#41 2008-02-15 06:25:10

Rafaga
Użytkownik
Skąd: /m/
Dołączył: 2006-12-22

Odp: Gry z mechami

Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć działającego torka do ACE 3 The Final ??? Gra wyszła dobrych parę miechów temu, a nigdzie tego nie ma. Jest jeden na sumo torrent, ale się go ściągnąć nie da. Więc błagam o pomoc !!!


War-yun.png

Offline

#42 2008-02-15 06:35:00

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Gry z mechami

Obraz Another Century's Episode 3 jest na eMule'u (4,14 GB) i nie wygląda na fake. Źródeł sporo. W tydzień powinno się ściągnąć.
P.S. Another Century's Episode jedynka też tam jest i też nie brak źródeł.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2008-02-15 06:38:39)

Offline

#43 2008-02-15 07:10:00

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Gry z mechami

A widział ktoś grę Neon Genesis Evangelion pod N64 ?? Taka jakby fajna bijatyka z mechami ^_^

Offline

#44 2008-02-15 08:54:14

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Gry z mechami

Widziałem, i była całkiem zabawna, choć raczej trudno to nazwać bijatyką:P (różnych aniołów się różnie rozwalało, więc było to raczej takie kilka w jednym niż rasowa nawalanka).

Offline

#45 2008-02-15 14:00:00

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Gry z mechami

Wiem, że narażę się Gundamowcom, ale dla mnie mechy to mechy z Mechwarriora. Nie ma bata, Mechwarriorowe machiny przytłaczają ciężarem i tą siłą, którą niemal czuje się pod palcami podczas robienia Alpha Strike`a Madcatem. Mechy gundamowe i gundamopodobne nigdy mnie nie pociągały - są za lekkie, a bronie wyglądają bardziej na zabawkowe laserki niż porządne narzędzia zagłady.

Offline

#46 2008-02-17 07:25:18

Rafaga
Użytkownik
Skąd: /m/
Dołączył: 2006-12-22

Odp: Gry z mechami

Obiwan - ja z emula nie korzystam bo to za długo ciągnie (4gb ssałby mi pewnie z miecha), a rachunek jest wtedy taki jakbym wziął i zamówił oryginałka prosto z Dziapan.

RiXwD - Jakoś nie przypominam sobie żeby G- Heavyarms Custom walił laserkami, To bydle to największa mobilna składnica ołowiu po tej stronie galaktyki i zrobił by z plutonem twoich Madcatów, to, co głodny pies z połciem mięcha.


War-yun.png

Offline

#47 2008-03-29 21:05:12

acdx
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-29

Odp: Gry z mechami

Witam,

Z góry przepraszam za odświeżenie tematu ale poszukuję gry od kilku lat, i z tego co zauważyłem to takie popularne portale jak dobreprogramy.pl czy serwisy z grami to nie pomogły mi. ( Żadnej odpowiedzi, tylko ostrzeżenia z powodu pisania kilku razy topiców o tym samym temacie )

Jak byłem dzieckiem to grałem kiedyś u kolegi w grę tylko nie pamiętam czy na PC czy na innej platformie.
Powiem jedynie tyle, co zapamiętałem.
Przeglądając różne gry to ta gra o której mówię jest podobna do Shogo.
Wchodziłem do bazy, wokół mnie piasek (nie jestem pewien czy był to faktycznie piasek), a przedemną jakaś baza.
Wchodziło się do bazy, a wokół mnie żołnierze oraz mechy/roboty, innym słowem zołnierz w mechach.
Gdzieś się poszło po misję w tej bazie, do wyboru miało się 3/4 róźne mechy do których można było wsiąść.
Był tam rownież mech tak jakby z jednym okiem podobnym do tego na okładce Heavy Gear II [ Klik ]
Z tego co pamiętam to była również możliwość grania żołnierzem, pamiętam jak wchodziłem do tej bazy i zaatakowałem żołnierza to cała baza się rzuciła ;]
I co najważniejsze, gra będzie gdzieś tak sprzed roku 2000-2002 gdyż w tym czasie przeprowadziłem się do innego miasta, nie pamiętam dokładnie czy był to 2000r. czy 2002r.

Jedynie nawet nie powiem, czy to był mój sen czy grałem w to naprawdę (bo sam niewiem), lecz sny dotyczą marzeń (i nie tylko), a nie tego co widziało się pierwszy raz na oczy, jak się nie mylę...

Jeśli bylibyście w stanie pomóc to prosiłbym o podawanie nazw, będę polnował nocami tego topica!

Offline

#48 2008-06-28 16:28:44

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Gry z mechami

Ok, po tym jak ukończyłem Xenogears na psx'a, która okazała się niewiarygodnie wciągająca i przyjemną grą dzięki fabule jak i samej muzyce. Postanowiłem przejść kolejne części tej serii czyli Xenosage na PS2. A jako że bardzo trudno znaleźć Episode 1 tej gry na necie (szukałem trochę i znalazłem ale wersje angielską), to mam pytanie czy jest wersja Xenosagi po angielsku ale z oryginalnymi japońskimi głosami? I jeśli jest to czy można by było prosić linka. A jeśli nie ma to tez prosiłbym o powiedzenie, bo wtedy pozostanie mi ściągnąć tylko wersje angielską.

