#1 2005-10-05 07:15:19

Placuszek
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-03-05

Październikowe RAWy

Ciekawi mnie, czy możecie coś napisać po obejrzeniu pierwszych odcinków z nowych serii?
Ja natknąłem się na "Capeta 01", o chłopcu który od szkoły podstawowej będzie realizował marzenie występów w wyścigach samochodowych formuły (pierwszej?). Przed nim długa droga więc chyba zanosi się na dużo ep.
"Gunparade Orchestra 01" - dzieci, mechy i pingwiny w kapeluszach.
"Happy 7 The TV Manga 01" z cudowną siudemką walczącą z potworami dziecięcymi zabawkami, po dokonaniu przemiany w czarodziejki?
"Animal Yokocho 01" dla 5-latków, z dziewczynką bawiącą się ze zwierzątkami
"Fighting Beauty WULONG 01" - karate ze "zwykłą" uczennicą, z cudownym uderzeniem, rozkładająca złych gości, a podczas odpoczynu odsłaniająca conieco to tu to tam.
"Cluster Edge 01" - akcja - dzieci walczące każdą bronią i w każdym czasie.
"Tohai Densetu Akagi -Yamini Maiorita Tensai- 01" - na początek "Dylan", potem 4 gości siada do stołu i zaczyna się, kto nie zna reguł... Na koniec... reklama gry. Zdecydowanie dla otaku. Niektórym spodoba się muzyka, rzucają nawet "F.. you"
P.

Offline

#2 2005-10-05 14:54:47

Sir Mavins
Użytkownik
Dołączył: 2004-11-21

Odp: Październikowe RAWy

Po pierwszym?
Raczej nic
Nawet po paru jest problem.
U mnie serial zcyna sie tak na prawde okolo polowy, przy czym seria musi miec te 20 odcinkow.
Chodzi głównie o klimat, ktory wytwarza sie po jakims czasie.

Offline

#3 2005-10-05 16:44:04

Placuszek
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-03-05

Odp: Październikowe RAWy

Jeżeli seria ukazuje się po raz pierwszy to skąd wiadomo, że będzie dobra i ściągać 10 odcinków i POTEM sobie obejrzeć?
Po prostu, jeżeli ktoś coś widział i ma chwilę czasu żeby o tym napisać to ktoś inny ieśli go np. mechy nie interesują, a jest ciekawy czegoś nowego, nie będzie generował niepotrzebnego ruchu w sieci lub tracił czasu na szukanie w google. Po to założyłem ten wątek.
Pozdrawiam.

Offline

#4 2005-10-05 18:41:59

Sir Mavins
Użytkownik
Dołączył: 2004-11-21

Odp: Październikowe RAWy

Masz racje Placuszek.
Nie mozna oceniac po tytule, firmie, czy opisie.
Niestety trzeba zobaczyć.
Problem w tym, ze nieraz poczatek jest kiepski, a reszta juz tylko idzie w gore.
Moze byc tez odwrotnie.

Zacząłem od Gitś i nie przypadł mi do gustu.
Dopiero po kilku latach udalo mi sie go dostac i wtedy go zrozumialem, ba zaczalem chciec wiecej.
Ale do zeszlego roku, do Noir nie mialem dostepu do zadnego ANIME.
Potem juz poszlo z gorki, od tytulu do tytulu, pd strony do strony.
Raz byl to trailer, raz recenzja fana (i to wcale nie och i ach), innym z kolei razem gatunek, jako taki.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024