#1 2005-07-27 23:54:39

masiwmati
Użytkownik
Skąd: wrocław
Dołączył: 2005-07-21

CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

Czy jest jakaś metoda czy wogóle ona istnije na usuniecie napisów(subów)z aniem dokłądnei z formatu avi tak aby powstała wersja RAW??

Offline

#2 2005-07-28 00:00:43

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

tak.. przycięcie brzegu tak by nie było napisów (raczej nie polecam) czyli generalnie nie ma żadnej opłacalnej metody.. jestza to metoda na pisanie bez rażących błędów i nazywa się słownik ortograficzny

Offline

#3 2005-07-28 00:19:11

Tomusso
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

Jest JAKAŚ metoda USUNIEŃCIA subów z animę. Dzielisz film na klatki, wycinasz uważnie napis w swoim ulubionym programie graficznym, powtarzasz operację kilkanaście tysięcy razy, składasz klatki z powrotem w całość i otrzymujesz... Tak, film z czarną dziurą w kształcie napisów smile_big Rewelacja. Sheesh, ale wy macie pomysły...

Poza tym, niech mi ktoś wyjaśni, dlaczego ktoś zadaje sobie trud, żeby zapytać o coś na forum, a nie jest w stanie zadać sobie trudu, by pytanie sformułować poprawną polszczyzną :/


gls2.png

Offline

#4 2005-07-28 01:08:43

marduk666
Użytkownik
Skąd: Otwock
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

Jest prostrza metoda...ściągnąć wersję raw smile_big

Offline

#5 2005-07-28 02:19:30

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

No ba Tomusso, tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą
Najstarsi górale: My nie wiemy.
Zresztą zadać pytanie jest łatwiej niż samemu poszukać takich informacji (nawet na tym forum już była o tym mowa, ale tylko kilka razy smile_big).
Zresztą trzeba by wymyślić nową nazwę dla rawów, bo ludzie się przyzwyczaili, że wszystko co nie ma wbudowanych napisów to raw oczkod.

Offline

#6 2005-07-28 11:11:40

marduk666
Użytkownik
Skąd: Otwock
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

To ja mam pytanie jak się pozbyć głównego bohatera w anime bo mi się nie podoba <rotfl>

Offline

#7 2005-07-28 11:13:34

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

Pozbyć się anime smile_big

Offline

#8 2005-07-28 13:41:50

masiwmati
Użytkownik
Skąd: wrocław
Dołączył: 2005-07-21

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

Ludzie zapytałem sie dostałem odpowiedź koniec niema co sie nabijać a pozatym jesteście tacy super ekstra ludzie co sie bardzo dobrze znają na anime to wykożystujcie to w sposób aby dobrze radzić innym ludzią a nie z nich sie nabijać!! NARA

Offline

#9 2005-07-28 14:01:28

Dambo
Użytkownik
Skąd: Sosnowieś
Dołączył: 2005-05-01

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

ja proponuje utworzyc nowy slownik jezyka polskiego:) masakra co ja tu widze albo wiekszosc ludzi w necie to dyslektycy albo podstawowke szerokim lukiem omijali:) ale to podobno geniusze maja z tym problem wiec jak patrze sie co ludzie na necie pisza to nie boje sie przyszlosci bo mamy w kraju mnostwo geniuszy co zreszta widac w postach:)

Offline

#10 2005-07-28 14:07:46

kamehameha
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

a sam nie używasz polskich znaków, hipokryzja

Offline

#11 2005-07-28 14:09:48

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

Najgorsze i tak są teksty na GG w stylu: SkOnT kLiKaSh??. Na gadulcu mam zbanowanych 18 osób za podobne rzeczy.[zly]

Offline

#12 2005-07-28 14:29:32

synibos
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2005-05-10

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

Nikt nie jest idealny, a tak wogule jak ja pisze posta to nie zwracam zbytnio uwagi czy sadze byki czy też nie, tylko aby bylo zrozumiałe dla innych .
Ale to moje zdanie. jezor

Offline

#13 2005-07-28 16:07:41

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

Ja mam zaświadczenie o dysleksji, mogę przesłać skana ;P, a tak na marginesie, to sądzę że lepiej już nie pisać polskich znaków niż pisać błĄdnie.


