#1 2007-01-30 23:27:56

Xenosage
Użytkownik
Skąd: Czarna Białostocka
Dołączył: 2007-01-19

Battle For Wesnoth

Nie wiem czy kto kolwiek z was w to gra, moim zdaniem gra jest naprawde ciekawa, grafika nie jest rewelacyjna ( przypomina mi
Heroes of might and magic 1 ) ale wlasnie dlatego lubie te gre, jest darmowa, na kazda platforme ( korzystam z Mac OS X dzieki
czemu wlasnie lubie te gre ), jest wiele opcji rozbudowy, mozna tworzyc wlasne jednostki itd ... 5 ras - Lojalisci ( Ludzie ),
Buntownicy ( Elfy ), Ludy Polnocy ( Orkowie ), Nieumarli, Smoki oraz Sojusz Knargaldzki czy jakos tak ( gorskie klany ). Gra jest
ciekawa gdyz jest wiele zastosowan taktycznych. Do wyboru jest ponad 30 jezykow ( w tym jezyk polski ). Darmowy, online, wiele
rozbudowan, z kazda wersja coraz wiecej fajnych rzeczy, ludzie ciagle rozbudowuja te gre. Ja osobiscie uwazam ze ta gra jest
naprawde rewelacyjna, codziennie gram przynajmniej jedna partyjke.

O co chodzi w tej grze?
Mozna grac w kampanie ale mozna tez grac z innymi graczami. Grajac z graczami zazwyczaj chodzi oto ( kiedy grasz normalna gre,
sa gry ktore zostaly stworzone przez innych graczy polegajace na innych zadaniach ) aby zniszczyc glownego krola ktory stoi w
zamku. Stojac w zamku krol moze budowac jednostki korzystajac z zasobow zlota, aby zdobyc zloto nalezy przejmowac chatki
( wioski ) znajdujace sie na mapie i nie dopuscic do tego aby przeciwnik zdobyl te domki. Kazdy z bossow ma roznego rodzaje moce,
jeden daje dla swoich jednostek 25% wiecej ataku, lub szans na atak. Kazda jednostka czyms atakuje i sa rozne zastosowania. Magia
swiatla lepiej dziala na nieumarlych, niektore jednostki nie atakuja z luku lub kuszy ale sa bardzo silne w ataku z miecza. Inne zas
dobre sa wlasnie w ataku z daleka. Niektore jednostki lepiej walcza w lasach ( elfy ) inne zas w gorach ( gorskie klany ). Niektore
jednostki walcza lepiej w nocy inne zas za dnia. Wiecej nie bede pisac juz bo i tak sie za bardzo rozpisalem jezor Polecam wam sciagnac
te gre i zobaczyc czy chcecie w nia grac. Ogolnie wiem ze niektorym nie przypadnie do gustu ze wzgledu grafiki, ale to juz
zostawiam dla waszej opinii. Tutaj daje wam linka. www.wesnoth.org.
Jezeli przeczytaliscie mojego posta ( bardzo dlugiego jezor ) to gratuluje wytrwalosci i z gory dziekuje. Pozdrawiam i zycze milego
wieczoru ( dla czytajacych to pozniej milego dnia ).

Offline

#2 2007-01-30 23:30:26

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: Battle For Wesnoth

za bardzo mi przypomina tibie :x tibia sux!

Offline

#3 2007-01-30 23:34:24

Xenosage
Użytkownik
Skąd: Czarna Białostocka
Dołączył: 2007-01-19

Odp: Battle For Wesnoth

Coz, tibia to troche inny rodzaj gry, ale mozna powiedziec ze tak, ale zgodze sie co do tego ze tibia sux.

Offline

#4 2007-01-31 07:36:23

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Battle For Wesnoth

Hehe, piekna gra - bardzo wciaga oczkod.

Ostatnio edytowany przez m_jay (2007-01-31 07:36:34)


WoodenJesus.png

Offline

#5 2007-01-31 12:00:20

Saeroth
Użytkownik
Skąd: Helheim
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Battle For Wesnoth

Oj pogralo sie w nia wiele godzin, moze jakas partyjka ?;>

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024