#361 2007-03-28 18:53:15

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: NARUTO W JETIX MAX !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta kupili pociętą wersję, a z tego co widziałem, to ponoć jeszcze sami coś pocięli... może mi się tylko zdawać, ale miałem amerikan werszyn na pc i wydawało się więcejscenowe XD A mnie rozgniata ten tekst w ich własnododanych creditsach... Montaż: jakiś tam kolo, czy kolesiówa... tylko pytanie, gdzie tam jest montaż? Jak widać syfy na obrazie w tv, a dźwięk przeskakuje z jednych dźwięków na drugie[omg]

Offline

#362 2007-03-28 19:39:32

sebastianx
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2006-07-28

Odp: NARUTO W JETIX MAX !!!!!!!!!!!!!!!!!

ja nie moge horror NIEEEEEEEE NIEEEEEEEE pomocy ma ktos zt\yletke potne sie njlepszym pomylsem bylby AXN (cfrowy polsat:P) tam daj z npisami a nie lub lektorem a nie ten #$%^ i kretynski dubbing!!!!!!!!!!! ktos oglada Siedmiu Samurajow na AXN? tam jest lektor i nie psuje zavbawy tym a tam jeszcze literki w innym daja AXN THE BEST DLA ANIME!!!!!!!!!!! spalic telewize jetix BUHAHAHA BURN BURN HAHAHAHA UFFFFF juz mi lepiej jezor mozila mi sie zrobala nie wiem jak ale sorry za bledy nie chce mi sie poprawaic jezorcholera

Ostatnio edytowany przez sebastianx (2007-03-28 19:40:58)

Offline

#363 2007-03-28 19:42:50

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: NARUTO W JETIX MAX !!!!!!!!!!!!!!!!!

AXN jest też w cyfrze xD i ma powstać Animax bedący na platformie AXN xD

Offline

#364 2007-03-28 19:51:56

Yoki
Użytkownik
Skąd: Stargard
Dołączył: 2007-03-11

Odp: NARUTO W JETIX MAX !!!!!!!!!!!!!!!!!

To co puszczaja na Jetix pograza mnie w ciemnosci O.O jedno wielkie Gó**** !!! naszczescie mam oryginalna wersje na kompie ufff ^^

Offline

#365 2007-03-28 20:10:02

frayer
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-17

Odp: NARUTO W JETIX MAX !!!!!!!!!!!!!!!!!

Hatake napisał:

Ta kupili pociętą wersję, a z tego co widziałem, to ponoć jeszcze sami coś pocięli... może mi się tylko zdawać, ale miałem amerikan werszyn na pc i wydawało się więcejscenowe XD

Amerikan werszyn jest jeszcze znośne, ale Polacy mają od Anglików i to tam zepsuli Naruto.

Offline

#366 2007-03-28 21:22:41

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: NARUTO W JETIX MAX !!!!!!!!!!!!!!!!!

Oczywiście po prostu brak słów.Swego czasu sprawdziłem nawet I odc pokemona(pocket monster) z polsatu z odcinkiem oryginalnym i różnica była spora.Najbardziej to widać w muzyce i imiona były inne.
Sprawdzałem również anime z jetix jak megaman czyli oryginalnie rockman.exe  i szaman king ale to każdy wie jaka tam była cenzura(każdy kto widział oryginał).
Akurat mimo że nie widziałem oryginalnego odcinka naruto nie ma żadnych wątpliwości że cenzura jest taka sama jeśli nie większa.
Jest chyba cenzura jak ktoś kogoś uderzy.Że nie pokazują tego i wiele innych rzeczy.

Offline

#367 2007-03-28 21:25:03

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: NARUTO W JETIX MAX !!!!!!!!!!!!!!!!!

Gdzie uderzy?? To w JETIX'owej wersji ktoś kogoś uderzył nie może być!! Oni nie pokazali nawet jak naruciak wyciąga swój kunai by zaatakować strach na wróble...(kakashi)

Offline

#368 2007-03-28 23:15:39

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: NARUTO W JETIX MAX !!!!!!!!!!!!!!!!!

frayer napisał:
Hatake napisał:

Ta kupili pociętą wersję, a z tego co widziałem, to ponoć jeszcze sami coś pocięli... może mi się tylko zdawać, ale miałem amerikan werszyn na pc i wydawało się więcejscenowe XD

Amerikan werszyn jest jeszcze znośne, ale Polacy mają od Anglików i to tam zepsuli Naruto.

Ach no racja, przecież brytyjski op i end leci:P Pomyliło mi się, zwracam honor.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024