#141 2008-01-19 17:32:23

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: System banów

[cytuj=Hybrid]DiamondBack:
Najwidoczniej nawet nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Spróbuje to zobrazować jak tylko mogę żebyś zrozumiał:
Rozmowa z Freemanem/Obiwanem:
R-Rozmówca
F-Freeman.
O-Obiwan [/quote]

<ciach> Freeman wyskoczył ze łzami w oczach, że to jest rozmowa jego i Obiwana (zignorowalem to bo sam ten tekst jest śmieszny - to jest forum publiczne a do rozmow miedzy dwojgiem userow sluza jak sama nazwa wskazuje PW)
a pozatym nawet nie chce mi sie czytac w caloci twoich postow bo sa po prostu nudne. I jeszcze probujesz mi wmowic ze jestem debilem bo nie zgadzam sie z twoim zdaniem .

[cytuj=Hybrid]po drugie jesteś ostatnią osobą która powinna go krytykować.[/quote]
kto wg ciebie ma prawo do krytyki? Kane? Freeman jezdzi rowno po kazdym ale mamy to z pokora przyjmowac na klate i jeszcze dziekowac bogu ze mamy takiego a nie takiego samego + hipokryte. Mówisz, że Freeman ma prawodawania banow ot tak sobie bo tak, bo jest modem. Masz porytą terię na całej linii.

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2008-01-19 17:51:26)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#142 2008-01-19 17:39:13

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: System banów

Hybrid napisał:

A jak nie to nie masz nic do gadania, jesteś zwykłym użytkownikiem a admin czy moderator może ci dać bana ot tak. Za nic.

Hmm jeżeli szacowna administracja olewałaby w ten jakże drastyczny sposób stworzony przez siebie regulamin...

Hybrid napisał:

To jego serwer, to jego klocki które ty wypożyczając tworzysz budowle, to nie jest tak że to dzięki TOBIE portal sie rozwija

... to zdecydowanie portal przestałby się rozwijać a nawet zacząłby obumierać

Hybrid napisał:

Ale rejestrując się automatycznie zgadzasz się z tym że TUTAJ są ludzie ponad tobą którzy mają władzę robić to co się im żywnie podoba

W granicach własnoręcznie stworzonego regulaminu smile

Hybrid napisał:

Dżibril:
Myślę że dwa ostatnie zdania powinny rozjaśnić ci sprawę o co chodzi.

Chyba podzielę opinię Dżibrila odnośnie Twych wypowiedzi mości Hybridzie smile

Ostatnio edytowany przez Aizen (2008-01-19 17:43:39)

Offline

#143 2008-01-19 18:36:04

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: System banów

Aizen:
Niesty ale taka jest prawda. Może i serwis by się nie rozwijał, ale to nadal jest w zasięgu zarządu. To jest naturalne że nie zbanują nikogo za nic. Ale trzeba pamiętać że nic nie stoi na przeszkodzie.
Prawda jest taka że ANSI ma jeden z najłagodniejszych regulaminów jakie widziałem. Wiele jest przykładów surowszych regulaminów, p2mforum, kanały pomocy na IRC czy kanały do ściągania anime/mangi w których jak źle napiszesz komendę tak że będzie ją widać to dostajesz bana itd. A ludzie jakoś z tym żyją, społeczność jest też zdecydowanie większa.

DiamondBack:
[cytuj]kto wg ciebie ma prawo do krytyki? Kane? Freeman jezdzi rowno po kazdym ale mamy to z pokora przyjmowac na klate i jeszcze dziekowac bogu ze mamy takiego a nie takiego samego + hipokryte. Mówisz, że Freeman ma prawodawania banow ot tak sobie bo tak, bo jest modem. Masz porytą terię na całej linii.[/quote]
Najwidoczniej nadal nie rozumiesz. Nie rozumiesz też wypowiedzi Obiwana ale to już szczegół.
Krytykować sobie możesz każdego i zawsze, taka już wada demokracji. Ale możesz narzekać w nieskończoność a to nie przyniesie skutku. To zarząd ma władze, nie ty, a dopóki będzie mało takich jak ty - Freeman będzie modem. Tak trudno to pojąć? Płaczesz ze Freeman jest modem, a tak naprawdę go nie lubisz. Więc to nie jest ważne jak mało sensowny powód znajdziesz, zawsze spróbujesz go wykorzystać. Bo Freeman za surowy bo taki, śmaki i owaki. A uważasz że byłbyś lepszy? Chcesz pojechać po Freemanie? Proszę bardzo - chociaż z tym poziomem to wątpię czy ci się uda - co jak co ale jego wady można mu wytknąć, mnie sie udało i jakoś warna nie dostałem a dyskusja była ostra ALE na poziomie. Może i ma kiepską osobowość np traktując ludzi z góry ale wiele jako MOD nie można mu zarzucić.

