#1 2007-09-22 00:53:26

Tulix
Użytkownik
Skąd: ~~Tarnów
Dołączył: 2006-12-05

Problem z

Hello!

Mam problem: Jak skonfigurować "The Bat", żeby można było z niego wysyłać malie na interii? Odbieram poczte normalnie, ale nie umiem ustawić zakładki "wysyłka poczty (smpt)". Co tam trzeba ustawić, żeby móc z tego wysyłać maile na tym koncie?

BTW: A chąc żeby mi ten program sam usuwał reklamy (udało mi się założyć filtr, żeby wszelkie reklamy (mailing@interia.pl) trafiały prosto do kosza. A co trzeba zrobić, żeby mi je sam program od razu kasował? Moja wersja programu to 3.99.cośtam

Herp Mi!

Offline

#2 2007-09-22 00:54:13

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Problem z

Na pewno masz problem z nazywaniem odpowiednio tematów papa

uwierzytelnienie SMTP - w każdym programie pocztowym - nie ośmieszaj się, masz to opisane na interii na bank.
10 sekund szukania!!!???

Bat jest płatny, plugin anty-spamowy też - zależne są wersje i programu i wtyczki.

Ostatnio edytowany przez Kisiel (2007-09-22 00:57:12)


10721827ve.gif

Offline

#3 2007-09-22 01:16:11

Tulix
Użytkownik
Skąd: ~~Tarnów
Dołączył: 2006-12-05

Odp: Problem z

Dzięki za pomoc...
...ale z tym "nie ośmieszaj się" to trochę przeginasz. Gdybym nie potrzebował pomocy, to bym o nią nie zapytał.(ja neta mam 2 m-ce, i góra 3 godzinki dziennie przy kompie teraz (taka praca))

///Jak się wie gdzie "stuknąć", to rzeczywiście może wystarczyć 10 sekund.///
(chociaż co to jest dziesięć sekund dla prawdziwego faceta;))

Tym nie mniej dzięki.

////Chyba coś działa. Jak ja biedny ticzer/kompozytor/elektroakustyk mogłem nie wiedzieć o uwierzytelnianiu poczty dla SMPT...   mea culpa normalnie deprecha ////

Temat do kasacji

Ostatnio edytowany przez Tulix (2007-09-22 01:28:00)

Offline

#4 2007-09-22 01:29:29

rexo
Użytkownik
Skąd: Radomsko/Wrocław
Dołączył: 2005-07-19

Odp: Problem z

Dla początkujących i wszystkich innych: google.pl smile_big.
Często, zalecane jest użycie języka ang. - jeśli się go zna - w zapytaniu, jeżeli po PL nic nie ma.
Zapytanie googli buduje się w następujący sposób:
to o co nam chodzi + to do czego sie to odnosi - np. nazwa programu + dodatkowe kryteria

np:
ja zadaje ptytania tak: konfiguracja The Bat uwierzytelnianie smtp lub "The Bat" +konfiguracja +uwierzytelnianie +smtp
ale można także potocznie: Jak skonfigurować The Bat z uwierzytelnianiem smtp

Przy czym to 1 jest bardziej zrozumiałe dla wyszukiwarki.
W tym wypadku oba działąją.

Offline

#5 2007-09-22 01:34:21

Tulix
Użytkownik
Skąd: ~~Tarnów
Dołączył: 2006-12-05

Odp: Problem z

Dzięki śliczne:)
Już coś lepiej:], bo nie tak dołująco:D Tyle ze na forum dostałem odpowiedź w kilka minut, a na googlach pewnie musiałbym troche poszperać. A tak na marginesie, to ja wogóle nie wiedziałem, że jest tam w tym bacie coś takiego jak uwierzytelnianie (cokolwiek to jest...)
Dzieki chłopaki:-D Pozdrawiam
I... niech ktoś skasuje ten temat:D

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024