#1 2005-09-21 17:19:25

duch_84
Użytkownik
Skąd: Sieradz
Dołączył: 2005-03-26

Angel Sanctuary OAV jest coś jeszcze?

ostatnio zajrzałem na stronkę http://www.animeworld.pl/ a dokładniej w opis anime Angel Sanctuary mam to anime więc opis wcale mnie nie zdziwił ale później wszełem w opisy postaci (są trzy kategorie: Anioły, Demony, oraz Inne postacie). okazało się że jest tam mrowie postaci których nie było w OAV-ku.

czy istnieje jakieś anime Angel Sanctuary poza serią OAV (3 ep.)?
np następna seria albo seria tv o której nie wiem

p.s. jeśli ktoś widział co jest po napisach końcowych to napewno zadawał sobie to samo pytanie

Offline

#2 2005-09-21 17:39:57

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Angel Sanctuary OAV jest coś jeszcze?

Anime Angel Sanctuary zostało zrobione na podstawie mangi, która ma jakby nie patrzeć 20 tomów, a więc ów wymienione postacie może nie pojawiają się w OAV'ce ale zapewne występują w mandze.
To podobna sprawa jak z Battle Angel Alita: OAV'ki mamy dwie, tomów mangi dziewięć, a OAV'ki to właściwie streszczenie tylko pierwszysch dwóch tomów, nie ma więc mowy o postaciach z dalszych tomów.


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#3 2005-09-21 17:50:48

duch_84
Użytkownik
Skąd: Sieradz
Dołączył: 2005-03-26

Odp: Angel Sanctuary OAV jest coś jeszcze?

szkoda[placze] chętnie zobaczyłbym co się dzieje dalej
sądząc z tego co przeczytałem mogłoby być ciekawie

Offline

#4 2005-09-21 18:15:12

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Angel Sanctuary OAV jest coś jeszcze?

Jeśli znasz angielski zawsze możesz przeczytać mangę. Można ją znaleźć na www.boxtorrents.com


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024