#1 2005-09-13 16:47:00

duch_84
Użytkownik
Skąd: Sieradz
Dołączył: 2005-03-26

Ś. P. Torrent Dream Team

ci którzy zajrzeli dziś stronę http://tdt.org.pl/ zobaczyli wiadomość o następującej treści

"Życie serwisu dobiegło końca.

Pragniemy poinformować, że z dniem 12.09.2005 strona TDT została zamknięta na mocy decyzji Administracji serwisu. Tworzenie oraz prowadzenie serwisu było naszą pasja i hobby, któremu poświęcilismy wiele wysiłku i starań. Niestety dziś, po ogromnej krytyce zarówno Administracji jak i samej strony, podjęliśmy decyzje ... Cześć z Was uświadomiła nam, że bezinteresowne poświęcenia własnego czasu, czasu który powinniśmy poświecić nauce, pracy, rodzinie i najbliższym nie ma dłużej sensu wobec fali krytyki jaka nas spotkała. Jednocześnie dziękujemy i przepraszamy tych użytkowników dla których zamknięte TDT będzie wielką stratą. Dziękujemy Wam, że byliście z nami. Dziękujemy za Wasz wkład w budowanie serwisu, za udzielanie się na forum. W czasie naszej obecności w sieci, staliśmy się niekwestionowanym liderem wśród tego typu stron, jest to Wasza zasługa. Dzięki Wam zebraliśmy wiele doświadczeń i za nie serdecznie dziękujemy.
Do zobaczenia w sieci ...

Pozdrawiamy ... Ekipa TDT"

szkoda lubiłem ich
i chciałem zamieścić torrent do FF: 7 AC oczkod
smutno mi się zrobiło

czy animesub też ma jakieś kłopoty?

Offline

#2 2005-09-13 16:58:13

dzimbo
Użytkownik
Skąd: Szczecin | S-H
Dołączył: 2005-01-01

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Też załuje ze stronke zamknięto,
co prawda uzbierali kowte nie małą na prowadzenie strony,
ale cóż ich decyzja i w pełni ją szanuje i ubolewam na utratą swietnej strony.

Offline

#3 2005-09-13 17:57:43

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Szkoda, czasami tam zaglądałem, ale fakt, mieli tam straszny bajzel i sporo rzeczy wymagało dopracowania smile
Nie, AnimeSub nie ma kłopotów (no może jeden, brak wolnego czasu admina oczkod).


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#4 2005-09-13 18:08:28

Armagedon
Użytkownik
Skąd: warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Dla mnie TDT zrobiło wszystkich w lola ,na początku zbierali kase na cały rok by uruchomic serwis spowrotem rozumiem to a po 2 miesiacach rezygnuja bo dostali ostre słowa krytyki i jeszze mówią ,że ile to czasu wyłożyli na budowanie strony a prawda jest ,że to była pierwsza strona torrent.org.pl potem ja troche ulepszyli i wsumie na tym sie skończyło, załuje ,że zamkneli strone bo była nawet ok ale wole juz nawet to niż to co mieli wprowadzić (ankieta)

Offline

#5 2005-09-13 18:09:08

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

A o jakich kłopotach mówisz? Bo jeśli o "falach krytyki, która była by niekonstruktywna i niezasłużona" to raczej nie. Ba, jakoś ciężko uświadczyć jakąś krytykę. Jedynie co to okresowe ataki DOS, albo chwilowe wstrzymania pracy serwisu dają się we znaki. Ale już po paru godzinach problemy zostają usunięte i znów wszystko działa. Tak więc śmiem twierdzić, że animesub nie przeżywa żadnych problemów z którymi nie można było sobie poradzić.

A TDT fajne było, ale trochę za bardzo muliło. No i często poziom wypowiedzi był dużo poniżej krytyki, więc się nie dziwie że redakcja nie wytrzymała. Kultura użytkowników naprawde się przekłada na satysfakcje z pracy.

Offline

#6 2005-09-13 18:34:18

Armagedon
Użytkownik
Skąd: warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Ale z jednej strony to była ich wina,że tacy ludzie tam egzystowali gdyż niby była opcja by wysłać komentarz do administratora ale kiedy to robiłem oni to olewali i zostawiali takiego człowieka w serwisie, jednak żałuje tej strony gdyż była to jedyna dobra strona z różnymi torrentami w Polsce (oczywiście gdzie nie ma systemu ratio bo do tego mamy jeszcze PT smile_big )

Offline

#7 2005-09-13 19:29:41

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Akurat ja lubie system ratio jezor.
A to fakt faktem była ich wina i to oni powinni sobie pluć w brodę. Skoro dopuścili do tak niskiego poziomu, to nie ma co się dziwić że w końcu nie wytrzymali tego. To jest jak z dzieckiem, jak go rozspieścisz, to potem stanie się nieznośne. A jak postarasz się zachować jako taką dyscyplinę to potem nie ma żadnych problemów i wciąż tą dyscyplinę można poluźniać.