Offline

#144 2008-01-19 18:44:16

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: System banów

Obiwanshinobi napisał:
Hybrid napisał:
postmaster napisał:

rozmawialem nie dawno z tomxxx i on mi powiedzial ,ze uwielbia anime pt. Eureka Seven.Caly czas i o tym mowil na gg ,ze dalem go na liste zablokowanych.Później powstał topic na temat Eureka Seven i obiwanshinobi sie tym zachwycal tak samo jak on.

Mam podstawy przypuszczać, że wątek, który masz na myśli, powstał zanim tom obejrzał Eurekę.

Najpierw tom a po 3 tygodniach ty.wybaczmi ty jeztes tomem[yahoo]

Offline

#145 2008-01-19 18:56:11

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: System banów

[cytuj]Płaczesz ze Freeman jest modem*1, a tak naprawdę go nie lubisz*2[/quote]
*1 co chcesz przez to powiedzieć? Bo nie widze w tym żadnego przesłania.
*2I co z tego? Musze go lubiec by moc co kolwiek powiedziec na jego temat?

[cytuj]Więc to nie jest ważne jak mało sensowny powód znajdziesz, zawsze spróbujesz go wykorzystać. Bo Freeman za surowy bo taki, śmaki i owaki. A uważasz że byłbyś lepszy? Chcesz pojechać po Freemanie? Proszę bardzo - chociaż z tym poziomem to wątpię czy ci się uda - co jak co ale jego wady można mu wytknąć, mnie sie udało i jakoś warna nie dostałem a dyskusja była ostra ALE na poziomie. Może i ma kiepską osobowość np traktując ludzi z góry ale wiele jako MOD nie można mu zarzucić.[/quote]

Gdybym miał czepiac sie za kazdym razem to bym musial pisac cos nonstop tutaj. Czy jako mod byłbym lepszy? Tak - Jestem tego pewny. (co nie jest rownozanaczne, że chcę nim być).
Wspominasz o poziomie, ale z toba nie bede na ten temat rozmawial - bo tak.


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#146 2008-01-19 19:03:37

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: System banów

No i widzisz, tu jest problem, bo jedyny który twierdzi że byłby lepszym modem jesteś ty, zapewne znalazło by się też kilku zagorzałych przeciwników Freemana.

Wcale nie chcę z tobą rozmawiać o poziomie. To już jest twój osobisty konflikt z Freemanem.

Cały czas moje wypowiedzi oscylują wokół kilku spraw:

1. System banów nie jest wg mnie zły. BA! powiedziałbym nawet że za łagodny. Gdyby go nie było to tu by był niezły syf jak to ujęła inna moderatorka.
2. Zająć to się trzeba tymi którzy tych nowo przybyłych od razu sprowadzają do parteru przez co masowo produkują bany. O czym już wcześniej pisałem.
3. Może i Freeman ma kiepską/fatalną/etc. osobowość ale niewielu tu jest takich którzy nadają sie na moda bardziej niż on.

Offline

#147 2008-01-19 19:03:42

katalizatorx
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2007-10-04

Odp: System banów

~DiamondBack po części przyznaję ci rację Freeman ma grupę wyznawców, klakierów i lizusów. Freeman napisał, że da mi bana z miejsca za to, że założyłem temat o reportażu o anime który już podobno był. Po jago poście zebrała się grupka osób które tylko pisały: Freeman nie możesz się teraz wycofać, daj mu ban daj daj daj... i tp. Tak więc ja też jestem zrażony do tego wszystkiego co wokół Freemana się dzieje.

Offline

#148 2008-01-19 19:07:32

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: System banów

lol ale większość z was ma problemy jeśli ktoś nie przestrzega regulaminu albo nie umie szukać na forum informacji które były wałkowane wiele razy to warny powinny być rozdawane bezwzglądnie. Tak samo bany.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#149 2008-01-19 19:07:43

animetwelve
Użytkownik
Dołączył: 2007-09-20

Odp: System banów

Musisz się nauczyć rozpoznawać żarty. Przecież wiadomo, że za takie coś nikt bana nie da. Chyba że założysz 10 razy ten sam temat.

