#181 2008-01-20 03:48:33

kiczowatykoles
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2007-07-23

Odp: System banów

To do łagodności regulaminu to nie mogę się zgodzić. Zdarzało mi się użyć wulgaryzmów i tylko raz musiałem za to odpowiedzieć. Co ciekawe, to nie Freeman mnie zwarnował, lecz Kane. Sami zdecydujcie, czy za zwrot "gówno wiesz" należy się kara...

Nie rzuciły mi się nawet w oczy żadne występki Freemana. Bardziej denerwuje mnie zachowanie jednego forumowego chama z nickiem na ~Z. Osoba ta uwielbia przypierdzielać się do nowych, niezaznajomionych dobrze z obyczajami serwisu . W każdym temacie z prośbą o pomoc można poczytać jego posty, niestety rzadko zawierają coś więcej jak wyrzuty.

Ostatnio edytowany przez kiczowatykoles (2008-01-20 03:49:57)

Offline

#182 2008-01-20 03:52:30

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: System banów

kiczowatykoles napisał:

Bardziej denerwuje mnie zachowanie jednego forumowego chama z nickiem na ~Z. Osoba ta uwielbia przypierdzielać się do nowych, niezaznajomionych dobrze z obyczajami serwisu . W każdym temacie z prośbą o pomoc można poczytać jego posty, niestety rzadko zawierają coś więcej jak wyrzuty.

Domyślam się, do kogo pijesz smile_lol Nie będę Ci ripostował, bo i po co. Powiem Ci tylko, że ja też nie darzę Cię jakąś szczególną sympatią. smile

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2008-01-20 03:57:47)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#183 2008-01-20 03:58:04

kiczowatykoles
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2007-07-23

Odp: System banów

Ale pewności nie masz. ;]

A na forum pisuję tak rzadko, że nawet nie mam czym wzbudzić sympatii.

Ostatnio edytowany przez kiczowatykoles (2008-01-20 03:59:34)

Offline

#184 2008-01-20 03:59:07

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: System banów

No nie oszukujmy się, bo kilku naszych zatargach w pewnych tematach nie mam pewności, ale mam przeczucie z nią graniczące smile


"Skazany na zajebistość"

Offline

#185 2008-01-20 04:05:43

kiczowatykoles
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2007-07-23

Odp: System banów

Nie wierzę, że to piszę, ale ostatnio chyba straciłeś pazur i nawet trochę milszy się stałeś.

Ale nie myśl, że się spoufalam. Kolegami to my nie będziemy. Wiem, wiem, że nie chcesz. xD

Offline

#186 2008-01-20 04:08:30

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: System banów

kiczowatykoles napisał:

Nie wierzę, że to piszę, ale ostatnio chyba straciłeś pazur i nawet trochę milszy się stałeś.

Ale nie myśl, że się spoufalam. Kolegami to my nie będziemy. Wiem, wiem, że nie chcesz. xD

Wiesz, to chyba magiczna noc, bo czekałem, oglądając telewizor, aż mi coś odpiszesz, ale takiego posta spod Twojej klawy to się nie spodziewałem. Nieważne, czy nie chcę, ale chyba naprawdę się nie skumplujemy smile

BTW: Poszukam jakiegoś nowego na forum, żeby go zbluzgać, bo chyba reputację chama tracę smile_lol

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2008-01-20 04:09:24)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#187 2008-01-20 05:18:15

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System banów

katalizatorx napisał:

~DiamondBack po części przyznaję ci rację Freeman ma grupę wyznawców, klakierów i lizusów. Freeman napisał, że da mi bana z miejsca za to, że założyłem temat o reportażu o anime który już podobno był. Po jago poście zebrała się grupka osób które tylko pisały: Freeman nie możesz się teraz wycofać, daj mu ban daj daj daj... i tp. Tak więc ja też jestem zrażony do tego wszystkiego co wokół Freemana się dzieje.

ROTFL znaczy dostales bana ? czy moze nie mozesz rozpoznac ironi nawet jak przejdzie kolo ciebie i kopnie cie w dupe ?
btw. ten temat jest swietny gambatte


ara ara...

Offline

#188 2008-01-20 05:59:20

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: System banów

Hybrid sam mowisz ze to juz bylo a sam ciagle sie powtarzasz... Masz tyrańskie jak nie rasistowskie podejscie do swiata ale cale szczescie takich jak ty jest mniej. System banow jest łagodny... Jest raczej w "sredniej przecietnej" nie porownuj tego forum z warezem.
Co do domniemanej prowokacji Obiego ... dać mu warna za to? A teraz pytanie czy on tymi prawie wulgaryzmami kogos obrazal? Nie. Musiał tego uzyc bo przecież jak by brzmiało zdanie : "Och kurczę pieczone, taki jestem, be, kompetentny, że normalnie tere fere mnie zaraz z tej mojej kompetencji trafi" Ale jasne, że można dać mu warna bo tak


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#189 2008-01-20 07:03:45

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System banów

DiamondBack napisał:

... nie porownuj tego forum z warezem.

uczestnictwo w zyciu strony/czyt. sciagniu napisow/ nigdy nie bylo zwiazane z zyciem forum ktore wymaga troszke madrosci


ara ara...

