#61 2007-12-26 13:42:50

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

O, widzę że i na Wawę przyszedł czas xD 5 stycznia z tego, co zauważyłem, czyli sobota. Jakby nie było jest no nadal dzień pracujący. Prawdopodobnie ja i Hiki będziemy właśnie w robocie gdzieś do tej godziny. Jak nie później xD
Jako że brak mi pomysłów dostosuję się do reszty, jeżeli uda mi/nam się wpaść. Wtedy co najwyżej zgadam się z kimś przez telefon i się dojdzie smile_big Też jestem za miejscem, gdzie można palić smile_big A jak chcecie tanie piwo, to na murek trzeba iść oczkod

EDIT:
~Smoczek, możesz dopisać do listy mnie i Hiki (nawet w tym samym myślniku jezor).
Przyszło mi na myśl, że dobrze by było spotkać się w miejscu, gdzie mają duże ławy, np. Bierhalle. Hiki rzuciła jeszcze Browarnią na Krakowskim, zdaje się. Jak wrócimy do Wawy, to podrzucę coś więcej, ewentualnie jakiś opis.

Ostatnio edytowany przez Quithe (2007-12-26 14:05:58)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#62 2007-12-26 15:08:55

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Spoko, dopisałem.
Co do miejsca w którym można palić - osobiście jestem przeciw, nie po to decyduje się nie palić, by później być biernym palaczem (wystarczy mi, że ganiam brata żeby wyłaził na korytarz, jak chce sobie zapalić), ale jeżeli już wybierzemy miejsce dla palących to przydałoby się, by osoby palące pomyślały o niepalących i starały się zminimalizować ilość dymu pchanego w innych.

btw. lista miejscówek, które padły jako propozycje spotkania:
-Złote Tarasy
-Traffic
-Arkadia
-Blue City
-Bierhalle
-Browarnia na Krakowskim

Miejsc zbiórek też rzucono kilka:
-Pałac Kultury (należałoby to sprecyzować)
-Złote Tarasy, przed empikiem
-Środek pasażu handlowego na stacji Metra (Centrum)

mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem.
Dobrze byłoby zdecydować się na jedno miejsce, bo spotkania w kilku miejscach raczej nie zrobimy xD.

Poza tym nadal trzeba ustalić godzinę.
Parę osób pisało, że 12 to dla nich za wcześnie (kurde... 12 to już południe xP), więc proponuję 13.

Chyba wszystko ^^.

Offline

#63 2007-12-26 15:18:26

Lala_17
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-12-18

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

zezik[yahoo]Jestem za Blue City8-D nawet jak nie pojade,to nie chce zeby pózniej było cos nie tak,ale to nie ja decyduje[los]

Offline

#64 2007-12-26 15:19:34

Ichigo_Bleach
Użytkownik
Skąd: Warszawa lub Soul Society
Dołączył: 2007-07-10

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Nie można tych kto mieszka dalej wyciągać za wcześnie z łóżka XD dobrze to rozumiem ^^ Więc niech każdy napisze na którą najwcześniej by mógł być na miejscu. Mi 13 pasuje (Wcześniej/Później też) XD


metallica0005.jpg

Offline

#65 2007-12-26 15:20:07

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Decydujemy wspólnie (będzie zbiorowa odpowiedzialność xP), bo inaczej to IMO nie ma sensu ^^".

Offline

#66 2007-12-26 15:22:16

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Dobra, żeby zapalić można w razie czego wyjść na zewnątrz oczkod
Jeżeli padłoby na Arkadię, to mamy tam kilka możliwości, w tym Bierhalle, kręgle i kino (nie wiem po kiego grzyba na takim spotkaniu iść na film jezor). Wtedy najlepiej byłoby w pod dworcem centralnym, bądź gdzieś na Jana Pawła II, żeby bez problemu dojechać do A.
Pałac Kultury - najłatwiej pod Kinoteką.

