#1 2007-10-14 09:37:06

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

New Akcja ^_^

Otóż pewnie wiele osób na forum czasem ma problem ze sciągnieciem czegoś prawda ? za słabe łącze , mało seedow , nie możecie mieć kompa 24h ,
a więc wymyślilem cosik co może polepszyć "stosunki" miedzy userami i mną ^_^ (a nie wiem xD ). Otóż jak wiadomo jakie lącze mam(6mb) juz kazdy powinien wiedzieć może nie wysokich lotów ale wpadłem na pomysł "podzielić sie" łączem ^_^ tzn co rozumiem przez te "podzielić"?? nyo chyba nie podzielić kabel az do wawy komuś  ,nie nie nie. Chodzi mi o to że ja jako dobry samarytanin(lolz nie musicie tego żle odbierać) dajecie mi jakiś tytuł(nie taki "ciężko znalezny" znowu plz ) przysyłacie płytki mi do hausa(albo osobiście ) a ja wam nagrywam nie biorac za to ani jednej płytki lub kasy ;] ofcorse dane wam podam na pm lub coś gdzie wysylac . Jak by ktoś chciał sie dowalić i mowić ze jest akcja mbella lub tych 11 czlonkow czy cus teges to niech mi napisze na pm i zbeszta tam ;] mniej za smiecania forum ;] gdyby było coś nie jasnego to mówcie może dam to do worda żeby poprawić cosik smile_big anyway co myslicie na ten temat tez sa mile widziane ale w takiej formie Obiektywnej a nie Subiektywnej ;]

Zasady :
1.Odbiornik(czlowiek XD) który chce jakieś anime musi sam zadbac o płytki i żebym nie musial dokupować :] (czyli musi obliczyc z jakiej grupy i ile to będzie do 1 mb :]
2.Nie ponosze zadnych kosztow za przesylanie paczki etc(chyba ze mam dobry dzien w strone powrotna) tez zadnych dodatkowych kosztow nie daje (czyli np tak jak kiedys to bylo 2+ 1 dla mnie tu to NIE funkcjonuje) ty tylko ponosisz koszty za plytki i za przelot w jedna i druga strone
3.Nie nachodzic mnie w nocy i w dzien ;] i pytac czy juz sie sciagnelo XD jak sie sciagnie to powiem
4.Dajecie mi troche czasu(zalezne od odcinkow) a zeby sciagnac dany tytul.
5.Daje potwierdzenie tzn daje screena ze sie sciaga :] w przypadku jak Yaku dalem :]
6.Jezeli chcesz zeby paczka byla wysylana bez priorytetu w strone powrotna to nie biore odpowiedzialnosci co sie z nią moze stac ^_^
7.Nie dawac jakis mega super trudnych tytulow do sciagniecia albo dajecie mi wiecej czasu na znalezienie etc (chyba ze sami posiadacie zrodla anime)
8.Mowicie Grupe jaka chcecie miec  ^_^ (najlepiej bedzie jak bedzie z najlepsz jakoscia aczkolwiek mozesz mowic ze chcesz w slabszej to tez nie ma problemu)
9.Zastrzegam sobie prawo zmienic swoj kodeks(HAHAHA regulamin XD) i zakaz kopiowania oczkod

Osoby ktore uczestnicza w akcji:
-Vaernil
-syjon17
-sesq
-Eldzik
-khadzad
-gotenx17

Ostatnio edytowany przez Mavet (2007-10-14 22:27:32)

Offline

#2 2007-10-14 11:00:57

Weteran666
Użytkownik
Dołączył: 2007-01-17

Odp: New Akcja ^_^

W sumie to też mogę pomóc w ten sposób.

Offline

#3 2007-10-14 11:07:51

Vaernil
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-26

Odp: New Akcja ^_^

Pomysł w sumie godny pochwały, tylko zauważ że po pierwsze w ten sposób np. akcja anime za free stanie się mniej atrakcyjna bo będzie na płytki trzeba czekać w kolejkach .
Po drugie jak będzie pełno ludzi którzy coś od Ciebie by chcieli to rady sobie nie dasz z nagrywaniem tych wszystkich płytek.
Poza tym plus akcji anime za free jest taki, że płytki są nagrane, tutaj mogłoby zdarzyć się takiego że nagrywałbyś ten sam tytuł kilka razy.
Jak rozumiem pewnie sam byś sobie też przegrał, bo chcesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu (i nie mówię tego w złym znaczeniu) ale to i tak musiało by być męczące.
Edit.
BTW I co z kosztami przesyłki? Przecież też nie będziesz ich pokrywał xD Wiem że w domyśle to wysyłający powinien płacić za transport w jedną i drugą stronę, ale tak czy siak lepiej to dopisać.