Offline

#190 2008-01-20 12:18:29

Shinma86
Użytkownik
Skąd: Poland, England
Dołączył: 2007-04-09

Odp: System banów

Kilgur napisał:
DiamondBack napisał:

... nie porownuj tego forum z warezem.

uczestnictwo w zyciu strony/czyt. sciagniu napisow/ nigdy nie bylo zwiazane z zyciem forum ktore wymaga troszke madrosci

Dodałabym, że również sprytu wyrażającego się w umiejętności formułowania swoich opinii nieraz w obraźliwy sposób, a przy tym nie dający punktu zaczepienia do przyznania warna, nie mówiąc o banie.

Offline

#191 2008-01-20 12:23:58

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: System banów

DiamondBack napisał:

Hybrid sam mowisz ze to juz bylo a sam ciagle sie powtarzasz... Masz tyrańskie jak nie rasistowskie podejscie do swiata ale cale szczescie takich jak ty jest mniej. System banow jest łagodny... Jest raczej w "sredniej przecietnej" nie porownuj tego forum z warezem.
Co do domniemanej prowokacji Obiego ... dać mu warna za to? A teraz pytanie czy on tymi prawie wulgaryzmami kogos obrazal? Nie. Musiał tego uzyc bo przecież jak by brzmiało zdanie : "Och kurczę pieczone, taki jestem, be, kompetentny, że normalnie tere fere mnie zaraz z tej mojej kompetencji trafi" Ale jasne, że można dać mu warna bo tak

Zasady to zasady i juz. Nie chcesz sie dostowac to nie pisz i bedzie spokoj. Co do wulgaryzmow, moze i nikogo nie obrazily, ake jakies to takie jest feeee.


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#192 2008-01-20 12:46:20

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: System banów

Rekid gdzie ja napisałem, że nie chcę sie przystosowywać do regulaminu? Wiesz dla mnie feeee jest wiele rzeczy ale wiem, że niekiedy są niezbędne. Chcesz forum gdzie k?rwa będzie zawsze nie na miejscu? Poszukaj for typu radio maryja czy goscia niedzielnego. Sam jestem przeciwko wulgaryzmom na forum (zauważcie, że nie ma tu słowa "wszelkim" ani tym podobnych) ale czasy cenzury się skończyły.
W sumie już mi totalnie powiewa co i jak się będzie działo na tym "forum". Jedna wielka wylęgarnia trolii. Wywołują kłótnie i nawet sie nie kryją, że tak robią i ironicznie nazwą cie jeszcze trollem. Ja już kończę jakże mądrą rozmowę w tym temacie.


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#193 2008-01-20 12:57:36

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: System banów

wiec w taki razie zniesnimy tenm zapis, nie pojdziemy dalej. Brak regulaminu, bo po co nam, brak moderatorow bo po co nam oni sa potrzebni. Bedziemy mieli wlasna utopie gdzie bedzie mozna uzywac " kurew" i innych wyszukanych slow.

Ciut nie Kambodzam, badz Somalia. Debilne myslenie.


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#194 2008-01-20 17:18:19

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System banów

kiczowatykoles napisał:

To do łagodności regulaminu to nie mogę się zgodzić. Zdarzało mi się użyć wulgaryzmów i tylko raz musiałem za to odpowiedzieć. Co ciekawe, to nie Freeman mnie zwarnował, lecz Kane. Sami zdecydujcie, czy za zwrot "gówno wiesz" należy się kara...

Nie jestem w ogóle pewny, czy to się kwalifikuje na warna z tego (o wulgaryzmach) paragrafu, że tak powiem. Nie znam sytuacji, ale podejrzewam, że chodziło raczej o zawarty w tym zwrocie brak kultury (jak mówiłem, nie wiem o co chodziło i do kogo to mówiłeś). Jest różnica między napisaniem "cała ta seria to gówno" a "user X to gówno". Podejrzewam, że chodziło o coś w tym stylu. A może nie smile Ale to Admin w końcu smile_big

DiamondBack napisał:

Co do domniemanej prowokacji Obiego ... dać mu warna za to? A teraz pytanie czy on tymi prawie wulgaryzmami kogos obrazal? Nie. Musiał tego uzyc bo przecież jak by brzmiało zdanie : "Och kurczę pieczone, taki jestem, be, kompetentny, że normalnie tere fere mnie zaraz z tej mojej kompetencji trafi" Ale jasne, że można dać mu warna bo tak

Pewnie nie starcza ci wyobraźni, żeby sobie odcyfrować taki zapis:
Ja *********, taki jestem, ******, kompetentny, że normalnie ******* mnie zaraz z tej mojej kompetencji strzeli.
jeśli już w ogóle musiał być użyty.