Jednak miejsce zbiórki HQ raczej nie będzie dotyczyło. Dla nas najwcześniej pasowałaby 16-17, ale do czwartku 3 stycznia trudno mi określić cokolwiek na sobotę. Uroki pracy w niesprecyzowanych godzinach i dniach jezor

Ostatnio edytowany przez Quithe (2007-12-26 15:24:48)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#67 2007-12-26 15:28:05

Ichigo_Bleach
Użytkownik
Skąd: Warszawa lub Soul Society
Dołączył: 2007-07-10

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

No i trzeba pamiętać o ty którzy nie wiedzą za bardzo co gdzie w Warszawie jest (sorry ze tak bezpośrednio XD respekt)


metallica0005.jpg

Offline

#68 2007-12-26 15:44:41

Shinma86
Użytkownik
Skąd: Poland, England
Dołączył: 2007-04-09

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Np o mnie:P A tak na marginesie, jeśli to będzie bardzo z rańca (bo gdzieś tam się taka propozycja przewineła) to ja będę się musiała raniuchno zerwać, żeby zdąrzyć deprecha Ale też nie ma sensu wieczorem, bo faktycznie zimno i ciemno i tez nie zagrzałabym miejsca, bo musiałabym zaraz łapać pociąg z powrotem XD

Quithe napisał:

Dobra, żeby zapalić można w razie czego wyjść na zewnątrz oczkod

No właśnie:P Ja jestem osobą palącą ale nie widzę w tym żadnego problemu. Zawsze można się wstrzymać od odpalania co 15min (w końcu jak towarzystwo jest miłe i tematy interesujące, to tak aż do palenia nie ciągnie[kombinuje]) A jak coś to zawsze się można na 5min odseparować, a potem zastanawiać, "kto mi najbardziej dupę obrobił" (joke[hehe])
Imo jestem za miejscem, którego nie sposób przeoczyć, np. PK:P

Ostatnio edytowany przez Shinma86 (2007-12-26 15:49:16)

Offline

#69 2007-12-26 15:50:02

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Dlatego 13 wydaje mi sie optymalna.
Quithe - ja bym proponowal inny sposob dotarcia do Arkadii (jezeli tam bysmy chcieli pojsc ^^):
Metro do stacji "Dworzec Gdanski", a nastepnie jeden przystanek tramwajem (mozna przejsc), bedzie szybciej ^^.

Offline

#70 2007-12-26 15:51:01

Ichigo_Bleach
Użytkownik
Skąd: Warszawa lub Soul Society
Dołączył: 2007-07-10

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Dlatego tak jak mówiłem, z rana ale nie aż tak bardzo (bardzo mądre to zdanie) wydaje mi się że około południa było by najlepiej, no ale to jak pasuje innym, ja jestem kompletnie neutralny, tylko czym później tym gorzej tak myślę. Czekam na sugestie XD


metallica0005.jpg

Offline

#71 2007-12-26 16:42:36

Gizmo100
Użytkownik
Skąd: Otwock koło W-Wa
Dołączył: 2005-09-04

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

A teraz pytanie podstawowe .. jak sie rozpoznamy xD no bo tak po nickach to zdeczka hmm dziwnie by wygladalo ... "szukam Ichigo_Bleach" albo Smoczka jezor

Ostatnio edytowany przez Gizmo100 (2007-12-26 16:43:52)

Offline

#72 2007-12-26 16:44:40

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Smoczek napisał:

Dlatego 13 wydaje mi sie optymalna.
Quithe - ja bym proponowal inny sposob dotarcia do Arkadii (jezeli tam bysmy chcieli pojsc ^^):
Metro do stacji "Dworzec Gdanski", a nastepnie jeden przystanek tramwajem (mozna przejsc), bedzie szybciej ^^.

Mi to zasadniczo rybka, jak już pisałem. Skoro chcecie spotkać się o 13 , to do której macie zamiar być na spotkaniu? Wiadomo, że osoby bezpośrednio z Wawy mogą posiedzieć dłużej, ale wolałbym nie pakować się w sytuację, w której docieramy na 17-18 i po dwóch godzinach się rozchodzimy oczkod

EDIT:
~Gizmo100, można dołączyć zdjęcia w pierwszym poście obok nicków zdeklarowanych osób xD Prześle się link do ~Smoczka na PW i wstawi.

Ostatnio edytowany przez Quithe (2007-12-26 16:47:56)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#73 2007-12-26 16:45:01

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Smoczek napisał:

-Złote Tarasy, przed empikiem

Empik w złotych tarasach ma 3 piętra i raczej jest ruchliwy. IMO lepszym miejsce jest przed ispotem (sklep apple), bo wyróżnia się na tle innych sklepów (90% powierzchni ispotów to podłoga :>, ot ten w ZT to coś takiego -> http://matipl.pl/wp-content/uploads/ima … _ispot.jpg ) i tam nigdy dużo ludzi nie ma.

