#121 2008-01-19 11:50:31

Nighthanter
Użytkownik
Dołączył: 2007-03-04

Odp: System banów

marcin2 napisał:

Po co kończyć? Niech ten autobus jedzie dalej. Lepiej podyskutować i dojść do jakichś wniosków niż przerwać w połowie i cofnąć się na początek z niesmakiem w ustach.

Tylko ja się boję że ten autobus nigdzie nie dojedzie i skończy się jak zawsze, nic z tego nie wyniknie aby temat będzie zaśmiecony. Ale róbcie jak uważacie.

Ostatnio edytowany przez Nighthanter (2008-01-19 11:52:58)

Offline

#122 2008-01-19 11:55:10

gorczak
Użytkownik
Dołączył: 2007-05-19

Odp: System banów

marcin2 napisał:
Nighthanter napisał:

Ludzie skończcie już offtopa. Dyskusja miała być na temat systemu banów, a nie kim jest moderator i kto jakim jest moderatorem.

Po co kończyć? Niech ten autobus jedzie dalej. Lepiej podyskutować i dojść do jakichś wniosków niż przerwać w połowie i cofnąć się na początek z niesmakiem w ustach.

Taaa... Jeden próbuje być lepszy od drugiego i na odwrót...
To może stworzyć osobny temat "Freeman vs. reszta świata", albo "Let's the flame begin" i tam offtopować.

DiamondBack napisał:

on sie na moda nie nadaje[/b].

Nie nam o tym decydować, bo można gadać, a i tak wszystko zależy od "góry".
IMO system banów jest na pewno zły, a rozsądnym rozwiązaniem byłaby ta propozycja:

myslo napisał:

Ale są przecież jeszcze inne sposoby typu wyślij smsa a otrzymasz kod aktywujący twoje konto. Założę się, że nikt nie będzie taki głupi aby tracić pieniądze na kilkukrotne zakładanie nowego konta. A jeżeli nawet to tylko lepiej dla ANSI, zarabiacie

Z uwzględnieniem:

VanTheTandeta napisał:

No niby pomysł nie głupi, ale musiałoby to działać tylko jako dostęp do forum. Bo gdyby zrobić ogólny dostęp do ANSI za pomocą SMS'a, to znowu by trąciło to o "Od fanów dla fanów. Nie na sprzedaż".

Automatycznie zmniejszy się ilość noobów, głupich tematów, bezsensownych postów i pewnie też będzie mniej offtopowania, a to jest automatycznie mniej roboty dla modów i satysfakcja userów. Choć niejeden czerpie satysfakcję z pisania rzeczy typu "Od razu ban[ej]", "To ty takich rzeczy nie wiesz?!warn albo najlepiej ban![cenzura]"[bzdura]

Offline

#123 2008-01-19 12:19:32

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System banów

Opłaty pieniężne... no fajne, fajne tylko, że:
1)kasy jest "pod dostatkiem". Mamy reklamy, a jak jest potrzeba to organizuje się zrzutkę
2)kto ma się tym zajmować?
3)w jaki sposób rozliczać się z odpowiednim urzędem? Można to oczywiście robić cichaczem, jednak po co stwarzać sobie kolejny pretekst do zainteresowania ANSI? Należy pamiętać o nagonce na strony z napisami
4)wyobrażacie sobie frustrację osoby zbanowanej (która zawsze uważa, że została potraktowana niesprawiedliwie)? A jak zacznie dochodzić swojego (patrz pkt. 2 i 3)?
5)wielu nowych, wartościowych użytkowników zniechęci się jak zobaczy opłatę - ja osobiście nie korzystać z płatnych stron (raz się tylko skusiłem i wiem, że już więcej nie przystanę na coś takiego).

Znajdzie się pewnie jeszcze kilka innych powodów, dla których uważam wprowadzenie opłat za rejestrację za nieuzasadnioną.

papa

Offline

#124 2008-01-19 13:01:16

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: System banów

hikikomori napisał:

"O twój boże"! O co tu chodzi właściwie, bo mi się wydaje, że to prywatna pogadanka (tak jakbyście nie mogli wysyłać sobie nawzajem sążnistych maili i oszczędzić innym wrzenia mózgu:P).

Jedni lubią dominować w domowym zaciszu, drudzy przy ludziach.

Offline

#125 2008-01-19 13:06:25

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: System banów

A ja myślę,że obiwanshinobi to tomxXx,na 100%.

Offline

#126 2008-01-19 13:08:00

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: System banów

postmaster napisał:

A ja myślę,że obiwanshinobi to tomxXx,na 100%.