Offline

#150 2008-01-19 19:08:46

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: System banów

~Hybrid widocznie nie zrozumiałeś : zaproponowałem Ci byś wyłączył się z dyskusji lub zmienił sposób wypowiedzi - wygłaszając monologi nie można dyskutować. I nie to co napisałem , nie jest wstępem do dyskusji. Mimo wszystko Twoje posty są najmniej komunikatywne spośród wszystkich , praktycznie mają postać monologu. Ponad to Twoje wypowiedzi są obraźliwe często w nie zamierzony sposób.

Offline

#151 2008-01-19 19:17:13

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System banów

katalizatorx napisał:

~DiamondBack po części przyznaję ci rację Freeman ma grupę wyznawców, klakierów i lizusów. Freeman napisał, że da mi bana z miejsca za to, że założyłem temat o reportażu o anime który już podobno był. Po jago poście zebrała się grupka osób które tylko pisały: Freeman nie możesz się teraz wycofać, daj mu ban daj daj daj... i tp. Tak więc ja też jestem zrażony do tego wszystkiego co wokół Freemana się dzieje.

I dostałeś tego bana, albo chociaż jedno upomnienie? Kolego to były żarty, czego dowodem były emotki czy większości wypowiedzi. Mimo wszystko jest jeszcze w nas cząstka humoru cool. Chyba nie myślałeś, że ktoś poważnie potraktuje jego słowa? smile_big

papa

Offline

#152 2008-01-19 19:27:22

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: System banów

Hybrid napisał:

Po pierwsze to ja wybieram konstrukcje zdaniową w moich wypowiedziach, wcale nie muszę jej robić tak jak tobie się podoba ani nawet tak żeby była poprawna, wystarczy że jest komunikatywna.

Owszem, tylko w tej sytuacji sam ze sobą grasz w pingponga.

Hybrid napisał:

A jak nie to nie masz nic do gadania, jesteś zwykłym użytkownikiem a admin czy moderator może ci dać bana ot tak. Za nic. To jego serwer, to jego klocki które ty wypożyczając tworzysz budowle, to nie jest tak że to dzięki TOBIE portal sie rozwija, to TY korzystasz z niego, a nie ON z ciebie. Nikt cię nie zmuszał do udostępniania twoich napisów. Ale rejestrując się automatycznie zgadzasz się z tym że TUTAJ są ludzie ponad tobą którzy mają władzę robić to co się im żywnie podoba, co chyba nadal do ciebie nie dotarło...

Fakt, nie dotarło to do mnie jako żywo. Przeceniasz albo moją domyślność, albo własną komunikatywność i siłę przekonywania.

Hybrid napisał:

Jeśli nie chcesz przyznać że wiesz o co chodzi to powiem wprost: Skoro go krytykujesz to wydaje ci się że jesteś od niego lepszy. Błąd.

W samej rzeczy - błąd. W Twoim rozumowaniu.

postmaster napisał:
Obiwanshinobi napisał:
Hybrid napisał:
postmaster napisał:

rozmawialem nie dawno z tomxxx i on mi powiedzial ,ze uwielbia anime pt. Eureka Seven.Caly czas i o tym mowil na gg ,ze dalem go na liste zablokowanych.Później powstał topic na temat Eureka Seven i obiwanshinobi sie tym zachwycal tak samo jak on.

Mam podstawy przypuszczać, że wątek, który masz na myśli, powstał zanim tom obejrzał Eurekę.

Najpierw tom a po 3 tygodniach ty.wybaczmi ty jeztes tomem[yahoo]

Jakieś dowody?

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2008-01-19 19:30:29)

Offline

#153 2008-01-19 19:36:24

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: System banów

[cytuj]Owszem, tylko w tej sytuacji sam ze sobą grasz w pingponga. [/quote]
To prawie jak ty, tylko że ja nie przez cały czas.

[cytuj]W samej rzeczy - błąd. W Twoim rozumowaniu.[/quote]
Skoro go krytykujesz jednocześnie wiedząc że nie jesteś lepszy to twoja krytyka... hmm najdelikatniej mówiąc jest nie na miejscu?

Offline

#154 2008-01-19 19:41:22

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: System banów

Hybrid napisał:

[cytuj]Owszem, tylko w tej sytuacji sam ze sobą grasz w pingponga.

To prawie jak ty, tylko że ja nie przez cały czas.

Ostatnio permenentnie.

Hybrid napisał:

[cytuj]W samej rzeczy - błąd. W Twoim rozumowaniu.

Skoro go krytykujesz jednocześnie wiedząc że nie jesteś lepszy to twoja krytyka... hmm najdelikatniej mówiąc jest nie na miejscu?

Żeby skrytykować przydatność zawodową szewca szyjącego rozwalające się buty, nie muszę być lepszym szewcem od niego, a nawet mogę wcale nie być szewcem.