O przed chwila znalazłem linka do youtube z taka wersja jaką szukamLINK

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2008-06-28 16:36:04)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#49 2008-06-28 16:45:58

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Gry z mechami

Xenosaga to prequel do Xenogears tysiące lat osadzony wstecz, (po Xenogears miały być jeszcze 2 następne części ale blond typ z dużym mieczem z FF VII przyniósł tyle kasy, że ten projekt olano). Jakaś grupa chyba zripowała głosy japońskie do wersji angielskiej, problem w tym, że jest to gra wydana na podwójnej płycie DVD9 i SwapMagic tego nie czyta, musiałbyś mieć jakiś modchip.

Edit:
To znalazłem http://www.mininova.org/search/?search=xenosaga+undub Episode I nie ma w takiej wersji zrobionego, anime oglądam tylko z japońskimi głosami ale w grach jakoś angielskie głosy mi bardziej pasują i te z Xenosagi są w porządku moim zdaniem;)

Ostatnio edytowany przez Zarathustra (2008-06-28 16:57:27)

Offline

#50 2008-06-28 17:00:23

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Gry z mechami

Zarathustra napisał:

To znalazłem http://www.mininova.org/search/?search=xenosaga+undub Episode I nie ma w takiej wersji zrobionego, anime oglądam tylko z japońskimi głosami ale w grach jakoś angielskie głosy mi bardziej pasują i te z Xenosagi są w porządku moim zdaniem;)

OK, thx, no niestety będę musiał jedynkę przejść po angielsku a 2 i 3 juz po japońsku. Wielkie dzięki:)

BTW. Mi ogólnie angielski pasuje w grach typu FF, DMC, MGS, i wielu innych perełkach, ale jak jest gra zrobiona w sposób anime to wolę oryginalne japońskie głosy.
BTW2. Miało być początkowo 6 gier z tej serii, gdzie Xenogears miał być jej piątą częścią, ale jest tak jak napisałeś, zrobili łącznie 4 części i projekt dalszych poszedł niestety do kosza.

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2008-06-28 17:06:23)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#51 2008-06-28 17:13:58

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Gry z mechami

Jubei napisał:

ale jak jest gra zrobiona w sposób anime to wolę oryginalne japońskie głosy.

W sumie Episode I wygląda jak jakieś anime w CGI II i III już trochę normalnieją, prócz MOMO i jej ciuszków. Pamiętam Z.O.E The 2nd Runner i tam pomimo że filmiki były zrobione w konwencji anime dubbing angielski mi nie przeszkadzał nawet o dziwo był dobry.

Offline

#52 2008-06-28 17:15:49

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Gry z mechami

A ja mogę polecić grę Exteel, jest to FPS w futurystycznych klimatach. W którym to sterujemy mechami. Mamy spory wachlarz broni, opancerzenia, skile itd. GRA jest nowa do użytku ogólnego wypuszczono ją w Listopadzie 2007 roku. Co ważne za tą grę odpowiada studio NCsoft, to samo co jest odpowiedzialne za Guild Wars, Tabula Rasa, Lineage II oraz wielu innych dość dobrych MMO. Owszem gra nie nadaje sie do tego by siedzieć przy niej 8h non stop, jednak jako czasozabijacz na 30minut, godzinkę dziennie co drugi dzień wsam raz. Tym bardziej ze rozgrywki są dynamiczne i na nudę niemożna narzekać Jedynym minusem jest rejestracja na plaync.com (straszna i uporczywa) jak i świeżość gry co za tym idzie niedociągnięcia. Na słabszych łączach mogą wystąpić lagi.

E: Pamiętam jak grając pierwszy raz w Xenogears na PSone śliniłem sie oglądając animowane intro ogólnie gierka wypaśna.

Obiwanshinobi napisał:

Obraz Another Century's Episode 3 jest na eMule'u (4,14 GB) i nie wygląda na fake. Źródeł sporo. W tydzień powinno się ściągnąć.
P.S. Another Century's Episode jedynka też tam jest i też nie brak źródeł.

OBI jest jeden problem  Another Century jest tylko w języku japońskim, powód sytuacja podobna jak z super robot wars(prawie wszystkie oprócz Original Generations). problemy stanowi licencja.  Jednak jak tak patrze na gameplay'e to masakra, ta akcja te mechy z różnych serii (*_*)

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2008-06-28 17:21:47)

Offline

#53 2008-06-28 17:33:09

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Gry z mechami

Zarathustra napisał:
Jubei napisał:

ale jak jest gra zrobiona w sposób anime to wolę oryginalne japońskie głosy.

W sumie Episode I wygląda jak jakieś anime w CGI II i III już trochę normalnieją, prócz MOMO i jej ciuszków. Pamiętam Z.O.E The 2nd Runner i tam pomimo że filmiki były zrobione w konwencji anime dubbing angielski mi nie przeszkadzał nawet o dziwo był dobry.