Offline

#8 2005-09-13 19:57:55

jinjej
Użytkownik
Skąd: チェンストホヴァ
Dołączył: 2004-11-12

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Mi tam wszystko jedno jeśli chodzi o TDT -> juz przeżyłem rozwałke torrent.org.pl, lokkitorrent i supernova -> uszy do góry napewno jacyś goście postawia inny polski serwis z torrentami;(muszę jednak przyznać że również uważam że strona była spoko); obserwować można choćby mininove która z każdym dniem staje się coraz lepsza a na początku zawierała niewiele torrentów ze zdechłej supernovy;)


日本はきれいなです. 日本女の子にも..

Offline

#9 2005-09-13 21:02:35

duch_84
Użytkownik
Skąd: Sieradz
Dołączył: 2005-03-26

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

nie wiem pytam na wszelki wypadek
sądze że ta stronka jest jedną z ważniejszych dla większości polskich fanów nieznających angielskiego, ta grupka pewnie by tego nie przeżyła, a napewno ilość fanów by zmalała

Offline

#10 2005-09-13 21:06:39

duch_84
Użytkownik
Skąd: Sieradz
Dołączył: 2005-03-26

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

to supernova padła? jak ja dawno tam nie zaglądałem
ja nieprzeżył bym "zamknięcia" AnimeSuki (główna stronka z której biore torrenty)

Offline

#11 2005-09-13 21:42:25

amarthar
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Albo by sie wszyscy angielskiego zaczeli uczyc i bysmy mieli bardziej wyksztalconych fanow jezor
[wiem wiem, pobozne zyczenia]

Offline

#12 2005-09-13 22:31:49

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Nie. Przecież tak już jest. Nastąpił podział na tych, co angielskiego nie znają i używaja TDT i na tych co znają i używaja różnych serwisów ::P.

Offline

#13 2005-09-13 22:58:14

AKUMA
Użytkownik
Skąd: Wziąć na flaszkę ?!
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Odkąd pamiętam to TDT zawsze miał jakieś problemy i już pare razy miał na zawsze zniknąć jezor Ogólnie wisi mi to bo wszystko jest na innych stronach z torrentami smile Jedyny plus to to że było dużo polskiej muzyki i ogólnie rzeczy PL. Ale polacy tak wspaniale seedują że kiedyś 400 mb ściągało mi sie 2 miesiące A normalnie idzie w 3 godziny smile_big

Offline

#14 2005-09-14 06:22:48

hary_kacza
Użytkownik
Dołączył: 2005-06-27

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

już znikło www,tdt.org.pl ale już jest nowa stronka WWW.torrenty.org więc polecam ją wszystkim smile

Offline

#15 2005-09-14 06:25:40

hary_kacza
Użytkownik
Dołączył: 2005-06-27

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Offline

#16 2005-09-14 10:01:16

Gather
Użytkownik
Skąd: Konin
Dołączył: 2004-08-27

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

to ja moze jeszcze dodam www.torrent.net.pl smile

Offline

#17 2005-09-14 10:25:24

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Powiedz jeszcze czy mając Tokyo Toshokan i torrenty.org warto się tam rejestrować.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#18 2005-09-22 19:42:54

Hiroyuki
Użytkownik
Skąd: Ząbki (ASG-Across)
Dołączył: 2004-11-02

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Gdyby kogoś interesowało:
Cała prawda o TDT


Tłumaczenia są jak kobiety. Wierne nie są piękne, a piękne nie są wierne.
ub-3.gif

Offline

#19 2005-09-22 20:13:32

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Jeśli to jest cała prawda, to była redakcja TDT jest śmiechu warta. Wystarczyło żeby 1 osobnik narzekał trochę więcej, by oni wzieli zabawki i poszli do domu, bo piaskownica była za słona smile_big. Nic dziwnego że to chodziło jak chodziło, jak serwis był prowadzony przez szczeniaki.

Offline

#20 2005-09-22 20:43:43

sw_michal
Użytkownik
Dołączył: 2005-05-05

Odp: Ś. P. Torrent Dream Team

Hm. Na każdej stronie zawsze trafi się jakiś cymbałEK.

Jakby gość z tdt trafił na tutejszych modów pewno zrezygnowałby, przekonany dorosłą i logiczną argumentacją:D Na pewno byłby w takim szoku, że zacząłby roznosić po domach "Strażnicę".

Pozdrawiam.

Swoją drogą, mogli go zbanować i napiętnować, jak strona miała sporo odwiedzin jeszcze.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024