Offline

#155 2008-01-19 19:47:59

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: System banów

[cytuj]Żeby skrytykować przydatność zawodową szewca szyjącego rozwalające się buty, nie muszę być lepszym szewcem od niego, a nawet mogę wcale nie być szewcem.[/quote]
Widzisz... nie zawsze wszystko da się porównać tak jakbyś tego chciał.
Jeśli nie jesteś szewcem to ok, możesz go krytykować za rozwalające sie buty. Ale w tym przypadku chodzi o osobowość najdelikatniej to ujmując.
Obaj posiadacie pewne osobowości więc obaj jesteście szewcami. On robi trochę lepsze buty niż ty a pomimo tego nadal go krytykujesz. Innymi słowy chcesz żeby on naprawił wady jakich tobie się nie udało naprawić? Trochę ta twoja logika leży...

Offline

#156 2008-01-19 19:53:44

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: System banów

Hybrid napisał:

[cytuj]Żeby skrytykować przydatność zawodową szewca szyjącego rozwalające się buty, nie muszę być lepszym szewcem od niego, a nawet mogę wcale nie być szewcem.

Widzisz... nie zawsze wszystko da się porównać tak jakbyś tego chciał.
Jeśli nie jesteś szewcem to ok, możesz go krytykować za rozwalające sie buty. Ale w tym przypadku chodzi o osobowość najdelikatniej to ujmując.
Obaj posiadacie pewne osobowości więc obaj jesteście szewcami. On robi trochę lepsze buty niż ty a pomimo tego nadal go krytykujesz. Innymi słowy chcesz żeby on naprawił wady jakich tobie się nie udało naprawić? Trochę ta twoja logika leży...

Powtarzam - krytykuję Jego kompetencje jako moderatora, a nie żadną Jego "osobowość". Daleki jestem od krytykowania czyjejkolwiek osobowości (już nie wspominając o sporządzaniu rankingu osobowości).
Stwierdzenie, że osobnik niskiego wzrostu nie bardzo nadaje się na koszykarza, a osobnik wysokiego wzrostu na dżokeja nie jest krytyką wzrostu tych ludzi. Człowiek skory do gniewu i frustracji, a przy tym nie przebierający w obiektach, na które ów gniew skierowuje nie nadaje się na moderatora (choć może nieźle sprawdzałby się jako berserk, czy inny gladiator).

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2008-01-19 20:06:41)

Offline

#157 2008-01-19 20:30:29

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: System banów

A jak sądzisz co jest kryterium wyboru moderatora jak nie jego osobowość? Może liczy się ładny uśmiech? Krytykując jego kompetencje krytykujesz jego osobowość i ludzi którzy go wybrali. Zwykłe głodne kawałki. Ciekaw jestem czy sam wierzysz w to co powiedziałeś.

Gniew? To ja powinienem mieć już dobre 5 banów pod rząd. Jakby był pamiętliwy to i 2 bany by jeszcze można doliczyć za rozmowę na PW.
Nie potrafisz rozróżnić dwóch rzeczy, ban za zdenerwowanie modertora swoją głupotą a ban za zdenerwowanie swoją kompetencją. Tego drugiego nie zauważyłem jeszcze. Widziałeś jakiś ban dany człowiekowi na poziomie który tylko wyrażał swoją opinię, nawet jeśli była absurdalna dla reszty? Tylko nie przytaczaj historii toma.

Offline

#158 2008-01-19 21:03:20

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: System banów

Według mnie ten temat już idzie do nikąd.Może pora przestać?[okej]

Offline

#159 2008-01-19 21:28:31

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: System banów

Obiwanshinobi napisał:
Hybrid napisał:

[cytuj]Owszem, tylko w tej sytuacji sam ze sobą grasz w pingponga.

To prawie jak ty, tylko że ja nie przez cały czas.

Ostatnio permenentnie.

Chyba permanentnie baka

Offline

#160 2008-01-19 21:49:49

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System banów

katalizatorx napisał:

~DiamondBack po części przyznaję ci rację Freeman ma grupę wyznawców, klakierów i lizusów. Freeman napisał, że da mi bana z miejsca za to, że założyłem temat o reportażu o anime który już podobno był. Po jago poście zebrała się grupka osób które tylko pisały: Freeman nie możesz się teraz wycofać, daj mu ban daj daj daj... i tp. Tak więc ja też jestem zrażony do tego wszystkiego co wokół Freemana się dzieje.

Cóż mogę powiedzieć: wow

smile_big

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024