#1 2005-09-17 14:17:29

NoVy1987
Użytkownik
Skąd: Leb
Dołączył: 2005-09-17

sponsoring dla animesub.info

No to tak prawdopodobnie jesli zechcecie bedziecie mogli byc zasponsorowani !! Miejsce do ugadania Transfer No Limit ,host dobry bo sam na nim mam strone { www.nng-team.pl ] dajcie tylko czy chcecie.. oczywiscie koszty to free.. kontakt ze mna to nngteam@wp.pl lub GG: 1143774

Offline

#2 2005-09-17 14:32:06

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: sponsoring dla animesub.info

Dzięki za propozycję, Taipan się z tobą skontaktuje smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#3 2005-09-17 15:16:46

NoVy1987
Użytkownik
Skąd: Leb
Dołączył: 2005-09-17

Odp: sponsoring dla animesub.info

okis.. jak cos namiary macie.. a ja obgadam ..z adminem co i jak... z tym hostem dla was.. oczkod kazal mi szukac dobrych i rozwinietych serwisow.. jzu wczesniej zauwazylem ze cos sie u was zaczelo sypac... a dzis zoabczyem te info... to postanowilem sie odezwac :]

Offline

#4 2005-09-17 15:38:49

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: sponsoring dla animesub.info

Decyzję podejmie Taipan, gdyż to on jest administratorem. Nie wątpie, że będzie ona w pełni optymalna.
Ja z ciekawości tylko poprosze o linka do strony internetowej tego hostingu.

P.S.
Niezaleznie od decyzji Taipana, b. miło, że zaoferowałeś swoją pomoc. Dziękuje, jako stały użytkownik tego serwisu. smile

Offline

#5 2005-09-17 16:00:38

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: sponsoring dla animesub.info

No cóż, to Taipan podejmie decyzje, ale darmowy hosting na pewno by rozwiązał problemy finansowe w utrzymaniu serwerka smile_big. Ale pewnie trzeba będzie też zapoznać się ze szczegółami technicznymi, by wiedzieć czy wszystko będzie dobrze działać.

Offline

#6 2005-09-17 17:34:20

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: sponsoring dla animesub.info

Raduje sie moje serce smile_big


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#7 2005-09-17 18:29:48

NoVy1987
Użytkownik
Skąd: Leb
Dołączył: 2005-09-17

Odp: sponsoring dla animesub.info

oj ludzie ludzie.. :] stronna hosta - www.ekonin.pl - a co do hosta.. z wlasnej opinni powiem ze jest dobry sam sie na niego przenioslem miesiac temu zero awarii mila administracja...
jedynie wymagania hosta to:
belka ze spisem hostow taka jak na ekonin.pl lub... na NNG-TEAM.pl ja ja dalem do indexu na jportalu... no i logotyp.. wstawiony w logo... serwisu sponsorowanego.. w zamian dostajecie to co wyzej napisalem.. potrzebne miejsce.. na serwis.. No limit transfer.. i reszta do ugadania w razie potrzeb... hehym... jak cos jestem teraz do 23/24 na gg... wiec jak cos pukac... problem jest tak ize probowalem wyslac e-maila do waszego admina ale z WP nic nei dochodzi.. wiec.. zostaje gg.. :] pozdrawiam.. smile

Offline

#8 2005-09-17 18:32:18

NoVy1987
Użytkownik
Skąd: Leb
Dołączył: 2005-09-17

Odp: sponsoring dla animesub.info

a i jeszcze.. aktualnie za ten host co posiadam.. to.. bym placil 160 zl miesiecznie.. mam free.. zero kosztow.. tak jak wy mieliscie przed.. wiec.. wam tez bym to proponowal... czekam wlasnei na admina sie dogadac.. co i jak.. bo od niego zalezy glowne.. slowo.. oczkod choc jzu mu wczesniej wspominalem o tym serwisie jak mieliscie problemy z baza.. (przynajmniej taki byl blad )

Offline

#9 2005-09-17 19:53:03

NoVy1987
Użytkownik
Skąd: Leb
Dołączył: 2005-09-17

Odp: sponsoring dla animesub.info

heh... no i poraz kolejny.. jezor
rozmawialem.. z adminem... teraz tak.. hosting macie juz zalatwiony.. teraz podajcie mi jaki serw.. potrzebujecie na cala strone...

