#21 2005-10-11 01:21:46

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ktoś mi się włamał na logina?

O ile mi wiadomo, żadna "koleżanka" mi pod keszem się nie ukrywa oczkod. A topic poleci, więc spamujcie sobie do woli, szczególnie że można się przy okazji trochę pośmiać smile_big.

Offline

#22 2005-10-11 07:23:32

takeo
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: 2005-04-12

Odp: Ktoś mi się włamał na logina?

Hurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa można spamować bez konsekwenc/// smile A ja swego czasu lubiłem lunatykować a zwłaszcza wtedy gdy chodziłem do szkoły średniej (pare razy miałem przypadki wychodzenia do szkoły na godzine 7.30 tyle ze moje lunatykujące wcielenie robiło to o godzinie drugiej trzeciej nad ranem) bo oszczędzałem czas z przygotowaniem śniadanka z jedzeniem go i ubraniu się.

Offline

#23 2005-10-11 07:24:23

fillip75
Użytkownik
Skąd: Chełm
Dołączył: 2005-08-14

Odp: Ktoś mi się włamał na logina?

A teraz na poważnie. To nie był żaden spazm, lecz prawdziwe zdarzenie. Temat został umieszczony w prawidłowym miejscu. Zauważyłem cosik niepokojącego i przekazałem. Problem nie został rozwiązany, ale też się nie powtórzył na szczęście. Mam nadzieję, że wpływ na to nie miała ingerencja z zewnątrz, chociąż może to sam gość pisany przez duże "B" maczał w tym palce, bom oględnie mówiąc czepił się "jedynie słusznynie głoszącym prawdę" mediów i przeświatłego pierwszego prawnika kraju. Coś w tym musi być oczkod

Offline

#24 2005-10-11 07:28:14

Zabuzasan
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2005-04-03

Odp: Ktoś mi się włamał na logina?

Hehe ja kiedyś też lunatykowałem pewnego razu obudziłem sie w piwnicy, spadłem z 13 betonowych schodków nie wiem jak ale chyba mi sie drzwi do łazienki pomyliły z tymi do piwnicy jezor


Zabuzasan.jpg

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024