[roftl] marzenie ściętej głowy szalony


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#127 2008-01-19 13:09:38

Cardano
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2005-11-27

Odp: System banów

Rusz choć odrobinę głową... XXI wiek, łatwo to sprawdzić, więc już któryś z zarządców strony by się tym z nami podzielił.

Ja myślę, że to było 100-procentowe selfowned

Offline

#128 2008-01-19 13:11:21

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: System banów

postmaster napisał:

A ja myślę,że obiwanshinobi to tomxXx,na 100%.

Jak niedawno powiedział Alcman:
Jeśli to jest bezludna wyspa, to idę poszukać nudystów. Na stówkę jacyś tu są.

Offline

#129 2008-01-19 13:13:05

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: System banów

postmaster napisał:

A ja myślę,że obiwanshinobi to tomxXx,na 100%.

Obi nie jest gamoniem, więc to raczej impossible!madrala

Offline

#130 2008-01-19 14:17:41

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System banów

postmaster napisał:

A ja myślę,że obiwanshinobi to tomxXx,na 100%.

raczej watpie PW jakie od Toma dostalem kilka razy raczej do obiego nie pasuja smile
btw. szkoda ze Tom mi juz PW nie wysyla nie mam sie z czego posmiac smile


ara ara...

Offline

#131 2008-01-19 15:37:21

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: System banów

DiamondBack:
Najwidoczniej nawet nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Spróbuje to zobrazować jak tylko mogę żebyś zrozumiał:
Rozmowa z Freemanem/Obiwanem:
R-Rozmówca
F-Freeman.
O-Obiwan

R: traktujesz ludzi jak gow*o + [dłuższa wypowiedzieć z uwzględnieniem większości jego wad]
F: [dłuższa wypowiedz]. Wiem.

R: Wywyższasz się starając to zatuszować homeryckimi wypowiedziami + [dłuższa wypowiedzieć z uwzględnieniem większości jego wad]
O: [Dłuższa wypowiedź którą można skrócić do 2ch zdań]. Ja sie nigdzie nie wywyższam w przeciwieństwie do ciebie.


I dla mnie F nadaje sie na moderatora choćby z tego względu ze traktuje innych jak podnóżki i się z tym nie kryje. Lepszy taki moderator niż hipokryta, który pod otoczką pięknych słów tak naprawdę mówi ci w oczy że ty jesteś G**** a on jest Panem...

EDIT:
"Rusz choć odrobinę głową... XXI wiek, łatwo to sprawdzić, więc już któryś z zarządców strony by się tym z nami podzielił.
"
No właśnie, rusz głową, dla chcącego nic trudnego. I zapewniam cię że są sposoby żeby się ukryć w takim przypadku, że nikt sie nigdy nie zorientuje. [wyłączając policje itd.]

Ostatnio edytowany przez Hybrid (2008-01-19 15:44:05)

Offline

#132 2008-01-19 15:43:49

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: System banów

Hybrid napisał:

DiamondBack:
Najwidoczniej nawet nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Spróbuje to zobrazować jak tylko mogę żebyś zrozumiał:
Rozmowa z Freemanem/Obiwanem:
R-Rozmówca
F-Freeman.
O-Obiwan

R: traktujesz ludzi jak gow*o + [dłuższa wypowiedzieć z uwzględnieniem większości jego wad]
F: [dłuższa wypowiedz]. Wiem.

R: Wywyższasz się starając to zatuszować homeryckimi wypowiedziami + [dłuższa wypowiedzieć z uwzględnieniem większości jego wad]
O: [Dłuższa wypowiedź którą można skrócić do 2ch zdań]. Ja sie nigdzie nie wywyższam w przeciwieństwie do ciebie.


I dla mnie F nadaje sie na moderatora choćby z tego względu ze traktuje innych jak podnóżki i się z tym nie kryje. Lepszy taki moderator niż hipokryta, który pod otoczką pięknych słów tak naprawdę mówi ci w oczy że ty jesteś G**** a on jest Panem...

Twoja interpretacja moich wypowiedzi to coś jak Biblia pauperum, tylko że bez obrazków.

Offline

#133 2008-01-19 15:52:04

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: System banów

Jak to prawdziwa biblia mówi:
źdźbło w oku bliźniego dostrzegasz podczas gdy w swoim belki nie widzisz.
[cytuj]
Gdybym był Freemanem, być może w ten sposób dałbym wyraz niewielkiemu zainteresowaniu, jakie budzą we mnie Twoje tzw. argumenty emocjonalne".
P.S. Żeby nie być gołosłownym
#Freeman napisał(a):
Powiem tylko szczerze, że mylisz mnie z kimś, kogo akurat twoje zdanie jakoś wyjątkowo interesuje.[/quote]

Jak sądzisz co to jest według ciebie?
1. Zignorowałeś to co napisałem pod przykrywką wypowiedzi Freemana. [pierwszy post w którym pisałem jak powinni sie nazywać mod/admin jeśli chcesz mieć poprawne definicje]
2. Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień.
3. Skoro rzuciłeś kamień to oznacza że ciebie ten problem nie dotyczy? Patrz punkt 1.

