#1 2008-02-27 00:28:44

filazaf
Użytkownik
Dołączył: 2007-10-08

Newsy

Hej moze bedzie napisane w newsach co za filmy do polskich kin wychdzą?
Ja sie dowiedziałem z pokoątników niezwyczajnych(ktos pytał o napisy) ze od marca jest jakiś Vexile 2077

Offline

#2 2008-02-27 00:30:32

budyn
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2004-10-24

Odp: Newsy

może po prostu filmweb, zamiast kolejnego śmieciowego tematu

Offline

#3 2008-02-27 00:49:02

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Newsy

A co w tym złego dobre by było jak ekipa ANSI informowała użytkownika o nowościach w newsach oczkod

Offline

#4 2008-02-27 00:51:18

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Newsy

Tak czy owak byłby to jeden news na rok, a częściej na dwa lata. Chyba jakoś przeżyjemy ich brak.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2008-02-27 00:51:43)

Offline

#5 2008-02-27 00:55:14

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Newsy

Dlaczego przecież nawet taki jeden news to bardzo dobre urozmaicenie strony jezor Bo ostatni news był z grudnia zeszłego roku ^_^ A jeden news to znów nie tyle pracy jezor

Offline

#6 2008-02-27 00:56:02

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Newsy

OK, jak za dwa lata będzie następne anime wchodziło do kin, to poproszę Kane'a o news. Zadowoleni? smile

Offline

#7 2008-02-27 01:00:21

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Newsy

Tak smile A wątpię żeby za dwa lata było kolejne bo jak sami wiecie coraz więcej tego w Polsce się robi oczkod No i można było do newsa dodawać coś takiego jak jakieś anime by sie pojawiało w gazecie lub coś jezor

Offline

#8 2008-02-27 01:39:20

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Newsy

zmora150 napisał:

No i można było do newsa dodawać coś takiego jak jakieś anime by sie pojawiało w gazecie lub coś jezor

I oczywiście jak jakieś anime pokażą w telewizji, jak ktoś o nim napomknie i oczywiście jak ktoś o jakimś animcu pomyśli smile

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2008-02-27 01:42:22)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#9 2008-02-27 01:54:32

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Newsy

Tylko po co? Jest ACP, gdzie codziennie są newsy co i gdzie wychodzi. Jest Anfo, gdzie wpisywane jest co w TV grają. To po co jeszcze pisać tu?
Może jeszcze newsy dawać, że nowe anime wyszło bo nikomu się nie chce na anidb patrzyć czy gdziekolwiek indziej? No bez przesady. Duzi jesteście, net macie to sprawdzić można.

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2008-02-27 01:56:44)


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#10 2008-02-27 01:58:30

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Newsy

A może po prostu Moderatorom czy Administracji nie chce sie czegoś takiego pisać (leń) Do tego nie każdy ma w zakładkach tysiąc stron do wszystkiego jak niektórzy jezor A na ANSI zagląda dużo osób dziennie (jak można prosić statystyki) Wiec to by było bardzo przydatne oczkod


Edit. I nie mówię o tym co leci w TV tylko to co w kinie sie pojawia i co czasem na płycie DVD w gazecie oczkod

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2008-02-27 02:00:08)

Offline

#11 2008-02-27 02:03:48

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Newsy

zmora150 napisał:

A może po prostu Moderatorom czy Administracji nie chce sie czegoś takiego pisać (leń)

Nie no spoko, mamy tyle czasu woklnego, że hoho. Nikt z nas nie ma życia prywatnego. Nic tylko 24h siedzieć na ANSI. A i do tego przetrząsać cały net żeby znaleźć info o nowym anime w kinie i gazecie.
Hmm zaraz, ale ja też jestem userem i chce mieć news a nie szukać w necie. Nie mam masy zakłdek. Ojej i co ja zrobię =.=


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#12 2008-02-27 02:08:15

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Newsy

A czy mówię że to ty masz zrobić przecież można "zatrudnić" do brudne roboty kogoś chętnego do tego oczkod Kto lubi sie zajmować czymś takim smile_big

Offline

#13 2008-02-27 02:11:00

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Newsy

zmora150 napisał:

A czy mówię że to ty masz zrobić przecież można "zatrudnić" do brudne roboty kogoś chętnego do tego oczkod Kto lubi sie zajmować czymś takim smile_big

Ok, ja głosuję na Ciebie. Myslę, że reszta redakcji mnie poprze. To Ty teraz wyszukuj wszystko ładnie w necie a my to dodamy w newsach.
I w tym miejscu gratuluję Ci objęcia nowego stanowiska.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#14 2008-02-27 02:14:54

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Newsy

zmora150 napisał:

A może po prostu Moderatorom czy Administracji nie chce sie czegoś takiego pisać (leń)

Nie no, jakby była taka potrzeba to pewnie by się to dało rozwiązać - dorzucić komuś roboty albo nająć nową osobę. Jednak ja widzisz nie ma na to popytu, a koleżanka Lilith ładnie ci to wytłumaczyła smile Zwróć uwagę, że każde(?) nowe wydanie (kino, gazeta) jest zgłaszane przez któregoś z użytkowników Forum.
A newsy zostaw w spokoju... cecha charakterystyczna ANSI smile_big Musi się coś dziać poważnego, żeby dać to na główną.

