#21 2007-06-25 23:28:16

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Gry z mechami

Maniack napisał:
Zgrzyt napisał:

poszukuje namiar na dobrego torka z Zone of the Enders: The 2nd Runner(to opisane powyżej)

Zone of the Enders - ale to jest na PS2, bez konsoli ani rusz.

Byś się rozejrzał, to być zauważył że te torki odsyłają do trackera Blackcats games, więc beż rejestracji tam nie ma co ściągać;).

Offline

#22 2007-06-26 03:32:31

darkschab
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Gry z mechami

Kibagami_G napisał:

cenzura[cenzura] ciezko znalesc dobry torrent do tej gry fuj na demonoid.com jest ale do "Zone of the Enders" a nie do "2nd runnera" fuj na blackcat-games rejestracja zamknieta (na demonoidzie z reszta tez)... tym bardziej chce miec ten tytul w mojej kolekcji hehe

spróbujcie na
www.gamestorrents.com

Offline

#23 2007-06-26 07:34:15

Kibagami_G
Użytkownik
Skąd: Edo
Dołączył: 2007-04-22

Odp: Gry z mechami

darkschab napisał:

spróbujcie na
www.gamestorrents.com

tak samo jak na Demonoidzie jest do "zone of the Enders" ale do "2nd Runnera" niema torrenta fuj... to chyba musi byc naprawde dobra gra skoro nikt sie niechce nią dzielić... żydy @$%#&*$ cenzura

Offline

#24 2007-06-28 08:26:52

Kibagami_G
Użytkownik
Skąd: Edo
Dołączył: 2007-04-22

Odp: Gry z mechami

Odświeżam temat jezor bo potrzebuje waszej pomocy w znalezieniu dobrego torrenta do "Zone of Enders 2nd Runner" jezorkombinuje Tylko nie wyskakiwac z torrentem do blackcat-games bo tam zarejestrowac sie nieda klnie[jezor]

A zeby nie bylo calkowitego offtopa to napisze cos o pierwszej czesci "Zone of the Enders", ktorą kilka dni temu sciagnalem i... przeszedlem w niespelna 5 godzin gwizdze
  Na poczatku musze zaznaczyc ze nie jestem fanem mechow i duzych robotow (chociaz Power Rangers kiedys na Polsacie sie ogladalo jezor:-D) baaa, ja nawet anime utrzymanego w konwencji s-f nie lubie. Ta gre sciagnalem w sumie dlatego, ze nie mialem juz w co grac na moim psie (PS-ie). Najpierw popatrzylem troche po stronach i uznalem ze moze to byc ciekawy tytul.
  No ale do rzeczy, jak odpalilem "Zone of the Enders", to pierwsza rzecz ktora mnie uderzyla w glowe to muzyka w glownym menu... genialna ! yahoo Milutki glosik jakiejs pani juz w menu nadaje tez grze specyficznego klimatu.
  Potem przyszla kolej na samą gre i znowu shock. Z uwagi na to, ze jest to pierwsza czesc, a co za tym idzie starsza nie spodziewalem sie takiej ladnej grafiki. "Zone of the Enders" moze nie wyciska ostatnich potow ze starej czarnej skrzyneczki (tak jak to robi np. FF XII) ale naprawde ladnie wyglada, tak japońsko i mangowo (troche jak shogo ale ladniej smile).
  Noo i tutaj jest kolejnu duuuzy plus tej gry, mianowicie fabuła. W ta gre, gra sie poprostu jak w dobre anime. Mamy tutaj glownego bohatera z trudna przeszloscia, komputer ktory uczy sie ludzkich uczuc i zly charakter, w postaci demonicznej Violi (Willas ?[hehe]), jest nawet cienki wątek milosny (ale jest jezor) i to wszystko sciśnięte jak mięsna konserwa w kilku godzinach gry... i tu konczy sie tęczowa sielanka a zaczyna sie czarna rozpacz zly
  Gre przeszedlem w niecale 5 godzin, a wcale się nie spieszylem. Jak zobaczylem koncowe napisy to myslalem ze to jakis zart, chcialo mi sie plakac placze. A co najgorsze gra konczy sie w takim momencie fabuly, ze az prosi sie o kontynuacje, cos jak z pierwszym Resident Evil (o film mi chodzi). Pozostaje niedosyt i totalne zaskoczenie takie "O... to koniec?? mruga". I w zasadzie po takim zakonczeniu czlowiek niewie co myslec o tej grze, bo mimo tego, ze jest naprawde dobra to na koniec rzuca gracza jak szmate i... poprostu sie konczy zly
  Tak czy inaczej gra godna polecenia nawet ludziom którzy mechow nie lubią, ale lubia anime. To naprawde dobra japońska gra jest !! I mimo ze jest krotka i konczy sie bez sensu to warto w nia zagrac ot chocby poto zeby poznac postac ADY smile_lol