Możesz pisać ile wlezie pięknych słówek, okłamując wszystkich wokół, samego siebie ale to widać...
Pozwól że ci przypomnę że to była jedyna twoja odpowiedź na pewną kwestię. Co oczywiście można jednoznacznie odebrać.

Offline

#134 2008-01-19 16:03:00

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: System banów

Hybrid napisał:

Jak to prawdziwa biblia mówi:
źdźbło w oku bliźniego dostrzegasz podczas gdy w swoim belki nie widzisz.
[cytuj]
Gdybym był Freemanem, być może w ten sposób dałbym wyraz niewielkiemu zainteresowaniu, jakie budzą we mnie Twoje tzw. argumenty emocjonalne".
P.S. Żeby nie być gołosłownym
#Freeman napisał(a):
Powiem tylko szczerze, że mylisz mnie z kimś, kogo akurat twoje zdanie jakoś wyjątkowo interesuje.

Jak sądzisz co to jest według ciebie?

Jak sądzisz, czym według ciebie sądzę, że to jest według mnie?

Hybrid napisał:

1. Zignorowałeś to co napisałem pod przykrywką wypowiedzi Freemana. [pierwszy post w którym pisałem jak powinni sie nazywać mod/admin jeśli chcesz mieć poprawne definicje]

Definicji zwykłem szukać w słownikach, a nie w Twoich postach.

Hybrid napisał:

2. Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień.

Po co?

Hybrid napisał:

3. Skoro rzuciłeś kamień to oznacza że ciebie ten problem nie dotyczy? Patrz punkt 1.

Jaki problem? Jaśniej, proszę.

Hybrid napisał:

Możesz pisać ile wlezie pięknych słówek, okłamując wszystkich wokół, samego siebie ale to widać...
Pozwól że ci przypomnę że to była jedyna twoja odpowiedź na pewną kwestię. Co oczywiście można jednoznacznie odebrać.

Na wszelki wypadek nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam. Jak pewien satyryk napisał: Pewne osoby i pewne media podejmują pewne działania w interesie pewnych kręgów... (Dajemy Polakom pewność).

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2008-01-19 16:04:12)

Offline

#135 2008-01-19 16:18:48

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: System banów

3 punkty są nierozerwalne, komentarze typu "po co" są nie na miejscu. Każdy punkt implikuje następny.
Sądzę, że jesteś na tyle domyślnym człowiekiem że nie muszę ci udzielać odpowiedzi na twoje 1 i 3 pytanie.
Apropo definicji to właśnie to problem jest taki że definicja słowa moderator nie pasuje. Skoro definicja nie pasuje to znaczy że musisz szukać innego hasła.

Jak zwykle nic konkretnego nie powiedziałeś tylko po to żeby nie przejść do sedna. Nie doceniasz mnie.

Offline

#136 2008-01-19 16:29:27

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: System banów

rozmawialem nie dawno z tomxxx i on mi powiedzial ,ze uwielbia anime pt. Eureka Seven.Caly czas i o tym mowil na gg ,ze dalem go na liste zablokowanych.Później powstał topic na temat Eureka Seven i obiwanshinobi sie tym zachwycal tak samo jak on.

Offline

#137 2008-01-19 16:40:49

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: System banów

Hybrid napisał:

3 punkty są nierozerwalne, komentarze typu "po co" są nie na miejscu. Każdy punkt implikuje następny.

Konstrukcja zdaniowa
-----------------------
Jeżeli
[cytuj]1. Zignorowałeś to co napisałem pod przykrywką wypowiedzi Freemana. [pierwszy post w którym pisałem jak powinni sie nazywać mod/admin jeśli chcesz mieć poprawne definicje]

to
[cytuj]2. Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień.

-------------------------------
nie jest implikacją, bo człon
[cytuj]2. Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień.

nie jest zdaniem twierdzącym.

Hybrid napisał:

Sądzę, że jesteś na tyle domyślnym człowiekiem że nie muszę ci udzielać odpowiedzi na twoje 1 i 3 pytanie.

Pierwsze pytanie było retoryczne, a na drugie odpowiadać mi, rzecz jasna, nie musisz, jednak nie odpowiadając, nie poprawisz mojego mniemania o Twej elokwencji.

Hybrid napisał:

Apropo definicji to właśnie to problem jest taki że definicja słowa moderator nie pasuje. Skoro definicja nie pasuje to znaczy że musisz szukać innego hasła.

