#1 2007-02-10 15:22:39

Ero sannin
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-07-07

Boot do RO

YO :-)
szukam bota do gry Ragnarok Online, spoko niechce na żadnym serwie go uruchamiać. Mam swój i chce się nim pobawić z kumplami (już przygotowaliśmy odpowiedni scenariusz dla niego smile_big:D:D:D:D:D). No to skąd można wziąć bota do RO ??

Ostatnio edytowany przez Ero sannin (2007-02-10 15:29:02)

Offline

#2 2007-02-10 15:38:45

Danuel
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-17

Odp: Boot do RO

GO TO HEAL. przez takich n00bow odechciewa mi sie grac w jakiekolwiek mmorpg.

Offline

#3 2007-02-10 15:47:15

Ero sannin
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-07-07

Odp: Boot do RO

omg przeca mówie że na swoim servie go odpale, jesteśmy ciekawi co bot potrafi zrobić. I na jakiej zasadzie działa, na RO (dokładnie KDR) mam prawie same reborny na średnim lvl 40 więc poco miałbym odpalać bota ?? Mam znajomych priestów duuuże party i poco mi taki bot?? Chce go tylko wykorzystać do celów rozrywkowych, a pozatym gdybym odpalił bota na KDR to bym dostał bana bo po 2/3 dniach odkryli by go na 100%

Offline

#4 2007-02-10 15:48:05

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Boot do RO

o co ci chodzi?? chyba ma prawo sie nim pobiawic skoro jak sam powiedział nie zamierza go uruchamiac na zadnym innym serwie poza swoim?? ja ci niestety nie pomoge bo RO nie tykalem i watpie bym tykac zacza:)

Offline

#5 2007-02-10 15:57:31

Ero sannin
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-07-07

Odp: Boot do RO

Chcemy wpuścić go w dłuuugi korytarz jakiś (jakąś mapke się znajdzie) i na jego końcu chcemy umieścić jakiegoś łatwego moba i on ma dojść do niego i go dednąć ale po drodze spotka mini valkyrie mini thanatos oraz pare innych smile_big:D mamy jeszcze pare sytuacji... Jak będzie zabawnie można nakręcić jakiś fajny filmik o bocie smile_big:D ale głównie chodzi to z tym korytarzykiem smile_big:D:D

Offline

#6 2007-02-10 16:06:21

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Boot do RO

Nie kumam, co to za przyjemność patrzeć jak bot idzie przez korytarz?
A jeśli chodzi o twoje pytanie, to nie wiem skąd go można ściągnąć.

Offline

#7 2007-02-10 16:57:25

Danuel
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-17

Odp: Boot do RO

takie wykrety to mozesz swoim kolezankom z gimnazjum opowiadac - a mój tata to Totoro.
burn in heel n00b

Offline

#8 2007-02-10 17:55:25

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Boot do RO

Ja tez myślę, że to jest ściema.

Offline

#9 2007-02-10 19:56:00

OniiSan
Użytkownik
Skąd: Zwiercie
Dołączył: 2006-08-27

Odp: Boot do RO

Danuel napisał:

GO TO HEAL...
burn in heel...

Popraw te byki, bo rażą po oczach[blee]:P

A co do bota to nie znam linka i raczej nie będę znał żadnego. W moich oczach ludzie używający boty to nooby i nie zasługują na nazywanie ich graczami[zly]. I lepiej zacznij szukać go gdzie indziej, bo tutaj raczej go nie dostaniesz...

Offline

#10 2007-02-10 20:20:48

BigBang
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-23

Odp: Boot do RO

Co do bota to dobrze skonfigurowany nie ma prawa dostac bana na KDR ani zadnym innym serwerze, ja mialem bota do odwalania czarnej roboty, tj. zbierania karvo potrzebne do zrobienia posion bottle podczas gdy expilem sobie glowna postacia, mozna tez postawic bota do monotonnej roboty w stylu robienie 5k blue potow. Ale jezeli nam dziala bot to nalezy byc w miszkaniu, wtedy bot wysyla sygnaly dzwiekowe przez plyte glowna lub glosniki np. jak ktos gada do nas, gm jest w na naszej mapie itp. wtedy wchodzimy sobie do konsoli bota i mozemy normalnie rozmawiac i wykonywac wszelkie dzialania jakie robi normalna postac.
Co do samego botowania to najwazniejsza sprawa jest dobra konfiguracja, tak zeby nie lapac sie na komendy typu @checkbot, do omijania zabezpieczen sa dziesiatki pluginow, wiec nie ma z tym problemu. Nalezy tez pamietac, zeby dobrze skonfigurowac skille, szybkosc zbierania itemkow i odpowiedzi tak, zeby nie bylo to robione za szybko (czesc jest dostepna w standardzie, a czesc wgrywamy jako pluginy lub piszemy wlasne skrypty SI). Osobiscie polecam oryginalne openkore, ale mozna tez korzystac z modkore, solos kore, ravemu.

Moja dewiza jest taka, ze o botowaniu mowie kazdemu kto pyta bo niewielu jest na tyle dobrych by inteligentie skonfigurowac bota (i na tylu cieprliwych by przeczytac calego manuala jezor). Dobra rada ode mnie, na poczatku stawiaj bota na serwerze na ktorym nie masz zamiaru duzo grac i ew. ban (dla poczatkujacych to raczej pewny ban) nie bedzie zadna tragedia, trzeba sobie przyswoic wszystkie komendy konsoli by w razie czego postac zachowywala sie naturalnie no i nabrac wprawy, zanim znalazlem idealny konfig dla swojego stracilem 2 postaci, oczywiscie one od poczatku byly spisane na straty, wiec sie nie poddawaj gdy dostaniesz po raz kolejny bana.

http://www.openkore.com/wiki/index.php/Downloads  -pliki bota (dokladnie 4 bez pluginow)
http://openkore.sourceforge.net/manual/  -plik manuala

Aha i to tlumaczenie, ze dla zabawy chcesz botowac to naprawde jest zalosne, wymysl cos lepszego.

Edit: Wiecej informacji nt. botowania znajdziesz w linku ponizej, sa tez tez info jak hackowac clienta RO (ten pliczek, ktorym odpalasz gre) by widziec obrazenia podczas woe, ludzi/gmow na hidden, duzy zoom, multiclient, itp, itd. oraz odpowiedzi na wszelkiego rodzaju pytania z tym zwiazane.
http://www.edgeofnowhere.cc/viewforum.php?f=67

Ostatnio edytowany przez BigBang (2007-02-10 20:27:28)

Offline

#11 2007-02-10 20:22:59

Danuel
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-17

Odp: Boot do RO

hehe nic nie poparawiam tak brzmi bardziec hardcorowo smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024