#81 2010-12-04 12:21:07

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Gry z mechami

Dodam cos od siebie smile nowa gierka MMO z mechami smile linka do trailera na youtube Perpetuum
btw. Obi jaki powrot po latach smile


ara ara...

Offline

#82 2010-12-04 16:41:50

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Gry z mechami

A, jeszcze - choć bezzałogowe roboty to nieco inna bajka - ze względu na niektórych bossów polecam: Zero Gunner 2 na Dreamcasta/NAOMI (sam nie grałem, ale szpetna jedynka na emulatorze była całkiem niezła i w ogóle na słabą grę Psikyo jeszcze nie trafiłem) i Contra: Shattered Soldier na PS2 (pomyśleć, że jeszcze parę lat temu Konami robiło takie gry, a teraz pozwala robić Castlevanię ludziom, którzy nie potrafią wycisnąć 60 fps z konsol obecnej generacji).
Poza tym też na PS2 Cyber Troopers Virtual-On (Sega Ages 2500 Vol. 31). Grafika niewiele gorsza niż w Oratorio Tangram (jednak dobre animacje wytrzymują próbę czasu), do tego vs na podzielonym ekranie albo przez LAN i parę jeszcze usprawnień, tylko specjalny kontroler do Virtual-On trzeba sobie zrobić samemu albo zamówić u fachowca (jeśli kogoś nie zadowalają analogi na padzie Sony). Na pewno lepsza ta wersja niż pradawny port na Saturna. Pierwszy Virtual-On jeszcze w ubiegłym stuleciu wyszedł na PC, ale jego odpalenie na nowszych komputerach może być trudne.
Do Another Century's Episode 3 jest opis po angielsku.

Offline

#83 2010-12-04 20:24:07

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Gry z mechami

Bakura napisał:

Eureka Seven na ps2 też jest o mechach, grałem trochę i nawet nieźle chodzi na emulatorze no i jest po angielsku oczywiście.

Ta, będąc w kanadzie, kupiłem jakiś Vol. 2 za 3 dolce, ale niestety nie mogę uruchomić, bo to NTSC (podobnie jak Xenosagę ep 1). Tam są mechy? Faktycznie, są mechy. Nawet nie zwróciłem uwagi - kupiłem bo tanie i znajomy tytuł był jezor . Pograłbym, ale nie chcę konsoli przerabiać, a Swapa na allegro obawiam się zamawiać.

Offline

#84 2010-12-05 10:58:25

Bakura
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2006-01-21

Odp: Gry z mechami

_KiRA napisał:

kupiłem jakiś Vol. 2 za 3 dolce, ale niestety nie mogę uruchomić, bo to NTSC

Strata 3 dolców.
Masz taki laptop wymiatacz to zagraj na emulu, będziesz miał fullspeed.
Vol2 chyba z miech ściągałem i na tym się skończyło bo jak dorwałem fatal frame 4 to odechciało mi się w to grać.


What's the point with pointer?
Szisza jest zła a Demo jeszcze gorsze
Kainote link
Umu umu

Offline

#85 2010-12-05 17:23:02

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Gry z mechami

Bakura napisał:
_KiRA napisał:

kupiłem jakiś Vol. 2 za 3 dolce, ale niestety nie mogę uruchomić, bo to NTSC

Strata 3 dolców.
Masz taki laptop wymiatacz to zagraj na emulu, będziesz miał fullspeed.
Vol2 chyba z miech ściągałem i na tym się skończyło bo jak dorwałem fatal frame 4 to odechciało mi się w to grać.

A tam strata. Tyle co dwu litrowa butelka Coli tam jezor . Groszaki.

PS. Emulacja PS2 jest ni dla mnie.

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2010-12-05 23:18:04)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024