#1 2005-07-29 20:24:13

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Meine Liebe (??)

Wlasnie sie zastanawiam czy zaczac sciaga to anime. Moglby ktos powiedziec cos wiecej o tej serii?? A jakby ktos jeszcze powiedzial ktora grupe wybrac to w ogole bylbym bardzo radosny


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#2 2005-07-29 20:29:02

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: Meine Liebe (??)

wg. mnie nie warto sobie głowy tym zawracać, jesli jednak zdecydujesz sie ściągać to z wyborem grupy fansuberskiej nie będzie większego problemu oczkod

Offline

#3 2005-07-29 23:37:07

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Meine Liebe (??)

Nie warto tego ściągać. Wiem, że nie powinno się oceniać czegokolwiek po 1 ep, ale wystarczył tylko ten odcinek żeby mnie skutecznie wyleczyć z tej serii.

Offline

#4 2005-07-30 10:10:38

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: Meine Liebe (??)

No nic to pomyslalem ze to nie wiele zachodu ze sciagnieciem 1 odcinka, wiec juz od jakiegos czasu zalegl u mnie na dysku. Jeszcze go nie obejrzalem i na weekend wyjezdzam, wiec swoje przemyslenia napisze w poniedzialek smile_big

EDIT
coz wreszcie udalo mi sie obejrzec pierwszy odcinek. I nie moge powiedziec zeby mnie zniechecil. Co prawda pewnie zrozumialem 2/3 z tego ci mowili a moze nawet 4/5. Jak na razie moge jednak powiedziec ze plusem jest fakt braku powielenia schmatow (moge sie myslic bo nie jestem super znawca), ale jak do tej pory nie widzialem podobnej serii. A co do samej fabuly to coz trzeba by bylo sie bardziej zaglebic w serie


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024