Ostatnio edytowany przez Vaernil (2007-10-14 11:09:11)


Teamwork is essential, it gives the enemy other people to shoot at.

Offline

#4 2007-10-14 11:13:19

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: New Akcja ^_^

Vaernil napisał:

Pomysł w sumie godny pochwały, tylko zauważ że po pierwsze w ten sposób np. akcja anime za free stanie się mniej atrakcyjna bo będzie na płytki trzeba czekać w kolejkach .
Po drugie jak będzie pełno ludzi którzy coś od Ciebie by chcieli to rady sobie nie dasz z nagrywaniem tych wszystkich płytek.
Poza tym plus akcji anime za free jest taki, że płytki są nagrane, tutaj mogłoby zdarzyć się takiego że nagrywałbyś ten sam tytuł kilka razy.
Jak rozumiem pewnie sam byś sobie też przegrał, bo chcesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu (i nie mówię tego w złym znaczeniu) ale to i tak musiało by być męczące.
Edit.
BTW I co z kosztami przesyłki? Przecież też nie będziesz ich pokrywał xD Wiem że w domyśle to wysyłający powinien płacić za transport w jedną i drugą stronę, ale tak czy siak lepiej to dopisać.

meczace czy nie trafiles w sedno tej akcji bo to bedzie pieczenie na 2 razy ^_^ dajecie tytul i ja tez z tego korzystam rozpracowales mnie L-u ( ;p)
ale cooz co do z przesyłkami nyo tu problem moze byc rozległy ale w sumie to za 2 strony bedzie płacił ten kto chce ;] aczkolwiek jak już tak bardzo nie bedzie mógł to ja  (moze !) zaplace w strone powrotna :] ale ofcorse zeby to nie bylo notoryczne bo zbankrutuje ;] wiec nie zawsze bede taki dobroduszny wiec lepiej sie przygotowac na paczke zwrotna ;] a wiec kto juz jest chetny do jakiegos tytulu ? jezor

btw pomysl godny pochwaly ? hmmm czy ja wiem ... ja poprostu patrze na swoje dobro a ze przyokazji ktos moze zyskac jezor ) wiec moze dam Glowne zasady : zostaly przeniesione do 1 posta:P
a co do akcji mbella coz zrobic. Prawa rynku ^_^ a co do tego czy zdaze ponagrywac o to sie nie martwic XD martwie sie raczej o to czy ktokolwiek wejdzie w taka akcje ;]  a co do nagrywania wielokrotnego co z tego ? ;] nagram i wysle i tyle. xD

Ostatnio edytowany przez Mavet (2007-10-14 12:16:11)

Offline

#5 2007-10-14 13:42:12

fbaran
Użytkownik
Skąd: Głowno
Dołączył: 2007-03-21

Odp: New Akcja ^_^

ja tam mam takiego kumpla nie daleko co ma 12mb lacze i mi sciaga co chce xD, ale co do twojego pomyslu to mi sie podoba napewno wiele osob z tego skorzysta

Offline

#6 2007-10-14 13:46:33

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: New Akcja ^_^

Nyo zobaczymy jak to bedzie bo jak widac , cos sie boja mnie ze nie chca jezor XD dajmy im troche czasu um ! ^_^

Offline

#7 2007-10-14 13:50:02

fbaran
Użytkownik
Skąd: Głowno
Dołączył: 2007-03-21

Odp: New Akcja ^_^

a tak z innej beczki jakie masz lacze?

Offline

#8 2007-10-14 13:57:25

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: New Akcja ^_^

Dobra podam bo widac za malo sie chwale laczem(HA HA HA joke ^_^) 6mb wiem ze to malo zeby dzielic sie laczem ale coz trzeba pomagac ;]

Offline

#9 2007-10-14 14:15:46

sesq
Użytkownik
Skąd: gliwice
Dołączył: 2006-10-09

Odp: New Akcja ^_^

masz jakies DVDISO ?

