#1 2005-10-29 08:45:33

Sir Mavins
Użytkownik
Dołączył: 2004-11-21

Rozwścieczona korporacja

To bardzo ciekawe?

"Kolejny raz wróciła na wokandę sprawa głośnego, choć de facto nie emitowanego, filmu o sekcie handlowej AMWAY. Sąd Apelacyjny w Warszawie zakazał w czwartek Telewizji Polskiej emisji filmu "Witajcie w życiu" opowiadającego o patologicznych zachowaniach ludzi, którzy uwierzyli w amerykańską drogę. Nie wiem czy sędzia, który przyznał rację Amway'owi spotkał kiedyś kogoś z pośród "wkręconych w sieć", a już na pewno nie był na mitingu członków korporacji. Ja też nie byłem, natomiast widziałem film kręcony ukrytą kamerą VHS podczas jednego z takich spędów w katowickim Spodku. Muszę przyznać, że reprotaże o zjazdach Rodziny Radia Maryja bledną przy tym co widziałem. Tym bardziej uważam, że film o Amway'u powinien dotrzeć do masowego dobiorcy. Jednak zdaniem sędziego publiczna projekcja zagraża dobrom osobistym korporacji. To chyba dobrze, że zagraża? Jest jednak iskierka nadziei, gdyż sąd oddalił żądania Amwaya, by zniszczyć istniejące kasety z nagraniem. Korporacja dalej stoi twardo na stanowisku, że film naraził ją na utratę społecznego zaufania potrzebnego do prowadzenia działalności gospodarczej. Przecież na dobrą sprawę nikt z postronnych osób go jeszcze nie widział. A szkoda..."

Offline

#2 2005-10-29 09:32:42

fillip75
Użytkownik
Skąd: Chełm
Dołączył: 2005-08-14

Odp: Rozwścieczona korporacja

Podaj tytuł, a sami sobie znajdziemy to w sieci i ocenimy oczkod

Offline

#3 2005-10-29 09:40:39

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: Rozwścieczona korporacja

Hmm... Oglądałem film o Amway'u kiedy byłem jeszcze w liceum... Była to chyba pierwsza i ostatnia zarazem emisja tego filmu...
A co mozna powiedzieć o tzw "korporacji" - zachowania sekciarskie, a do tego ten sposób motywowania. Wtedy to był dla mnie szok... Ale dzisiaj coraz więcej słyszy się o tego typu "firmach". Kolejny dowód, że nie wsyzstko made in America jest dobre...:(


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#4 2005-10-29 10:27:26

Sir Mavins
Użytkownik
Dołączył: 2004-11-21

Odp: Rozwścieczona korporacja

albo na emule, albo w kazaa.
wpisz tylko tytuł

no, a poza tym to znalazlem u gościa leo46@go2.pl

http://cpserverp4.com/bo/dateline_quixtar.wmv

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024