Gizmo100 napisał:

A teraz pytanie podstawowe .. jak sie rozpoznamy xD no bo tak po nickach to zdeczka hmm dziwnie by wygladalo ... "szukam Ichigo_Bleach" albo Smoczka jezor

Przebrać się za postacie z awatarów ? :>

EDIT:
Wpadłem na lepszy pomysł - każdy pewnie ma jakąś mangę, a ilu ludzi czyta ostentacyjnie takie rzeczy ? Idealne na rozpoznanie.

Ostatnio edytowany przez qwig (2007-12-26 16:58:00)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#74 2007-12-26 16:57:25

Ichigo_Bleach
Użytkownik
Skąd: Warszawa lub Soul Society
Dołączył: 2007-07-10

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Quithe napisał:

EDIT:
~Gizmo100, można dołączyć zdjęcia w pierwszym poście obok nicków zdeklarowanych osób xD Prześle się link do ~Smoczka na PW i wstawi.

To na pewno by pomogło madrala

qwig napisał:
Gizmo100 napisał:

A teraz pytanie podstawowe .. jak sie rozpoznamy xD no bo tak po nickach to zdeczka hmm dziwnie by wygladalo ... "szukam Ichigo_Bleach" albo Smoczka jezor

Przebrać się za postacie z awatarów ? :>

Hehe Dobre XD smile_lol


metallica0005.jpg

Offline

#75 2007-12-26 17:08:17

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

[cytuj]Empik w złotych tarasach ma 3 piętra i raczej jest ruchliwy. IMO lepszym miejsce jest przed ispotem (sklep apple), bo wyróżnia się na tle innych sklepów (90% powierzchni ispotów to podłoga :>, ot ten w ZT to coś takiego -> http://matipl.pl/wp-content/uploads/ima … _ispot.jpg ) i tam nigdy dużo ludzi nie ma.[/quote]

To jest dobry pomysł, skoro mało ludu tam jest ^^. Powiedz tylko gdzie są dokładnie Złote Tarasy i gdzie jest ten ispot (piętro).

Co do zdjęć - dawajcie, powrzucam ^^.

edit: swoje wstawilem ^^.

Ostatnio edytowany przez Smoczek (2007-12-26 17:11:43)

Offline

#76 2007-12-26 17:19:23

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

http://www.zlotetarasy.pl/page/plan_centrum - poziom 2, sklep nr. 240 (trzeba doklikać, bo to flash).  Same złote tarasy -> http://www.zlotetarasy.pl/page/lokalizacja - jak widać, "pod PK" to inaczej w ZT ;p

EDIT:
A, zapomniałem napisać, że też jestem zainteresowany spotkaniem się :>

Ostatnio edytowany przez qwig (2007-12-26 17:20:39)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#77 2007-12-26 17:34:20

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Mi te Złote Tarasy pasują.

Dobra - wstępnie godzina ustalona jest na 13.
Teraz jeszcze pytanie czy wszystkim pasuje miejsce zaproponowane przez qwiga?

Offline

#78 2007-12-26 17:38:10

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

qwig napisał:
Gizmo100 napisał:

A teraz pytanie podstawowe .. jak sie rozpoznamy xD no bo tak po nickach to zdeczka hmm dziwnie by wygladalo ... "szukam Ichigo_Bleach" albo Smoczka jezor

Przebrać się za postacie z awatarów ? :>

Dla mnie bomba! smile_big

Jak już się na coś zdecydujecie(-jemy) to dajcie znać, bo mi jest i tak obojętne, a to że IMHO Złote Tarasy ssą pewnie wiele do dyskusji nie wniesie.

Offline

#79 2007-12-26 17:39:41

malkor
Użytkownik
Skąd: Kobyłka
Dołączył: 2006-06-16

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Co do tych złotych tarasów to muszę przyznać że nigdy nie byłem, no ale jakoś myślę że trafie.

Offline

#80 2007-12-26 17:51:20

Shinma86
Użytkownik
Skąd: Poland, England
Dołączył: 2007-04-09

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

qwig napisał:
Gizmo100 napisał:

A teraz pytanie podstawowe .. jak sie rozpoznamy xD no bo tak po nickach to zdeczka hmm dziwnie by wygladalo ... "szukam Ichigo_Bleach" albo Smoczka jezor

Przebrać się za postacie z awatarów ? :>

Mam sobie k*&^a twarz podpalić?! XD

EDIT: Torch-woman8-D

Ostatnio edytowany przez Shinma86 (2007-12-26 17:52:19)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024