#1 2004-09-21 11:20:42

ramzi22
Użytkownik
Skąd: Siemianowice
Dołączył: przed 2004-07-25

OOoooo...CIUP!!!

No tak..coś namieszalem..wpakowałem napisy do ogm anime Elfen Lied..wszystko fajnei ale jak pozniej odtworzylem to anime zeby podziwiac moj kunszt:)to sie zalamalem..bo nic nie widze tylko piepszne puzzle..nawet jak przewine to one nie znikaja..to wyglada jak bledy wystepujace po zlej konwersji obrazu pojawiaja sie kostki..rozmazuja sie ale nie znikaja..a ja prezciez nic z obrazem nie robilem tylko napisy wpakowalem..i normalnie sie zaraz zalamie:(..POMOCY!!!

P.S-jest tu gdzies na forum jakis post w ktorym opisano funkcje w subtitle workshop..bo mam z nim pewne problemy jak naprzyklad problem z zapisaniem pliku z kolorowymi napisami..:)na podgladzie wszyskto fajnie ale jak sie plik zapisze to dupa..nie ma kolorkow..moze zle zapisuje..aha i czy da sie np..przesowac w nim napisy tak ze jedne sa na samej gorze ekranu a drugie na dole i to zeby wyswietlilo sie naraz..

Offline

#2 2004-09-21 12:02:58

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: OOoooo...CIUP!!!

Czym muxowałeś te napisy? VirtualDobMod? Jesteś pewny że wideo miałeś ustawione na DirectStreamCopy?

P.S.
Ten objaw co piszsz, zdarza się w dwuch sytuacjach:
a) albo są uszkodzone klatki w tym kluczowe więc brakuje podstaw do wyliczenia klatek typu B
b) albo odtwarza Ci tn film innym kodekiem niż go skompresowano (np skompresowałeś w XviD a odtwarzasz w DivX)


A co do SE to to czy kolory się zapiszą zależy od formatu w jakim zapisujesz..
A i to z tym u góry i na dole jest możłiwe w SSA/ASS ale nie przypominam sobi by SE wspierał tą opcje dla SSA/ASS

Offline

#3 2004-09-22 22:58:58

ramzi22
Użytkownik
Skąd: Siemianowice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: OOoooo...CIUP!!!

ja go nie kompresuje..eee..nie racja zeby zaminic na ogg lub mkv to trzeba..kurde ja ciemny w tym jestem..z kompresja video mialem doczynienia ja w 3d studio max-ie w niczym wiecej..ups...ja to robilem w virtualdobmod..jestem pewny ze na directstreamcopy..eee..a mozesz mi napisac dokladnie jakie czynnosci powininem zrobic..zeby wykluczyc te dwa twoje podpunkty?...jak sie zapisuje zeby te napisy byly na gorze i na dole..?

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024