#1 2005-08-06 13:28:14

Robin Jones
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-07-07

Pytanie o wystawianie napisów.

Mam nadzieję, że nie było takiego wątku, bo dzisiaj jakoś wszyscy poszaleli na punkcie ALE TO JUŻ BYŁO!!!! smile_big
Chciałam się tylko dowiedzieć, czy jak poprawiam napiski na własny użytek i jest to baaardzo duży tuning i jak chciałabym je wystawić (powiedzmy w jednej paczce wszystkie epy) bo widze, że ludzie się o to pytają to mogę je wystawić? Autorów było mnóstwo, co napiski to inny autor, więc powinnam do każdego pisać i się pytać, czy mogę? To obowiązek czy tylko grzeczność?
To pytanie kieruje głównie do adminów, ale jak ktoś inny wie, to prosze, przecież się nie obraże jezor
...mam nadzieje, że umieściłam to pytanie w dobrym dziale wstyd
Czekam na odp, trochę mi na czasie zależy...

Offline

#2 2005-08-06 14:53:19

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Pytanie o wystawianie napisów.

No dobra, to generalnie jest tak:
- seria nowa, tłumaczona na bierząco - podsyłasz poprawki autorowi
- film kinowy, czy jakas oavka - podsyłasz poprawki autorowi
- seria starsza, już skończona, jednego autora - podsyłasz poprawki autorowi
- seria starsza, już skończona, wielu autorów - podsyłasz poprawki autorą
smile_big
- wszystkie powyższe - jak brak jest odpowiedzi, to wrzucasz to na stronkę.
- ewentualnie, gdy autorów jest wielu to można wrzucić całą paczke i tylko wymienić kto jest autorem napisów. Jednak w ten sposób pozostaną te starsze i gorsze wersje, dlatego stosować to tylko w ostateczności.

Offline

#3 2005-08-06 15:50:33

Robin Jones
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-07-07

Odp: Pytanie o wystawianie napisów.

Wysyłałam ale nie było odpowiedzi placze No nic, postawie na metode "faktów dokonanych". Wystawie napisy, napisze autorów itp a jak coś nie bedzie komuś pasować to... się zobaczy. Poprawek nie bede autorą wysyłać, bo skoro nie odpowiadają na e-maile to pewnie adres skrzynki już jest nieaktualny. Ta seria jest stara i skończona, więc myślę, że nie będzie żadnych problemów czy kłopotów w katalogu z porządkiem. jezor

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024