DLATEGO APELUJE !!!! pomozcie mi znalesc dobry torrent do "Zone of Enders 2nd Runner" bo ja poprostu musze wiedziec co sie stalo dalej z ADĄ, musze skopac metalowe dupsko dla Anubisa i uratowac kosmos przed zagłada okej
Pozdrawiam

Offline

#25 2007-06-28 09:17:27

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Gry z mechami

Co do pierwszej części ZOE, zła ona nie jest, ale część druga jest duuuużo lepsza pod każdym względem (no i dłuższa:D).

Offline

#26 2007-06-28 16:30:04

Kibagami_G
Użytkownik
Skąd: Edo
Dołączył: 2007-04-22

Odp: Gry z mechami

Niemasz serca czlowieku placze

hehe[hehe]zartuje i tak w koncu dorwe ta gre jezor

Offline

#27 2007-06-28 17:22:28

darkschab
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Gry z mechami

no dobra masz tutaj mam nadzieje ze bedą w  jakims seedy
prosze:

http://btjunkie.org/search?q=zone+of+the+enders

smile


ps. dłuższa jest ale tylko trochę ( ja przeszłem w niecałe 8 h):)
zależy jak sie gra ale potem warto przejść znowu dostaniesz nowego mecha i wszystkie bronie (niektóre wymiatają) itp i na 2 playerów sie fajnie gra smile

Ostatnio edytowany przez darkschab (2007-06-28 17:25:56)

Offline

#28 2007-06-28 17:26:37

4d0lf
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-19

Odp: Gry z mechami

Offline

#29 2007-06-28 18:24:43

darkschab
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Gry z mechami

no tak zapomniałem armored core też jest dobre smile

no ale zoe jednak lepsze smile
mam nadzieje ze link sie przydał

Offline

#30 2007-06-28 20:03:26

Kibagami_G
Użytkownik
Skąd: Edo
Dołączył: 2007-04-22

Odp: Gry z mechami

darkschab napisał:

no tak zapomniałem armored core też jest dobre smile

no ale zoe jednak lepsze smile
mam nadzieje ze link sie przydał

niestety, wszystkie torrenty to odnośniki do blackcat-games smutnyzly wiec i tak nie sciagne ale dzieki za pomoc smile_lol
czy do "ZoE 2nd Runner" jakies prawa sa zastrzezone, czy moze jakas mafia pilnuje tego torrenta, ze tylko na tej durnej stronie mozna go dorwac ??? zly

Offline

#31 2007-06-28 20:20:56

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Gry z mechami

Kibagami_G napisał:
darkschab napisał:

no tak zapomniałem armored core też jest dobre smile

no ale zoe jednak lepsze smile
mam nadzieje ze link sie przydał

niestety, wszystkie torrenty to odnośniki do blackcat-games smutnyzly wiec i tak nie sciagne ale dzieki za pomoc smile_lol
czy do "ZoE 2nd Runner" jakies prawa sa zastrzezone, czy moze jakas mafia pilnuje tego torrenta, ze tylko na tej durnej stronie mozna go dorwac ??? zly

eMule'em ściągniesz sobie bez łaski. Znalazłoby się i NTSC.

Offline

#32 2007-06-28 20:34:38

Kibagami_G
Użytkownik
Skąd: Edo
Dołączył: 2007-04-22

Odp: Gry z mechami

Obiwanshinobi napisał:
Kibagami_G napisał:
darkschab napisał:

no tak zapomniałem armored core też jest dobre smile

no ale zoe jednak lepsze smile
mam nadzieje ze link sie przydał

niestety, wszystkie torrenty to odnośniki do blackcat-games smutnyzly wiec i tak nie sciagne ale dzieki za pomoc smile_lol
czy do "ZoE 2nd Runner" jakies prawa sa zastrzezone, czy moze jakas mafia pilnuje tego torrenta, ze tylko na tej durnej stronie mozna go dorwac ??? zly

eMule'em ściągniesz sobie bez łaski. Znalazłoby się i NTSC.

silly me jezor zapomnialem o starym, poczciwym osiolku jezor i chociaz go nie lubie to chyba tym razem zaprzegne go do roboty (dziada jednego jezor)
Dzieki Obi i niech moc bedzie z tobą osilek (i święte duszki flory z THC smile_lol)

