#1 2007-06-19 22:41:01

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Ai Kora (Love & Collage)

Do Tokyo przyjeżdza licealista Maeda Hachibei, niestety akademik w którym miał się zatrzymac spłonął i nasz bohater na skutek zbiegu okolicznosci trafił pod dach akademika dla dziewczyn. Gdzie odrazu wchodzi w "interakcje" z zadziorną błekitnooką, niesmiałą okularnicą o wydatnych krztałtach, agresywną spadkobierczynią klanu ninja i ich nadużywającą alkoholu nauczycielką (jednoczesnie właścicielką akademika)... brzmi znajomo? Kolejna tania haremówka? Nic bardziej błędnego.

Po pierwsze nasz bohater nie żadnym leszczem pokroju Keitaro, wie czego i mniej więcej jak to uzyskac. Nadmienię że od razu zapisuje się do klubu fetyszystów (ukrytego pod nazwą Klub Sztuk Pieknych oczkod)

Po drugie jest sprawny ruchowo, nie potyka sią o byle co i nie ląduje na czyimś tyłku, chyba że sam to tak zaplanuje, co więcej potrafi przyłożyć (pod tym względem przypomina Onizuke)

Po trzecie nie wystarczy mu widok białych majtek by lezał na podłodze i krwawił z nosa, ba do tego nie wystarczy dla niego nawet widok nagiej dziewczyny.
Hachibei ma... dośc specyficzne zamiłowania, interesują go tylko dziewczyny posiadające pewne szczególne "cechy". Tak się składa że w jego rodzinnym miescie nie było wiele dziewczyn które mu sie podobały, więc gdy ląduje w akademiku gdzie każda z mieszkanek ma jedną z działających na niego cech fizycznych zdaje mu się że ląduje w niebie.

Naprawdę dobrze bawiłem się przy tej mandze, posiada pewne grzecy haremówek, ale nie nurzy jak np: Love Hina. Myślę że warto ją polecić, nie powinniście się zawieść.

można pobrać stąd : Ai Kora

Ostatnio edytowany przez opcy (2007-06-19 22:42:58)


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#2 2007-06-20 00:01:07

belghart
Użytkownik
Skąd: TG
Dołączył: 2006-12-24

Odp: Ai Kora (Love & Collage)

anom anom jezor czytałem ale po polsku jest 1 tom a resztę po angielsku jezor i nie cechy a części ;d !!

i tekst który mnie powalił to " Hachibe Maeda niepokonany 15 letni perwers " 

Polecam tą mange całkiem ciekawa smile_big jezor

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024