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#14 2005-07-28 16:11:53

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

haha dla mnie ludzie ktorzy pisza np. boshe, tesh itp to kompletni debile raz widzialem bloga takiej persony mozna niezle posmiac sie
btw. pl znaki sa bleeee za dlugo posiadam komputer zeby sie na to przestawiac, niemowiac ze kiedys za pl literki lecialo sie z irca i z grup dyskusyjnych smile_big


ara ara...

Offline

#15 2005-07-28 16:18:31

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

Ja rozumiem kilka literówek, bo w końcu jak ktoś szybko pisze bez patrzenia na klawę to mu się zdarzy.. brak polskich liter troszke irytuje, ale jeśli to jest celowe (a nie tak, że raz są raz nie ma) to jeszcze przejdzie.. ale niektóre błędy to wołają już o pomste o nieba.. zwłaczsza te o podłożu fonetycznym.. "en" zamiast "ę", "om" zamiast "ą", "wogule", "ktury" i inne tego typu błędy po prostu kłuja moje poczucie estetyki (że tak to określę).
Nie mówię, że ja nie popełniam ortografów, bo każdemu się to czasami zdarza. Ale zawsze jak czytam potem posta i zauważę jakieś błędy, to go najzwyczajniej w świecie edytuję poprawiając je.

Nie jesteście sami, na tym forum. Miejcie na uwadze, że to co wam nie przeszkadza, może razić innych.. w tym także błędy ortograficzne.

P.S.
Poza tym jest coś takiego jak netykieta.

Offline

#16 2005-07-28 18:59:35

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

Wierzymy na słowo, ale to nie zwalnia z myślenia i nie uprawnia do robienia błędów..
Tymbardziej że teraz masz czas.. możesz nawet wkleić do Worda i szybko poprawić podstawowe błędy..

Offline

#17 2005-07-28 22:41:56

masiwmati
Użytkownik
Skąd: wrocław
Dołączył: 2005-07-21

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

Ja mam pytanie czy temat ten to usunincie napisow z anime czy rozwijanie tematu o bledach otogaficznyh i o nieuzywaniu pl znakow ludzie mojim zaniem admin tego forum powinien zareagowac na to i cos zaradzic

Offline

#18 2005-07-28 22:47:39

kamehameha
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

radzą, dzielnie udzielejąc się w dyskusji

Offline

#19 2005-07-28 23:34:08

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

A tak na serio to możeby sformułowac jakiś słowniczek obejmujący postawowe pojęcia typu co to jest RAW, co to jest hardsub, dvd rip itd.? Myśle że zmniejszyłoby to ilość niepotrzebnych pytań i pomogło początkującym (w końcu można nie wiedziec pewnnych rzeczy).

A wracając do tematu, jeżeli ktoś wertuje ten wątek w poszukiwaniu odpowiedzi: czy istnieje mozliwość usunięcia subów z anime. To odpowiadam: nie istnieje. Można je wyciąć razem z kawałkiem obrazu.


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#20 2005-07-28 23:40:59

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: CZY jest JAKAŚ możliwoać USUNIEŃCIA subów Z animę?

Temat który po ruszyłeś został już wyczerpany. Teraz dyskutujemy nad coraz to słabszą znajomością języka ojczystego wśród internautów. Podkreślam słowo "dyskutujemy", czyli jest to dyskusja. A tu jak wiadomo przechodzi się swobodnie (płynnie) z jednego tematu na drugi, zatem nie powiedziałbym, że admin musiałby ingerować w tej sprawie. Większym prawdopodobieństwem jest ingerencja moda/admina w pisownię jaką się posłużyłeś (i często posługują się też inni).

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024