Z.O.E to tam głosy bardzo mi sie podobały i nawet nie zwracałem na nie uwagi ze są angielskie:).
Zresztą sobie chyba jeszcze raz przejdę 1 i 2 bo jakoś naszła mnie ochota ostatnio na gry i anime związane z mechami i kosmosem.


BTW. Niezwiązane z mechami, ale pamięta ktoś może tytuł gry na Psx'a w której latało sie takimi jakimiś kosmicznymi pojazdami po jakimś kosmicznym mieście i wykonywało misje (pojazdy te miały swoje unikalne bronie itp.), bo nie mogę sobie jakoś jej przypomnieć a tylko tyle pamiętam. Wiem że wyszło w tym samy czasie co RE1 bo te 2 gry brat kupił razem.

EDIT:
Nawet, nawet ta gra Exteel. Oglądnąłem 2 filmiki z niej i chyba w nią sobie pogram.

EDIT 2:
Ray Storm to nie ta gra o która mi chodziło... A jak sie nazywa ten temat a którym mówisz Zgrzyt?

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2008-06-28 17:41:47)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#54 2008-06-28 17:38:23

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Gry z mechami

Chyba chodzi Ray Storm, na youtube są filmiki. Gra miodzio. A i jest specjalny temacik O wspominkach i pytaniach.
A co do gier z mechami jest jeszcze Omega Boost na PSXa gra wypierd. TA grafika ta akcja . Gra wyciskała wszytko co najlepsze z szaraka.

Offline

#55 2008-06-28 21:03:51

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Gry z mechami

Zarathustra, lub ktokolwiek . wiecie może czy idzie pobrać tą wersję Xenosagi Episode II i III undub, bo te torki które są na mininovie lub na jakimkolwiek innym torrencie wymagają niby rejestracji na stronie blackcats, a próbuje już od kilku h i nie mogę się zarejestrować bo max userów już niby jest[placze][placze][placze]. A jak czytałem na angielskich forach to niektórzy próbują już od dawna sie zarejestrować i nie mogą więc to jeszcze bardziej ogranicza moje szanse[deprecha][deprecha][deprecha]. Więc jest może jakaś stronka typu megaupload, rapidshare itp. skąd idzie pobrać? Albo jeśli ktoś to ma to czy może gdzieś upchnąć do ściągnięcia?

Edit. Mi właśnie zależy na samej grze nie tylko na filmikach... ach nawet jak będe miał rok się rejestrować to w końcu się uda, nie poddam się:)
Edit2. W końcu udało mi sie zarejestrować, trudno było ale się udało:)

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2008-06-29 11:04:16)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#56 2008-06-28 21:24:38

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Gry z mechami

Sorry nic nie wiem, jeżeli zależy Ci na poznaniu fabuły i obejrzeniu przynajmniej wszystkich filmików w przyzwoitej jakości to tylko http://bluelaguna.net/movies/xs/fmvs.php (chyba dubbing angielski jest). W sumie system gry w Xenosadze nie jest jakiś super (ten z Episode II to padaka), nic lepszego poza kupieniem oryginału (który nie dość, że drogi to trudno zdobyć) chyba nie pozostaje więc...

Ostatnio edytowany przez Zarathustra (2008-06-28 21:25:05)

Offline

#57 2008-09-02 22:23:36

kamil198811
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2007-10-30

Odp: Gry z mechami

Elo wszystkim, przed chwilą widziałem filmik z gry "Armored Core: for Answer" z japońskim audio, aż mi dech zaparło z wrażenia, nie mogłem oderwać oczu sprzed TV, jak tylko wyjdzie na xboxa 360 to muszę ją mieć. Nie wiem jak sama gra będzie wyglądać, ale filmik zajebisty.
Jeśli graliście w poprzednie wersje gry, to podzielcie się wrażeniami.


mumucopy.png

Offline

#58 2008-10-18 13:24:44

Sqrdi
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-18

Odp: Gry z mechami

Elo all :]. Znacie jakies gry z mechami na starego xbox'a? :]. Oprócz mechassault

Ostatnio edytowany przez Sqrdi (2008-10-18 13:31:21)

Offline

#59 2008-12-27 00:14:36

bombombajbaj
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-26

Odp: Gry z mechami

kojarzy ktoś z was moze taka gre o mechach z końca lat 90 pamiętam miałem ja jeszcze na win 98 smile_big.
Była to strategia w którym dowodziło się oddziałem robotów którymi kierowali ludzie    z tego co pamiętam to zaczynało sie od dolu planszy i kierowalo ku górze o ile dobrze pamietam to w kazdej planszy tak było smile_big:D i pamiętam jeszcze jedną rzecz mianowicie po przejściu danego etapu mozna był upgradować mechy swojego teamu.
Graliście kiedyś może w coś takiego ??

Offline

#60 2009-05-02 21:51:07

Shiro1234567890
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-02

Odp: Gry z mechami

Odświeżam temat ponieważ nie będę zakładał nowego tematu szukam działającego torrenta do gry Kishin hishou DEMONBANE i polecam grę Bootfighter Windom fajnie się budynki niszczą

Ostatnio edytowany przez Shiro1234567890 (2009-05-03 08:26:35)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024