#21 2005-07-24 19:17:48

sw_michal
Użytkownik
Dołączył: 2005-05-05

Odp: Naruto Hardsub PL | ASG-Across

Ale dałeś porównanie;) Zaawansowane życie i hardsuby? Zabawny wątek luźnej, niedzielnej dyskusji:)

Ostatni hardsub widziałem rok temu. Trzy lata temu próbowałem ściągać. Ech, te początki. Czyli nie tak dawno.

Swoją drogą Yang, co to jest "zaawansowane życie"? smile_big:D Czy życie może być niezaawansowane?

Istoty żywe mogą być zaawansowane. Ale o życiu nie słyszałem. Kwieciste porównanie. Nie ma co.

Pozdrawiam i cieszę się z twojego zdrowego podejścia, do leniwej niedzieli;)

Offline

#22 2005-07-24 19:35:14

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Naruto Hardsub PL | ASG-Across

No ja akurat miałem pracowitą niedziele. Walka z wiatrakami smile_big
A co do określenia, to był skrót myślowy: zaawansowane formy życia. Swoją drogą łatwo było się tego domyślić jezor.
No i porównanie jak najbardziej trafne. Zresztą wystarczy popatrzeć jak było kiedyś a jak jest teraz i uświadomić sobie jak więlka ewolucja (prawie że rewolucja) wystąpiła oczkod.

Offline

#23 2005-07-24 20:01:15

sw_michal
Użytkownik
Dołączył: 2005-05-05

Odp: Naruto Hardsub PL | ASG-Across

Domyśliłem się:P Ale to fajnie złapać kogoś za skrót myślowy:) A porównanie nietrafne, za dużo w nim egzystencji, jak na taki temat.
W ewolucję nie do końca wierzę, obserwując co poniektórych;)
Zaś rewolucji nie nie zauważyłem. Porzucone projekty i kłapanie paszczą burzą obraz postępu. Jedna zachodnia grupa potrafi mieć więcej dokonań niż PSH. Więc pewno dlatego to oni zbierają laury, a nie nasi fachowcy.
Z PSH jak z PZPN. Za dużo działaczy, za mało działania. I tak pozostaje mi oglądać zagraniczne mkv.

Pozdrawiam.

Offline

#24 2005-07-24 21:21:20

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Naruto Hardsub PL | ASG-Across

Gwoli ścisłości, to zachodnie grupy wypuszczają w mkv przeważnie DVD ripki. Czyli generalnie takim projektem zajmuje się jedna osoba (no chyba że dorzucą typeseting i karaoke), dlatego wystarczy ograniczyć się do kodera. Przy wydawaniu hardka trzeba się jednak trochę bardziej natrudzić więc i więcej czasu to zabiera. Zresztą wystarczy porównać ilość osób posługujących się językiem angielskim i przyrównać ją do liczby osób umiejących posługiwać się językiem polskim, by konkluzja sama się nasuneła. oczkod

BTW Walkę z wiatrakami już skończyłem, teraz chyba zaczne oględziny CPU smile_big

Offline

#25 2005-07-28 12:30:34

Jaxowarka
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-10

Odp: Naruto Hardsub PL | ASG-Across

Pierwszy odcinek jest już do pobrania BT bodajże od wczoraj. Wchodźcie w dział download na http://asg-across.net/
Ci, co oglądnęli - wypowiadać się!
Co jest złe, co dobre?

PS. Tłuamczenie do 4 odc. włącznie jest już gotowe - teraz tylko wystarczy zrobić timing, korektę itp.
Niedługo kolejne. :]

Offline

#26 2005-07-28 14:03:30

kalamir
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-10-29

Odp: Naruto Hardsub PL | ASG-Across

fuku wpadło mi w ręce pierwsze...... no sory ale poco robie wszyscy to samo ? nie fajniej było by jak by jedna gropa robiła np. pierwsze 20 odcinków a druga kolejne 21 i w górę ? albojedna gropa wydawała na bierząco ?

Offline

#27 2005-08-10 13:45:23

Marecze_k
Użytkownik
Skąd: Bolków
Dołączył: 2004-10-10

Odp: Naruto Hardsub PL | ASG-Across

Jeśli chodzi o mnie, mam już oba odcinki na kompie i powiem, że nawet bardzo podoba mi się ta opcja. Ale nie wiem, czy przypadkiem nie zawiesicie projektu bo coś tam... Porwaliście się na taka decyzję w momencie kiedy FUKO wypuściło swoją prywatną opcje z Naruto. Fuko jak i wy posiada TV Ripy i tym samym można je oglądać na domowych otwarzaczach z możliwością odtwarzania DivX'a a TV Rip zamknięty w mkv to troszku dziwny pomysł, ale znów jest lepiej dla posiadaczy PC'tów, którzy mogą dzięki temu zmieniać czcionki i inne badziejstwa. Nie jestem napewno na nie... Posiadam oba epki i musze was pochwalić, bardzo mi siępodoba wasza praca, więc mam nadzieję, że nie spieprzycie roboty i nie zawiesicie projektu... pozdro...

"fuku wpadło mi w ręce pierwsze...... no sory ale poco robie wszyscy to samo ? nie fajniej było by jak by jedna gropa robiła np. pierwsze 20 odcinków a druga kolejne 21 i w górę ? albojedna gropa wydawała na bierząco ?"

Bynajmniej ja bym nie chciał aby mieć zlepek jakieś serji od kilku grup.. wiadomo, że jedna grupa tłumaczy na swój język, a druka na swój - musisz się zdecydować które epki chciałbyś zaciągać... Tak samo w ASG-A jak i w FUKO rózni się sposób kodowania, to odrazu widać. Karaoke i przypiski... smile_big

Offline

#28 2005-09-29 15:02:56

Kary86
Użytkownik
Dołączył: 2005-09-23

Odp: Naruto Hardsub PL | ASG-Across

Hej a nie wie ktoś ile fuko wydali już odcinków Naruto z hardsubem i gdzie je można znaleźć? Fajnie by było jakby nie trzeba było używać do tego emule...

Offline

#29 2005-09-29 19:30:43

Draco
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-06-29

Odp: Naruto Hardsub PL | ASG-Across

Fuko wydało 3 epy, wszystkie dostępne na ich stronie smile

http://fuko.org/

dział Download
pozdrawiam

Offline

#30 2005-09-29 19:31:40

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Naruto Hardsub PL | ASG-Across

Fuko wydało narazie trzy odcinki Naruto, znaleźć można je na ich stronie: http://fuko.org/- są tam linki do torenta i Direct Download z megaupload oczkod

Draco 87 mnie wyprzedził smutny

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024