Offline

#10 2005-09-17 20:12:19

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: sponsoring dla animesub.info

Kolego, wszelkie sprawy związane z serwerem proszę uzgadniać z Taipanem, forum nie jest do tego potrzebne.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#11 2005-09-17 20:20:55

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: sponsoring dla animesub.info

Od siebie dodam jeszcze, że Taipan jest o wszystkim poinformowany, tylko musi wrócić do domu by mieć dostęp do sieci smile_big. Tak więc pewnie niedługo się odezwie do ciebie i reszte uzgodnicie na priv.

Offline

#12 2005-09-17 23:50:12

NoVy1987
Użytkownik
Skąd: Leb
Dołączył: 2005-09-17

Odp: sponsoring dla animesub.info

heh.. no dobra widze ze kazde forum inny obyczai smile.. no jak cos tak jak wyzej napisalem.. trzeba tylko ustalic.. ostateczne dane hosta.. i wsio smile dobra czekam na kontakt z taipanem...

i tak propo tworzycie super serwis.. dzieki wam wiele uzytkownikow.. moze sciagnac napisy.. do anime !! bo jak sprawdzalem po sieci nie ma 2 takiego serwisu smile_big wiec nawet konkurencji nie macie oczkod (lepiej dla was - bo ja mam 3 konkurencji heh)

pozdrawiam i czekam na odpowiedz ale juz chyab wtedy od admina smile

Offline

#13 2005-09-18 11:14:24

taipan
Użytkownik
Dołączył: 2003-12-20

Odp: sponsoring dla animesub.info

Jeśli chodzi o serwer, to podstawowe warunki są takie, że musi on stać w Polsce, działać na rynku co najmniej od dwóch lat i mieć pozytywne opinie użytkowników na innych forach czy grupach dyskusyjnych niż na samym serwerze. Dalsza sprawa to łącza, dobre statystyki na netcraft.com, dobry kontakt z administartorem, obsługa konta z poziomu www, bazy danych z poziomu www, dostępność do php i wybranych jego funkcji dodatkowych, miejsce co najmniej 180 MB z możliwością późniejszego zwiększenia, transfery - co najmniej 220 GB rok z możliwością późniejszego zwiększenia, transfer (lub w ostateczności parkowanie) domeny, obsługa stron błędów. Ale na tym serwerze prawie to wszystko mam i dlatego nie chciałbym go zmieniać.

Poza tym w grę nie wchodzi sponsoring. Strona z napisami, która działała pod nazwą "Sezamek" była sponsorowana i nie chcę, żeby ta sytuacja się powtórzyła. Najlepiej się żyje na swoim i nie będąc od nikogo uzależnionym. To daje o wiele większe możliwości rozwoju i większe poczucie bezpieczeństwa.

Proszę też pamiętać o umowach. Ja MUSZĘ MIEĆ umowę prawną z firmą hostingującą, co mi pozwoli dociekać swoich praw w przypadku pewnych okoliczności, np. przerwania umowy przez którąś ze stron, ogłoszenie upadłości firmy, itp.

Offline

#14 2005-09-18 11:52:17

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: sponsoring dla animesub.info

Jak wszyscy widzą mamy naprawdę świetnego admina, który zna się na swojej robocie smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#15 2005-09-18 13:36:39

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: sponsoring dla animesub.info

Coz nie ma sie czemu dziwic. Wystarczy spojrzec jak to wszystko jest do tej pory prowadzone. Dlatego jeszcze raz wielkie brava dla taipana. klask, klask (brak odpowiedniej geby:D)


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#16 2005-09-18 15:54:02

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: sponsoring dla animesub.info

i takiej odpowiedzi się spodziewałem smile (i gdybym był upawniony, to bym zapewnie podobną zapodał).
Nie mniej za chęci, należą się podziękowania..

Offline

#17 2005-09-24 21:53:03

__M_I_K_I__
Użytkownik
Skąd: Poznan
Dołączył: 2004-08-01

Odp: sponsoring dla animesub.info

Stary smile_big, z przyjemnoscia wspomoglem Cie (nas smile ) finansowo w odpowiedzi na Twoj apel,
podoba mi sie iz (w moim odczuciu) nie zalezy Tobie na zyskach tylko na idei,
i mimo iz tez bedziesz mial z tego korzysc (animesub.info jest Twopja "wizytowka")
to jednak z ideii sa wieksze korzaysci dla wiekszej liczby ludzi (ale to zagmatwane, co nie smile_big )

mowiac prosciej - rob nadal to co robisz jak robisz oczkod

pozdro

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024