby stworzyć słownik skrótów, gdzie za pomocą odpowiednich symboli bym sobie zaznaczał "to sprawdzić z japońskim" "tu zdanie kiepsko brzmi" "tu efekt" "zdanie zmienione - do weryfikacji" i takie tam smile_big. Ale kto wie, może metoda się jeszcze lepiej przyjmie i jeszcze więcej osób będzie jej używało, co znacznie ułatwi współprace.

BTW Autorem pierwowzoru sposobu był Kane, ja ją tylko zmodyfikowałem smile_big

Offline

#22 2005-07-20 14:11:36

moston
Użytkownik
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ekipka do grupy hardsubowej!

wyslalem meila czekam na odpiowiedz smile_big

Offline

#23 2005-07-25 00:40:48

DiMiTRiH
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-25

Odp: Ekipka do grupy hardsubowej!

Oh, Virus i fansuby ];>
To bedzie Cos mocnego :PP

(Jesli nie mozesz sobie mnie przypomniec to powiem Ci tyle, ze na #mangazyn-pl siedzialem pod xywka Himura jezor)


The man is a... a myth, a Legend. And if he's still living.. He's the one you want!

Offline

#24 2005-07-25 01:03:37

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ekipka do grupy hardsubowej!

Hmm, teraz tylko kwestia jest taka, że czy wszystko gra. Bo ja np znam dwóch virusów którzy się angażują w M&A. Tak więc może sam zainteresowany zweryfikuje hipoteze smile_big.

Offline

#25 2005-07-25 15:07:52

DiMiTRiH
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-25

Odp: Ekipka do grupy hardsubowej!

Tylko jeden Virus siedzi na mangazynie, ktory ma taki avek jak ten tutaj oczkod


The man is a... a myth, a Legend. And if he's still living.. He's the one you want!

Offline

#26 2005-08-02 13:58:45

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ekipka do grupy hardsubowej!

Huhu... widze że ktoś w końcu mnie zauważył smile_big... dobra koniec tych żartów:D. Taa... to prawda, że zamierzam się zabrać za hardki (już pracuję nad pewnym skryptem)... widzę DiMiTRiH, że mnie przejżałeś... zgadza się... to bedzie coś mocnego i pikantnego (bonus). Co do mojej osoby to tylko raz byłem na stronce Mangazynu (wtedy gdy on upadł), a skoro ktoś jeszcze używa mojej ksywki i Avatarka to znaczy tylko jedno - ktoś się pode mnie podszywa[zly](chyba)! Pewno mnie kojarzysz z Anfo... choć długo już tam nie byłem... Jeśli chodzi o tego prawdziwego Virusa - to ja... ten co siedzi na czele Asoko-Fansubs.... To chyba tyle...

Offline

#27 2005-08-02 16:49:51

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: Ekipka do grupy hardsubowej!

Ja to bym sie chetnie przylaczyl do grupy typowo softsub'owej smile bo jak na razie jedyne na czym sie znam to timing i synchronizacja a bez znajomosci japonskiego robienie pozadnego timingu do hard'a jest nieco smieszne smile_big


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024