#1 2005-10-10 22:49:09

raziel4ever
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-05

kodeki + dobry player

wiem ze podobnych tematow bylo prawdopodobnie juz sporo ale poprosze o pomoc jeszcze raz
otoz mialem niedawno formata i chcialem zainstalowac jakis dobry player do filmow ( mkv ogm rmvb avi mp4 itp jednym slowem uniwersalny ) ale nie wiem zbytnio ktory jest najlepszy wiec doradcie i to samo sie tyczy kodekow instalowac osobnokazdy czy moze jakis pakiet jesli tak to jaki i jak go skonfigurowac
ps w miare mozliwosci prosl bym o linki ( do owych kodekow i playerow )
przed formatem uzywalem media player classic ale teraz jak go zainstalowale i chce wlaczyc suby to mi wyskakuje ramka
- direct show vmr7 or vmr9 renderless
-real media : special renderer for realmedia or open it throuhg directshow
quicktime dx9 renderer for quicktime
- shock wave n/a

dodam iz przy tej ramce nie mam wlaczonych dodatkowych proramow oraz mam zainstalowane k lite codes oraz direct9,0c
wiecw czym problem prosze o pomoc
i w miare dokladny opis rozwiazania problemu gdyz jesli chodzi o software to ze mnie noga smile
pozdro i thanks

Offline

#2 2005-10-10 23:01:44

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: kodeki + dobry player

Tak, ten problem był już poruszany na tym forum. Więc poszukaj tutaj takiego słowa "CCCP" a znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. A te komunikaty przy mpc wynikają ze złych ustawień w nim. Da się to zrobić tak, by to nie wyskakiwało i wszystko śmigało.

Offline

#3 2005-10-10 23:22:02

INTseed
Użytkownik
Dołączył: 2004-10-14

Odp: kodeki + dobry player

Cześć
Nie wiem jak inni ale ja uzywam k-lite mega pack 1.38 . W trakcie instalacji dodatkowo zaznaczam directvobsub (jeżeli napisy mają tą samą nazwe co film to automatycznie masz je wrzucone na film - jedne z ładniejszych jakościowo, na pasku będziesz miał zieloną ikonke w kształcie strzałki ) oraz matrix mixer ( za pomocą tego filtru zwiekszasz głośność i brzmienie dzwięku ). Reszte dodajesz w zaleznoszci co potrzebujesz.
Link :
http://www.k-litemegacodecpack.com/
Playery które używam to cinemaplayer + media player classic + SubEdit + vlc + mplayer w zaleznosci jaki mam chumor smile
Ogólnie wszystko chula, czasem coś niedziała na jednym playerze a na drugim śmiga.
Co do napisów u ciebie w media player clasik musisz w opcjach zaznaczyc vmr7 lub vmr9 ( opcje->Playback->Output )
I to na tyle smile

Offline

#4 2005-10-11 02:55:40

fef212
Użytkownik
Skąd: Agropolis
Dołączył: 2005-03-03

Odp: kodeki + dobry player

Popieram przedmowce. Sam korzystam z K-Lite Mega Codec Pack, uaktualniajac je na biezaco i nie spotkalem sie z prablemami z ich strony. Wprawdzie duzo w tej paczce pozornie nieprzydatnych zwyklemu userowi bajerow, ale lepiej miec i nie potrzebowac, niz potrzebowac i nie miec i nie wiedziec co potrzebowac, a nie miec, wiec instaluje zazwyczaj prawie wszystko, co tam jest. jezor Odtwarzacz to Subedit + MPC i wszystko jasne. smile

Offline

#5 2005-10-11 10:15:04

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: kodeki + dobry player

Właśnie że lepiej nie instalować rzeczy na zapas. Jeśli nie jesteście koderami, to większości i tak nie użyjecie. Dlatego dla zwykłego usera lepsze jest CCCP. A dla kodera k-lite

Offline

#6 2005-10-11 15:20:57

m_rudy
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-20

Odp: kodeki + dobry player

Mi CCCP kojarzy się bardziej z pewnym okresem niż z kodekami oczkod ale nie wątpię w to że są dobre..

Offline

#7 2005-10-11 17:46:20

lankin
Użytkownik
Skąd: Olkusz
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: kodeki + dobry player

ramka zniknie jak zainstalujesz Windows Media Player 9/10. media player clasic pluje się o kodeki które instaluje wmp 9/10
później wystarczy zaznaczyć vmr9 renderless i działa

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024