#1 2008-01-17 12:50:49

turunks
Użytkownik
Skąd: Silesia
Dołączył: 2004-11-26

Temat "Co chcielibyscie miec przetłumaczone"

Taak, przeglądając ten temat nietrudno zauważyć, ze panuje tam lekki bałagan, tzn. niektóre osoby powtarzają po kilka nawet kilkanaście razy prośbe o 1 tytół zaśmiecając forum, pozatym ogólnie trudno oszacować ile osób wyraziło zainteresowanie daną serią, bo trzeba by przeglądać ileś tam stron żeby to zliczyć......
Stąd sugestia - czy byłoby możliwe zrobić coś takiego, zeby ten temat był w formie ankiety, gdzie dany uzytkownik tylko raz mógłby zagłosować na dany tytół, jednocześnie mógłby też dodawać tam swoje propozycje, jesli ich jeszcze nie ma na liście (tzn technicznie musiałby podać w temacie tą propozycje i modek by musiał dodać do ankiety...to chyba wykonalne)
Wg mnie byłoby to dobre rozwiązanie, co wy na to ?

Offline

#2 2008-01-17 12:53:26

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Temat "Co chcielibyscie miec przetłumaczone"

Zaraz cie zlinczuja za orty to raz. Dwa mogles to napisac w tamtym temacie


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#3 2008-01-17 12:56:27

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Temat "Co chcielibyscie miec przetłumaczone"

Było już takie coś, jak mnie pamięć nie myli nazywało się to 'poszukiwane napisy], czy coś takiego, zdaje się, że z jakiegoś powodu zostało to usunięte. Pomysł nie jest zły, ale co na to redakcja...

Offline

#4 2008-01-17 12:59:36

Cain
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-17

Odp: Temat "Co chcielibyscie miec przetłumaczone"

Gdybyście trochę uważniej czytali forum to wiedzielibyście, że jest planowane wprowadz "Whishlist". Chyba nawet ktoś ją teraz testuje.


Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego czego jeszcze mi brak!
Starczy, gdy kocham, huczy las i wieje wiatr.

Offline

#5 2008-01-17 13:08:17

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Temat "Co chcielibyscie miec przetłumaczone"

~Cain, zależy na co zwracasz uwagę, bo dla mnie 'Whishlist' jest zbędna.;) Ja tam się prosić nie muszę.
Mówię, że pomysł nie jest zły, a skoro spawa jest już w ruchu, to temat można del.:)

Offline

#6 2008-01-17 13:23:19

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Temat "Co chcielibyscie miec przetłumaczone"

Zgadza się. Prowadzone są intensywne prace nad listą... już nie dużo zostało + kosmetyka. Jak już będzie gotowa to (pewnie) wątek z forum poleci w siną dal.

dulu napisał:

~Cain, zależy na co zwracasz uwagę, bo dla mnie 'Whishlist' jest zbędna. Ja tam się prosić nie muszę.

Ale inni to robią więc zapotrzebowanie jest smile

~turunks orty deprecha

papa

Ostatnio edytowany przez Beavis (2008-01-17 13:24:56)

Offline

#7 2008-01-17 13:43:04

turunks
Użytkownik
Skąd: Silesia
Dołączył: 2004-11-26

Odp: Temat "Co chcielibyscie miec przetłumaczone"

DiamondBack napisał:

Zaraz cie zlinczuja za orty to raz

jakie orty przeciez tylko w słowie tytuł jest ort :|

DiamondBack napisał:

Dwa mogles to napisac w tamtym temacie

niesądze, od tego jest dział Propozycje, a w tamtym temacie wpisuje sie tytuły...

[cytuj]Prowadzone są intensywne prace nad listą... już nie dużo zostało + kosmetyka. Jak już będzie gotowa to (pewnie) wątek z forum poleci w siną dal.

no to sie ciesze, ze ktos juz wpadł na taki pomysł, znaczy sie, jest on dobry smile. To temat bedzie do kasacji,.....ale tak na marginesie, to w tym dziale jest pełno tematów, których wogle tu nie powinno byc (np. pytanie kiedy wyjdą napisy do danego anime -_-), albo ich ważność wygasła,...więc sorki Panowie, nie ma co gadac o porządku, tylko go wprowadzić w życie ! oczkod

Offline

#8 2008-01-20 14:50:29

Ichigo Kurosago_21
Użytkownik
Dołączył: 2008-01-14

Odp: Temat "Co chcielibyscie miec przetłumaczone"

Ja bym bardzo chciał [ittaku-subs]Yatterman_Episode_01. żeby ktoś to anime tłumaczył oczkod

Pozdrawiam.

Offline

#9 2008-01-20 15:04:19

turunks
Użytkownik
Skąd: Silesia
Dołączył: 2004-11-26

Odp: Temat "Co chcielibyscie miec przetłumaczone"

nie ten temat jezor. Napisz to tu

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024