#1 2005-09-10 13:36:22

Merida14
Użytkownik
Dołączył: 2005-09-04

sposoby na pieniądze

Cześć ma pytanie. Jakie macie sposoby na dorobienie sobie do kieszonkowego. Ja podaje przykłady... Zbieranie butelek, puszek, makulatury, zacząć bawić sie w dilera (hodowanie zioła) odrywanie znaczków mark samochodów podobno za takie BMW można nieźle zarobić na giełdzie... i moje pomysły się kończą... jeszcze jest zarabienie przez internet ale to strata czasu....Znacie coś jeszcze?

Offline

#2 2005-09-10 13:50:54

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: sposoby na pieniądze

tak, krecisz sie w poblizu bankomatu i czaisz az jakas babcia bedzie wyciagac kase, potem dajesz namiary innemu kolesiowi ze taka i taka osoba ma przy sobie kase i zeby cos z tym zrobil - po wszystkim dzielicie sie 50:50 smile_big mozna tez sie przyczajac w bankach (najlepiej stac w dlugich kolejkach zeby mozna bylo sobie bez podejrzen obczajac a jak sie kogos znajdzie to udajemy znudzonego staniem w kolejce i sobie wychodzimy z banku - reszta procedury taka sama) smile nieradze robic takich mykow czesciej niz raz na miesiac!!

EDIT:

Mozna tez sprzedawac aluminium/miedz na skupach zlomu smile 1 kg miedzi to 9zl, tylko pierw trzeba obczaic gdzie takie przewody sie znajduja smile_big

Offline

#3 2005-09-10 13:53:24

bommbel
Użytkownik
Dołączył: 2004-09-28

Odp: sposoby na pieniądze

hnn ... kieszonkowe jezor ... juz niemal zapomnialem co to jest jezor ... Ogolnie to odradzam ci hodowanie zioła i odrywanie znaczków mark samochodów ... bo mozesz na tym kiepsko wyjsc. A z alternatywnych srodkow pozyskiwania pieniedzy do glowy przychodzi mi np. granie w gry online i sprzedawanie itemow np. do diablo2 (potrzebny jest orginalny cdkey i troche czasu na znalezienie czegos dobrego)... albo sprzedawanie rzeczy ktore ci nie sa juz potrzebne na allegro ... (tylko do tego trzeba podejsc powaznie) ... napewno masz jakies stare zabawki ktorymi sie juz nie bawisz jezor ... popros ojca albo starszego brata zeby ci pomogl z allegro ... z wysylka itd.
---edit---
@Piter666 ... twoj pomysl tez jest dosc kiepski
Co sie dzieje z ta mlodzierza ?! A to niby moje pokolenie bylo bez perspektyw.

Offline

#4 2005-09-10 14:14:17

megusiia
Użytkownik
Skąd: Świdnica
Dołączył: 2005-05-26

Odp: sposoby na pieniądze

hmmm ale macie pomysly smile ale dlaczego nie mozecie jakos normalnei dorobic? tylko kazdy pomysl opiera sie o przekroczenie prawa? moze cie przeciez zglosci sie do jakiegos wiekszego hipermarketu i roznosic ich oferty handlowe, zglosicc sie gdzies do baru jako kelner/barmanka albo pracowac na cepenie i nalewac benzyny? do tego w wiekszosci przypadkow nie trzeba byc pelnoletnim a zawsze siw w weekendy dorobi smile moja kumpela np myje auta w myjni samochodowej hehe oczkod ej no ruszcie glowa mozna sobie naprawde dorobic w legalny sposob...po co odrazu kogos okradac albo niszczyc auta? wy byscie sie nie ucieszyli jakby wam ktos cos takiego zrobil....

Offline

#5 2005-09-10 14:22:46

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: sposoby na pieniądze

Hmm, chyba ktoś nie zauważył ironi oczkod.
Udzielanie korepetycji - jeśli jesteś w czymś naprawde dobry, to możesz innych podszkalać za pieniądze.
Zostanie progejemerem - jeżeli jesteś naprawde dobry w jakąś gre online, to możesz jeźdzcić na turnieje i wygrywać nagrody. Niektórzy to mają jako zawód. A naprawde można trochę zarobić, sam do niedawna robiłem za zawodowego gracza.
Jesli masz talent do grafiki, to możesz takowe robic na zamówienia.
Jeżeli masz zapał do programowania, to możesz robić jakieś programiki, bądź np stronki we flashu, albo nawet w zwykłym html.
Lubisz pracę fizyczną, to możesz pomagać komuś np na budowie.
Możesz też oferować strzyżenie trawników za kase.
Idzie sezon ziomowy, zaoferuj że wrzucisz węgiel do piwnicy za kasę.

Jak widać, takich part time job jest sporo, wystarczy się rozejżeć. Chociaż nie do wszystkich się ktoś może nadawać.

[joke] Jeszcze możesz się sprzedawać na ulicy. Pedofile podobno nieźle płacą [/joke]

Offline

#6 2005-09-10 14:47:04

Merida14
Użytkownik
Dołączył: 2005-09-04

Odp: sposoby na pieniądze

jest jeszcze inny fajny sposob. Idzecie na policje i mowicie ze tu o godzinie XX będą graffiti malować. Umawiasz sie z kumplami. Zaczynają malować policja wyskakuje i sciga ich oni uciekają... za to że nakapujesz dostajesz 500zł. I jeszzcze sie z kumplmi podziel zyskami i 100zl twoje jezor Tylko myśle jak by tu zarobić pare tysięcy złociszy nie ważne jak:P

Offline

#7 2005-09-10 15:44:50

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: sposoby na pieniądze

Pójść do roboty na legalu... Tak jak wyżej wspominali, te wszystkie legalne roboty sa dość opłacalne. ja dodam od siebie np. Ochrona (ochroniaż), kuzyn skończył mały kursik i przez całe wakacje zarobił 10000 złociszy (imprezki okolicznościowe).

Offline

#8 2005-09-10 16:55:22

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: sposoby na pieniądze

Jak się jest pełnolenim to nie ma problemu. Ale sądzę że chodzi o dorwyczą robotę dla nastolatka oczkod.

Offline

#9 2005-09-10 18:33:47

duch_84
Użytkownik
Skąd: Sieradz
Dołączył: 2005-03-26

Odp: sposoby na pieniądze

mój dziadek jest zielażem można na tym dobrze wyjść tylko handlująć dużą liością
dowożisz sam więc przydała byśię ciężarówka

Offline

#10 2005-09-10 19:41:45

Meroko
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: sposoby na pieniądze

A ja na to : Kupic wyborczą pogrzebać w ogłoszeniach (może sie tam coś znajdzie ) a inny pomysł to taki: hmm macie może sąsiadkę babcię opierającą się na trzeciej nodze? Ją wykorzystajcie bądzcie mili, wyprowadzcie jej pieska Burka czy innego Fruzia, Rano po swierze bułeczki, a być może nasunie wam 20 zł =P alb inny jeszcze pomysł to chcodzenie z ulotkami szczerze odmawiam bo za jedną ulotkę jeste od 1-2- GROSZY!!! Szczerze ODMAWIAM !!! Albo kobita może być jako hostessa w biedronce albo w M1 czy tam gdzie indziej XDDD Powo-dzenia życzę smile)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024