#1 2007-02-26 14:40:21

Deshirey
Użytkownik
Skąd: Wągrowiec | Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-08-28

Paradise Kiss - Manga

Do sprawdzenia tego tytułu zachęciły mnie pozytywne opinie na temat tej Mangi, jakie znalazłem w internecie. Tak więc postanowiłem zakupić całą serię Mangi od wydawnictwa Waneko i jestem w 100% zadowolony! smile

Manga bardzo mi się podobała. Łączy ona w sobie nieprzeciętnie świetny humor z bardzo ciekawym romansem, a każda z postaci ma własny wyróżniający się charakter i sposób bycia. Kreska Yazawy Ai również bardzo przypadła mi do gustu i bardzo dobrze oddawała emocje bohaterów. Pierwszy raz też spotkałem się z Mangą, w której jednym z głównych wątków jest moda. Mówi nam także o tym, że powinniśmy robić w życiu to co nas naprawdę interesuje i sprawia, że czujemy się tym usatysfakcjonowani, a nie postępować zgodnie z czekiwaniami innych.

A co Wy sądzicie o tej Mandze? smile

Offline

#2 2007-02-26 17:45:38

B4RT3K
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-08-17

Odp: Paradise Kiss - Manga

Według mnie bardzo fajna manga :)Uczy także tolerancji.

Offline

#3 2007-02-26 18:09:37

parara
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2006-02-28

Odp: Paradise Kiss - Manga

Deshirey napisał:

Kreska Yazawy Ai również bardzo przypadła mi do gustu i bardzo dobrze oddawała emocje bohaterów.

na początku miałem problemy z przyzwyczajeniem się, ale z czasem jakoś poszło jezor
poźniej kreska tak mi się spodobała, że skombinowałem pierwsze trzy tomy NANY yahoo
nie zawiodłem się okej
gorrąco polecam i to i to szpan


KDE4 ssie

Offline

#4 2007-02-26 18:09:44

Wasiu
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-07-25

Odp: Paradise Kiss - Manga

Mi też się bardzo podobała oczkod, właśnie ze względu na modę, tylko że tomiki pożyczają ode mnie jedynie koleżanki jezor:P

Offline

#5 2007-02-26 18:14:15

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Paradise Kiss - Manga

Ne temat fabuły się nie wypowiadam, ale kreska mnie od razu odrzuciła jak tylko okładkę zobaczyłem, a jak przejrzałem kilka stron to mi się jeszcze mniej spodobała.

Offline

#6 2007-02-26 19:02:14

Deshirey
Użytkownik
Skąd: Wągrowiec | Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-08-28

Odp: Paradise Kiss - Manga

parara napisał:
Deshirey napisał:

Kreska Yazawy Ai również bardzo przypadła mi do gustu i bardzo dobrze oddawała emocje bohaterów.

na początku miałem problemy z przyzwyczajeniem się, ale z czasem jakoś poszło jezor
poźniej kreska tak mi się spodobała, że skombinowałem pierwsze trzy tomy NANY yahoo
nie zawiodłem się okej
gorrąco polecam i to i to szpan

Ja właśnie mam zamiar ściągnąć sobie skany NANY, od grupy skanlacyjnej Mangapolis Platinum. Widziałem też, że w Empiku można zamówić ten tytuł z zagranicy w języku niemieckim lub angielskim. Z chęcią poczytam kolejną Mangę Pani Yazawy Ai smile i Anime do tego jeszcze wychodzi. smile_big

zergadis0 napisał:

Ne temat fabuły się nie wypowiadam, ale kreska mnie od razu odrzuciła jak tylko okładkę zobaczyłem, a jak przejrzałem kilka stron to mi się jeszcze mniej spodobała.

Fakt faktem, kreska Yazawy Ai różni się trochę od innych Mang. Ale to też zależy od tego jak to komu przypadnie do gustu. Mi osobiście bardzo się podobała. smile

Ostatnio edytowany przez Deshirey (2007-02-26 19:07:46)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024