Nikogo nie obrażał? Pewnie nie starcza ci wyobraźni i kultury, żeby uznać możliwość istnienia sytuacji, w której używanie wulgaryzmów kogoś obraża, nawet jeśli to nie ta osoba była ich "celem". Czyli rozumiem, że posty w stylu "Ja pierdol*, jakie to Naruto nowe jest pojeban*, noż kurw* nie mogę już po prostu tej chujoz* oglądać, kurw* a tak lubiłem ten serial, dlaczego musiał kurw* się tak spierdoli*!" są twoim zdaniem OK, w końcu autor nikogo nie obraża, nie mógł też napisać posta inaczej, bo uważał, że nikt (a już na pewno ludzie z gkttp) by nie zrozumiał, jakie odczucia żywił kiedyś, a jakie żywi teraz względem tej serii. To jest pytanie (w dwójnasób)  retoryczne, także jeśli nie masz ochoty, to nie kłopocz się z odpowiedzią.

Przy okazji:

DiamondBack napisał:

prawie wulgaryzmami

Mocne. Ja dziś na ulicy widziałem babkę prawie w ciąży.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2008-01-20 17:19:38)

Offline

#195 2008-01-20 20:35:16

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: System banów

Obiwanshinobi napisał:
Wanderer napisał:
Hybrid napisał:

Freema[bnej litery to w sumie to samo smile.

n:
Radzono mi swego czasu, żebym zamiast np. "k?rwa" pisał "k***a". Szczerze mówiąc nie pojmuję różnicy jakościowej.

A skąd mam wiedzieć co się kryje pod słowem k***a-przecież to mogło być kruwa ,krowa ,a nie te cenzuralne słowo[shithappens]

Ostatnio edytowany przez postmaster (2008-01-20 20:36:45)

Offline

#196 2008-01-20 20:39:31

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: System banów

postmaster napisał:
Obiwanshinobi napisał:
Wanderer napisał:
Hybrid napisał:

Freema[bnej litery to w sumie to samo smile.

n:
Radzono mi swego czasu, żebym zamiast np. "k?rwa" pisał "k***a". Szczerze mówiąc nie pojmuję różnicy jakościowej.

A skąd mam wiedzieć co się kryje pod słowem k***a-przecież to mogło być kruwa ,krowa ,a nie te cenzuralne słowo[shithappens]

Lol nie udawaj aż takiego bezmózga, bo to każdy się domyśli na 100%. (nie obraź się ale to co napisałeś jest śmieszne)

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2008-01-20 20:47:13)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#197 2008-01-20 20:48:52

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: System banów

Jubei napisał:
postmaster napisał:
Obiwanshinobi napisał:
Wanderer napisał:
Hybrid napisał:

Freema[bnej litery to w sumie to samo smile.

n:
Radzono mi swego czasu, żebym zamiast np. "k?rwa" pisał "k***a". Szczerze mówiąc nie pojmuję różnicy jakościowej.

A skąd mam wiedzieć co się kryje pod słowem k***a-przecież to mogło być kruwa ,krowa ,a nie te cenzuralne słowo[shithappens]

Lol nie udawaj aż takiego bezmózga, bo to każdy się domyśli na 100%.

Chodzi mi o to,że na forach dostaje się bany (i na tym też napewno)za takie słowa:"k***a jego mać",a przecież mod nie może wiedzieć o jakie słowo chodzi jeśli jest pod cęzurą:kruwa jego mać:to tak jakby powiedzieć "kurcze blade itd.

Ostatnio edytowany przez postmaster (2008-01-20 20:49:38)

Offline

#198 2008-01-20 20:54:15

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System banów

postmaster napisał:

Chodzi mi o to,że na forach dostaje się bany (i na tym też napewno)za takie słowa:"k***a jego mać",a przecież mod nie może wiedzieć o jakie słowo chodzi jeśli jest pod cęzurą:kruwa jego mać:to tak jakby powiedzieć "kurcze blade itd.

Proszę cię, przestań.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2008-01-20 20:54:34)

Offline

#199 2008-01-20 20:58:15

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: System banów

DiamondBack:
Widzisz, dokładnie takie mam "tyrańskie" podejście do świata jak widzę "tych którzy są a tam być nie powinni".
Przykra sprawa ale jest praktycznie identyczne jak tytuł pewnej piosenki slipknota.

W ogolę co to za różnica czy forum warezowe czy nie? I tu i tak odbywają się rozmowy, przecież jest dział ku temu przeznaczony.

[cytuj]W sumie już mi totalnie powiewa co i jak się będzie działo na tym "forum". Jedna wielka wylęgarnia trolii. Wywołują kłótnie i nawet sie nie kryją, że tak robią i ironicznie nazwą cie jeszcze trollem. Ja już kończę jakże mądrą rozmowę w tym temacie.[/quote]
Myślisz że będziemy płakali? A może sam się popłaczesz? Jakby łagodność forum była średnia to byś z miejsca dostał warna za 'prawie wulgaryzmy'. Owe słowa to SĄ wulgaryzmy, jeśli uważasz inaczej to zawsze możesz się wyłączyć z życia społecznego.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024