Offline

#33 2007-06-30 21:09:22

Imrahil
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-02

Odp: Gry z mechami

Wie ktoś gdzie znajdę gre Demonbane na PC.
Tak ona najprawdopodobniej wygląda: http://www.youtube.com/watch?v=hX5cqtomk00

Ostatnio edytowany przez Imrahil (2007-06-30 21:10:10)

Offline

#34 2007-08-08 19:53:48

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Gry z mechami

E! Korniki Rydzyka, czyli Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay. Na Xboxa i na PC (wyjątkowo udana konwersja, niestety - na Radkach, przynajmniej na tych starszych, strasznie wolno działa, bo na maxa wykorzystuje rozszerzenia OpenGL). Swego czasu odpuściłem sobie tę grę, ale po wymianie grafiki na nowszą właśnie w nią ciosam. Taka skradanka nastawiona na mordowanie (ową ideę zrealizowano ze znacznie większym polotem, niż w Manhuncie), skradanka dla tych, których denerwują skradanki (bo nie opłaca się tam przesadnie kombinować, chować każdego trupa w cieniu itd. - znacznie lepsze efekty daje stare dobre hajhitla).
W pewnym momencie steruje się mechem i jest to nader satysfakcjonujące doświadczenie - warto zagrać choćby dla tego etapu. Udźwiękowienie mogłoby być lepsze, dopalanie sprzętowe dźwięku 3D i EAX wykorzystano nienajlepiej, ale to drobiażdżek. Ogólnie rzecz biorąc - polecam gorąco.
Mnie gra wciągnęła nie od razu, mimo wszystkich smaczków i bardzo dobrej grafiki, ale jednak wciągnęła (pewnie przejdę ją ponownie, na wyższym poziomie trudności). W sklepach wersja PC (niezłe kinowe - czyli przetłumaczono napisy, a głosy pozostawiono oryginalne - spolszczenie) kosztuje 20 pln, toteż nie ma sensu tego kraść. Jest demo, więc można sprawdzić bez płacenia jak pójdzie na danym kompie.
Uwaga dla posiadaczy Radeonów - jeśli Korniki Rydzyka wolno chodzą, nie ma sensu zbiedzanie detali (niewiele to pomoże). Wydajność poprawi zmniejszenie rozdziałki, w ostateczności wyłączenie cieni (ale to ostateczność).
Uwaga dla posiadaczy kart z shaderami nowszymi, niż 2.0 - zmiękczone cienie mogą znacznie spowolnić grę - ładnie wyglądają, ale nie są warte zmniejszania rozdziałki, czy zbiedzania detali. Ja gram z normalnymi cieniami, poza tym detale na maksa, i nie narzekam.
Uwaga ogólna - gra czasem sama z siebie (np. po restarcie, albo po śmierci i wczytaniu sejwa) zmienia jakość modeli z wysokiej na dynamiczną (czyli znajdujące się dalej obiekty są wyświetlane z uproszczeniami) - warto zaglądać do menu, czy to ustawienie się nie zmieniło.

Offline

#35 2007-08-08 21:21:49

lukio
Użytkownik
Skąd: Zgierz
Dołączył: 2006-04-19

Odp: Gry z mechami

shogo klasyka...heh, a G-NOME to nikt nie pamieta.

Offline

#36 2007-08-08 21:33:51

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Gry z mechami

Ile to sie w Mechwarriora nagrało:)

Offline

#37 2007-10-21 03:32:01

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Gry z mechami

Zna ktoś to, to, albo to? Ultymatywny crossover. Wyszło chyba tylko w Japonii (kłopoty z licencjami na innych rynkach), więc ciekawi mnie, czy da się grać, nie znając ichniego języka.

Offline

#38 2007-10-21 12:10:12

skam123
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2006-02-12

Odp: Gry z mechami

może lost planet ??
tam są różne rodzaje VS-ów


8e91e6824c8563f6m.jpg

Offline

#39 2007-10-21 13:52:48

szefu
Zbanowany
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-07-24

Odp: Gry z mechami

Kibagami_G napisał:

Odświeżam temat jezor bo potrzebuje waszej pomocy w znalezieniu dobrego torrenta do "Zone of Enders 2nd Runner" jezorkombinuje Tylko nie wyskakiwac z torrentem do blackcat-games bo tam zarejestrowac sie nieda klnie[jezor]