Offline

#10 2007-10-14 14:16:54

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: New Akcja ^_^

sesq napisał:

masz jakies DVDISO ?

chyba nie zrozumiales akcji ;].... przeczytaj jeszcze raz ;O

Offline

#11 2007-10-14 14:21:27

berith14
Użytkownik
Skąd: ???
Dołączył: 2007-05-17

Odp: New Akcja ^_^

Mavet napisał:

4.Dajecie mi troche (zalezne od odcinkow) a zeby sciagnac dany tytul.

Gdy to czytałem jeszcze dobrze nie wstałem przez co trochę się natrudziłem by zrozumieć ten punkt.
A tak poza tym to pomysł fajny, bym skorzystał bo przy mojej 512 to trochę czasu się ściąga, ale problemem u mnie jest czas by nadążyć z oglądaniem wszystkiego.

Offline

#12 2007-10-14 14:23:08

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: New Akcja ^_^

berith14 napisał:
Mavet napisał:

4.Dajecie mi troche (zalezne od odcinkow) a zeby sciagnac dany tytul.

Gdy to czytałem jeszcze dobrze nie wstałem przez co trochę się natrudziłem by zrozumieć ten punkt.
A tak poza tym to pomysł fajny, bym skorzystał bo przy mojej 512 to trochę czasu się ściąga, ale problemem u mnie jest czas by nadążyć z oglądaniem wszystkiego.

poprawione ;] sry za bledy bede poprawial ,jezeli cos nie bedzie zrozumiale xD  i zapraszam do akcji jak bys chcial cosik to wal pma ^_^

Ostatnio edytowany przez Mavet (2007-10-14 14:23:27)

Offline

#13 2007-10-14 14:51:41

sesq
Użytkownik
Skąd: gliwice
Dołączył: 2006-10-09

Odp: New Akcja ^_^

Mavet napisał:
sesq napisał:

masz jakies DVDISO ?

chyba nie zrozumiales akcji ;].... przeczytaj jeszcze raz ;O

a sciagnalbys gdybym chcial DVD Neon Genesis Evangelion Platinum Collection (46GB) ?

Offline

#14 2007-10-14 14:55:08

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: New Akcja ^_^

Daj link to zobacze ^_^ co to za platinum collection.

Offline

#15 2007-10-14 18:52:35

melulu87
Użytkownik
Dołączył: 2007-08-27

Odp: New Akcja ^_^

wiec komu napisac liste anime ktore chcialabym sciagnac ale to niemozliwe ze wzgledu ze pracuje na laptopie i wiadomo jaki to transfer ehhh wiec komu moge przeslac liste anime ktorw chcialabym miec w swojej gablotce i oczywiscie po obejrzeniu w pamieci hihihi

Offline

#16 2007-10-14 18:55:51

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: New Akcja ^_^

prosze cie choc jestes dziewczyna czytaj zesz Temat a nie tu z tym zal !

Ostatnio edytowany przez Mavet (2007-10-14 22:28:04)

Offline

#17 2007-10-14 18:57:46

rexo
Użytkownik
Skąd: Radomsko/Wrocław
Dołączył: 2005-07-19

Odp: New Akcja ^_^

lepiej nich ci kase za plytki na konto płacą smile - ja tak robie jezor wygodniesze smile

Offline

#18 2007-10-14 19:02:04

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: New Akcja ^_^

ja robie tak , i tak zostanie moze kiedys jak rozszerze dzialalnosc :]

Offline

#19 2007-10-18 20:19:33

Anarchy Maniek
Użytkownik
Skąd: Galway
Dołączył: 2006-08-18

Odp: New Akcja ^_^

Pomysł znakomity pytanie na jak długo ^_^ oby jak najdłużej pozdro! Chociaż z tym kontem to wcale nie jest zły pomysł ( koszta spadają ) xD

Offline

#20 2007-10-18 20:23:58

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: New Akcja ^_^

Anarchy Maniek napisał:

Pomysł znakomity pytanie na jak długo ^_^ oby jak najdłużej pozdro! Chociaż z tym kontem to wcale nie jest zły pomysł ( koszta spadają ) xD

Daijobu ! na dluuugo ;] 2 nagrywarki (bo nowy komp) wiec dlugo pociagnie imho musze plytyki kupowac ciagle (bo zapelniam ;o dysk)

co do konta to jak akcja bedzie coraz popularniejsza w śród uzytkownikow ansi ^_^(ofc wiecej osob)

Ostatnio edytowany przez Mavet (2007-10-18 20:24:23)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024