#1 2005-09-19 22:13:53

eme
Użytkownik
Skąd: Sławno
Dołączył: 2005-07-11

Doskonałe "Samurai Deper Kyo"...

Ostatni obejrzałem sobie kilka serii anime a najbardziej do gustu przypadło mi "Samurai Deper Kyo". Niesamowite tępo akcji, świetna fabuła, bohaterowie doskonała muzyka przykuwała mnie do ekranu. W tej serii nie ma czasu na nudę, cały czas coś się dzieje. Może i walki pozostawiają wiele do rzyczenia (zwłaszcza niektóre animacje) ale jest ich tyle i w takim natężeniu w doskonałym klimacie że to wogóle nie przeszkadza. Ale przedewszystkim ten klimat potęgowany przez muzykę i bohaterowie z którymi naprawdę można się zrzyć (podobne wrażenia miałem gdy oglądałem X albo NGE). Naprawdę seria warta obejrzenia. Szkoda tylko że na końcu nie pokazali walki między Onime no Kyo a Mibu Kyoshiro...

A moze jest jakaś inna seria w podobnym stylu??? Oglądałem Kenshina Ninja Scroll i Samurai Champloo ale to zupełnie co innego niż SDK. Czy zna ktoś coś podobnego do SDK???

Offline

#2 2005-09-20 01:11:39

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: Doskonałe "Samurai Deper Kyo"...

jezeli lubisz pozadna akcje i swego rodzaju walke na miecze, to ja bym polecal Bleach'a


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024