A zeby nie bylo calkowitego offtopa to napisze cos o pierwszej czesci "Zone of the Enders", ktorą kilka dni temu sciagnalem i... przeszedlem w niespelna 5 godzin gwizdze
  Na poczatku musze zaznaczyc ze nie jestem fanem mechow i duzych robotow (chociaz Power Rangers kiedys na Polsacie sie ogladalo jezor:-D) baaa, ja nawet anime utrzymanego w konwencji s-f nie lubie. Ta gre sciagnalem w sumie dlatego, ze nie mialem juz w co grac na moim psie (PS-ie). Najpierw popatrzylem troche po stronach i uznalem ze moze to byc ciekawy tytul.
  No ale do rzeczy, jak odpalilem "Zone of the Enders", to pierwsza rzecz ktora mnie uderzyla w glowe to muzyka w glownym menu... genialna ! yahoo Milutki glosik jakiejs pani juz w menu nadaje tez grze specyficznego klimatu.
  Potem przyszla kolej na samą gre i znowu shock. Z uwagi na to, ze jest to pierwsza czesc, a co za tym idzie starsza nie spodziewalem sie takiej ladnej grafiki. "Zone of the Enders" moze nie wyciska ostatnich potow ze starej czarnej skrzyneczki (tak jak to robi np. FF XII) ale naprawde ladnie wyglada, tak japońsko i mangowo (troche jak shogo ale ladniej smile).
  Noo i tutaj jest kolejnu duuuzy plus tej gry, mianowicie fabuła. W ta gre, gra sie poprostu jak w dobre anime. Mamy tutaj glownego bohatera z trudna przeszloscia, komputer ktory uczy sie ludzkich uczuc i zly charakter, w postaci demonicznej Violi (Willas ?[hehe]), jest nawet cienki wątek milosny (ale jest jezor) i to wszystko sciśnięte jak mięsna konserwa w kilku godzinach gry... i tu konczy sie tęczowa sielanka a zaczyna sie czarna rozpacz zly
  Gre przeszedlem w niecale 5 godzin, a wcale się nie spieszylem. Jak zobaczylem koncowe napisy to myslalem ze to jakis zart, chcialo mi sie plakac placze. A co najgorsze gra konczy sie w takim momencie fabuly, ze az prosi sie o kontynuacje, cos jak z pierwszym Resident Evil (o film mi chodzi). Pozostaje niedosyt i totalne zaskoczenie takie "O... to koniec?? mruga". I w zasadzie po takim zakonczeniu czlowiek niewie co myslec o tej grze, bo mimo tego, ze jest naprawde dobra to na koniec rzuca gracza jak szmate i... poprostu sie konczy zly
  Tak czy inaczej gra godna polecenia nawet ludziom którzy mechow nie lubią, ale lubia anime. To naprawde dobra japońska gra jest !! I mimo ze jest krotka i konczy sie bez sensu to warto w nia zagrac ot chocby poto zeby poznac postac ADY smile_lol

DLATEGO APELUJE !!!! pomozcie mi znalesc dobry torrent do "Zone of Enders 2nd Runner" bo ja poprostu musze wiedziec co sie stalo dalej z ADĄ, musze skopac metalowe dupsko dla Anubisa i uratowac kosmos przed zagłada okej
Pozdrawiam

a widziałeś żeby Hideo kojima zrobił kiepską grę ? cool

Offline

#40 2007-12-29 23:40:40

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Gry z mechami

Obiwanshinobi napisał:

Zna ktoś to, to, albo to? Ultymatywny crossover. Wyszło chyba tylko w Japonii (kłopoty z licencjami na innych rynkach), więc ciekawi mnie, czy da się grać, nie znając ichniego języka.

Chyba mało kto zajrzał do tych artykułów, więc dokonam podsumowania. Cykl Another Century's Episode składa się z trzech gier na PS2, wydanych tylko w Japonii (w innych krajach nie dało się tego wydać ze względów licencyjnych). Każda ma fabułę łączącą wątki z rozmaitych mechowych serii i w każdej występują licencjonowane mechy z różnych mang/anime. Mechanika rozgrywki jest ponoć zbliżona do tej z Zone of the Enders. Co ciekawe, rozmiary maszyn odpowiadają "realiom" poszczególnych światów, więc można urządzić mechowy kombat Goliata z Dawidem. Odpowiednio zróżnicowane są także: uzbrojenie, ataki itd., itp. Jest multiplayer, więc fan jednej serii może pozamiatać fanem drugiej. Mnie interesują zwł. części: pierwsza (Zeta Gundam) i trzecia (Eureka seveN, a niektórzy na pewno nie pogardzą zabawkami z SEEDa). Pytanie "Czy w to się da grać nie znając japońskiego?" czeka na odpowiedź.
Dla leniwych wykaz maszyn:
Another Century's Episode
Another Century's Episode 3

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-12-30 00:21:23)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024