A co jak nie?

Hybrid napisał:

Jak zwykle nic konkretnego nie powiedziałeś tylko po to żeby nie przejść do sedna. Nie doceniasz mnie.

Ja natomiast nie znajduję niczego konkretnego w Twoich ostatnich postach. Przejdź do sedna. Albo nie przechodź. Whatever.

postmaster napisał:

rozmawialem nie dawno z tomxxx i on mi powiedzial ,ze uwielbia anime pt. Eureka Seven.Caly czas i o tym mowil na gg ,ze dalem go na liste zablokowanych.Później powstał topic na temat Eureka Seven i obiwanshinobi sie tym zachwycal tak samo jak on.

Mam podstawy przypuszczać, że wątek, który masz na myśli, powstał zanim tom obejrzał Eurekę.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2008-01-19 16:43:26)

Offline

#138 2008-01-19 16:55:06

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: System banów

postmaster napisał:

rozmawialem nie dawno z tomxxx i on mi powiedzial ,ze uwielbia anime pt. Eureka Seven.Caly czas i o tym mowil na gg ,ze dalem go na liste zablokowanych.Później powstał topic na temat Eureka Seven i obiwanshinobi sie tym zachwycal tak samo jak on.

Wszyscy wielbiciele Eureki to tomy (pod różnymi nickami)[hehe]
A może Obiwany? jezor

Ostatnio edytowany przez Aizen (2008-01-19 16:57:31)

Offline

#139 2008-01-19 16:59:15

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: System banów

EDIT.
To jest komentarz do 1 i 2 strony , nie zauważyłem że jest też i 3. Sory.


Rozmowa ~Obiwanshinobiego i #Freemaną trzyma poziom i czytam ją z zainteresowaniem. Posty Aizena również są ciekawe. Wypowiedzi ~DiamondBacka są komunikatywne , pomimo wylewającej sie z nich nienawiści. ~Hybrid  tylko nie potrzebnie wyjechał ze swoim naturalizmem i swoimi przemyśleniami/przekonaniami , i dlatego zrobił sie z tego taki gulasz. Nie chciałbym ~Hybrid Ciebie w żaden sposób obrazić - po prostu wg. mnie Twoje wypowiedzi są nieadekwatne do sytuacji.

EDIT.2

Przeczytałem 3 stronę i czekam na więcej madrala.

Ostatnio edytowany przez Dżibril (2008-01-19 17:09:19)

Offline

#140 2008-01-19 17:25:09

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: System banów

Obiwan:
Po pierwsze to ja wybieram konstrukcje zdaniową w moich wypowiedziach, wcale nie muszę jej robić tak jak tobie się podoba ani nawet tak żeby była poprawna, wystarczy że jest komunikatywna. A twoje zdanie mnie nie obchodzi. Mnie natomiast totalnie nie podobają sie twoje bezsensowne porównania które zajmują tylko bazę danych. 10 zdań wypisujesz których sens można by zawrzeć w trzech.

Po drugie, mylisz mnie z osobą która ma w poważaniu to co sądzisz o mojej elokwencji, także niczego ci udowadniać nie będę.

[cytuj]A co jak nie? [/quote]
A jak nie to nie masz nic do gadania, jesteś zwykłym użytkownikiem a admin czy moderator może ci dać bana ot tak. Za nic. To jego serwer, to jego klocki które ty wypożyczając tworzysz budowle, to nie jest tak że to dzięki TOBIE portal sie rozwija, to TY korzystasz z niego, a nie ON z ciebie. Nikt cię nie zmuszał do udostępniania twoich napisów. Ale rejestrując się automatycznie zgadzasz się z tym że TUTAJ są ludzie ponad tobą którzy mają władzę robić to co się im żywnie podoba, co chyba nadal do ciebie nie dotarło...

Kolejną sprawą jest twój "najazd" na Freemana, doskonale wiesz o czym pisałem także nie rozumiem po wysuwasz takie teorie:
[cytuj]Ja natomiast nie znajduję niczego konkretnego w Twoich ostatnich postach. Przejdź do sedna. Albo nie przechodź. Whatever. [/quote]
Jeśli nie chcesz przyznać że wiesz o co chodzi to powiem wprost: Skoro go krytykujesz to wydaje ci się że jesteś od niego lepszy. Błąd. Jesteś identyczny jak on z małą różnicą hipokryzji. Może i Freeman sie nie nadaje na moderatora, ale po pierwsze nie tobie decydować o tym, po drugie jesteś ostatnią osobą która powinna go krytykować.

Dżibril:
Myślę że dwa ostatnie zdania powinny rozjaśnić ci sprawę o co chodzi.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024