#1 2005-09-19 18:39:23

DragonsFilms
Użytkownik
Dołączył: 2005-05-02

Jaki odtwarzacz do MKV?

Witam
Mam więlka proźbe aby ktoś jesli może podał mi link do playera który odtwarza format MKV.
Jestem początkowym urzytkownikiem i nie miałem jeszcze kontaktu z tym formatem. Szukałem troche informacji na forum ale nic o podobnym temacie nie moge znaleźć.

Jeszcze raz prosze o linka smile_big i propozycje (opisy) które odwarzacze są najleprze do MKV. Najlepiej żeby ten player odtwarzał film razem z napisami.

Z góry dzięki za pomoc oczkod

Offline

#2 2005-09-19 18:44:54

amarthar
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Jaki odtwarzacz do MKV?

CCCP
Tu masz zestaw filtrow wraz z playerami wystarczajacymi do otworzenia wszystkiego co mozliwe (A jak ktos powie ze lepszy jest K-lite, to owszem, ALE TYLKO JEZELI KODUJESZ, jak chcesz tylko ogladac to wystarczy ci CCCP).

Offline

#3 2005-09-19 18:47:20

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: Jaki odtwarzacz do MKV?

zgadzam sie w 100% - CCCP wystarcza do szczescia (odtwarzania wszystkiego) smile

Offline

#4 2005-09-19 20:42:31

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Jaki odtwarzacz do MKV?

Link poprawiony (wystarczyło po kliknięciu wyciąć to co było przed www, ale teraz powinno wszystko działać).

A co do samego playera to sprawa wygląda tak: praktycznie rzecz biorąc, każdy nowszy player obsługuje ten format. Jedne w większym, inne w mniejszym stopniu. Jednak mkv można odpalić w MPC, VLC, Mplayer, Zoomplayer, BSplayer (zwany bullshit playerem) no i nasz rodzimy subedit player. Jednak osobiście polecam do samego odtwarzania MPC.

Jednak żeby odtwarzać MKV potrzeba również splitery, które zajmą się ścieżkami. Obecnie mamy dostępne splitery Gabesta (nie rozwijany od dłuższego czasu) i Haalego (wciąż rozwijany).

Jednak najprostrzym rozwiązaniem jest zainstalowanie CCCP, w którym są odpowiednie splitery, dekodery, oraz do wyboru playery - MPC oraz Zoom player. No i generalnie już więcej raczej nie bedzie potrzeba.

Offline

#5 2005-09-19 22:19:55

Satanael
Użytkownik
Skąd: z 9 poziomu piekła Dantego.
Dołączył: 2004-08-05

Odp: Jaki odtwarzacz do MKV?

Tak dla informacji kolegi: MPC - Media Player Classic jezor Program, który odtwarza wszystko. Ja mam kodeki K-Lite i chyba nie aktualizowane od pół roku ale i tak wszystko śmiga smile

CCCP - Cep Cepa Cepem Pogania smile_big [nie mogłem sie powstrzymać]

Offline

#6 2005-09-19 22:28:44

amarthar
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Jaki odtwarzacz do MKV?

> CCCP - Cep Cepa Cepem Pogania smile_big [nie mogłem sie powstrzymać]
Inna wersja: Cep Cepa Cepem Piznął smile_big

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024