#1 2007-04-11 21:01:40

Bakura
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2006-01-21

Problem z Da Capo

Koryguję 8 odcinek 1 serii Da Capo i okazuje się, że imię kota, który w 6 i 7 odcinku pisane jest 'Odamaru' w tym odcinku brzmi 'Utamaru', zastanawiam się czy to jakaś pomyłka, czy też, grupa HQA zrobiła to specjalnie. Żadnego przypisku na ten temat nie było. Niech mnie ktoś oświeci bo nie wiem co z tym fantem zrobić.


What's the point with pointer?
Szisza jest zła a Demo jeszcze gorsze
Kainote link
Umu umu

Offline

#2 2007-04-12 21:02:04

Nighthanter
Użytkownik
Dołączył: 2007-03-04

Odp: Problem z Da Capo

Sory Bakura że dopiero teraz, ale u mnie z czasem troche krucho ostatnio. Co się tyczy 8 odcinka to myślę, że sprawe mniej więcej obcykałem, ale nie wiem czy ci się to spodoba. Mam ściągnięty cały 1 i 2 sezon i wychodzi na to (nie wiem jak to jest możliwe), że to nie błąd grupy subującej. Jeśli się wsłuchasz dobrze to zauważysz, że w odcinku 7 zwracając się do kota mówią Odamaru, a w odcinku 8 Utamaru więc to wina twórców anime (scenarzysta?), albo tych co podkładali głosy. Co z tym fantem zrobić. No to już zależy od ciebie, powiem tylko tyle że od odcinka 8 do końca i przez cały sezon 2 będą go nazywać Utamaru (głowy za to uciąć sobie nie dam bo wszystkich odcinków nie obejżałem, ale tak ogólnie wszystkie przeleciałem i jak były kwestie z kotem to było Utamaru). Więc albo poprawisz tamte napisy na Utamaru, albo dalej jedziesz Odamaru, albo nie poprawiasz i tak jak jest w hardsubie jedziesz dalej Utamaru. Twoja wola (ja bym poprawił tamte napisy na Utamaru bo tak będzie nazywany od 8 odcinka do końca), ale najlepsze będzie jak się okaże że są 2 różne koty smile, dobra tu to se już jaja robie.
Takie jest moje zdanie w tej kwestii, jakby co to napisz.

Offline

#3 2007-04-12 21:25:53

shinma
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2004-08-25

Odp: Problem z Da Capo

w drugim sezonie kot nazywa sie Utamaru, na bank

ps. czytalem post @nightlander'a, wiec tylko potwierdzam

Offline

#4 2007-04-12 22:59:51

Bakura
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2006-01-21

Odp: Problem z Da Capo

Dzięki Nighthunter, sam przeglądałem wcześniejsze epy i w drugim było Utamaru więc poprawię te dwa i będzie tak jak trzeba. Mam też taki ost z Da Capo i tam jest kilka takich krótkich historyjek, tam też do niego Utamaru się zwracają. Jak skończę ten 8 odcinek to popoprawiam te 'swoje' wcześniejsze napisy. Nie chcę robić czegoś takiego jak w Bleachu robili, że w jednym odcinku jest Bound w drugim Bountou, a w kolejnych Bounto.


What's the point with pointer?
Szisza jest zła a Demo jeszcze gorsze
Kainote link
Umu umu

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024