papa

Offline

#15 2008-02-27 02:19:53

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Newsy

Powiadasz ?? Wyszukiwać mogę tylko nie mam skąd, ja nie sledze gazet itp jezor wiec będzie ciężko mnie jako kandydata jezor Ale jak pamiętam wszystkie takie inicjatywy kończyły sie właśnie czymś takim "Ok, ja głosuje na Ciebie" Pss i to sie nazywa... nie powiem co. No cóż znając życie(a tym bardziej to co sie dzieje ostatnio na ANSI) po tym temat stawał sie z znikąd zamkniętym, ale mam prośbę niech zostanie jeszcze otwarty przez dzień dwa jezor Znajdzie się na bank taka osoba co ma możliwości oczkod A poza tym co za sens prowadzenia strony jak sie na to czasu niema ?? (ale to zostawmy na temat który może powstać wkrótce oczkod )


Pozdrawiam Zmora

Ostatnio edytowany przez Freeman (2008-02-27 11:32:07)

Offline

#16 2008-02-27 02:23:19

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Newsy

Hm. Wiesz, ja to robie hobbystycznie. To nie jest moja praca, nie płacą mi za to. Temu nie poświęcę każdej wolnej chwili na to.
Najłatwiej powiedzieć "ja nie mam skąd, ale ktoś się znajdzie, kto ma możliwości" Czasy niewolnictwa minęły. Nie wysługuj się innymi bo sam masz lenia i tyle. Jak chcesz chętnie podam Ci świetną stronkę z takim info: www.google.pl
I dobrze radzę nie zakładać głupich tematów. (to tak na przyszłość)


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#17 2008-02-27 02:28:22

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Newsy

Beavis napisał:
zmora150 napisał:

A może po prostu Moderatorom czy Administracji nie chce sie czegoś takiego pisać (leń)

Nie no, jakby była taka potrzeba to pewnie by się to dało rozwiązać - dorzucić komuś roboty albo nająć nową osobę. Jednak ja widzisz nie ma na to popytu, a koleżanka Lilith ładnie ci to wytłumaczyła smile Zwróć uwagę, że każde(?) nowe wydanie (kino, gazeta) jest zgłaszane przez któregoś z użytkowników Forum.
A newsy zostaw w spokoju... cecha charakterystyczna ANSI smile_big Musi się coś dziać poważnego, żeby dać to na główną.

papa

Dosłownie cecha charakterystyczna oczkod Dawane jak są jakieś problemy lub jak jest ważny dzień jezor No może rzeczywiście to może nie wypalić po tym argumencie oczkod


Edit. to może przynajmniej jakiś przypięty temat nazwa może Newsy, Kino, Gazety i DVD Jakiś zapaleniec może zrobić oczkod np. ~Zjadacz mógłby sie w końcu wyżyć smile_big

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2008-02-27 02:30:33)

Offline

#18 2008-02-27 02:39:29

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Newsy

Zjadacz napisał:
zmora150 napisał:

Jakiś zapaleniec może zrobić oczkod np. ~Zjadacz mógłby sie w końcu wyżyć smile_big

Z czystej ciekawości spytam: a dlaczego nie ty?

Zjadaczku, on już pisał, że biedny nie ma linków do stronek.
Ech, czemu jak ktoś wpadnie na "genialny" pomysł, to sam go nie chce ciągnąć, tylko szuka jakiegoś "łosia", co to za niego zrobi. I jeszcze się bulboni, że nikt nie chce. Czyżby to wcale nie był taki genialny pomysł? :>

EDIT: Jak ktoś sensownie poprowadzi taki temat, to może się go przypnie. O ile się sprawdzi. Choć ja w to wątpię. Za dużo innych serwisów o tym jest smile_big
EDIT2: Jak ktoś nie wie co znaczy bulbonić = wkurzać smile_big
EDIT3: ~zmora150: czy Ty czasem nie masz za dużej sygnaturki? :> A to tak jakby łamanie regulaminu. :> Na to są paragrafy itp. :>

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2008-02-27 02:47:44)


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#19 2008-02-27 02:47:36

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Newsy

To tak to teraz będzie offtop wiec jak moderator to potraktuje źle to przepraszam.

Edit. Jak ktoś odebrał wcześniejszego posta jak #lilith to tak nie miał zabrzmieć i tak nie miało sie go odebrać i ja z tym pomysłem nie wyskoczyłem tylko ja go ciągnę oczkod Do tego jak mi dacie źródła (Najlepiej same polskie, gazet nie czytam wiec tu odpada) to z chęcią zrobię temat taki na forum tylko chwile będę musiał posiedzieć i mieć chęci, co u wielu osób co mogą to zrobić i nawet nie muszą mieć chęci to tego nie robią, bo dziennie zrobią 20 bezsensownych postów ( chodzi o zamianę tych 20 postów i czasu w wymotanie takiego przydatnego tematu oczkod)

Edit1. [cytuj]EDIT3: ~zmora150: czy Ty czasem nie masz za dużej sygnaturki? :> A to tak jakby łamanie regulaminu. :> Na to są paragrafy itp. :>[/quote]
Jak chcecie tykać moje 20 pikseli to proszę pierwsze złapać inne osoby bo teraz jest czepianie sie o moją sygnaturę by zniechęcić do pisania dalej w tym temacie oczkod Ale jak tak bardzo to przeszkadza to zaraz zmienię, dla mnie to nie problem bawię sie z grafiką oczkod

Ostatnio edytowany przez Freeman (2008-02-27 11:33:10)

Offline

#20 2008-02-27 09:46:58

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: Newsy

zmora150 napisał:

Edit. Jak ktoś odebrał wcześniejszego posta jak #lilith to tak nie miał zabrzmieć i tak nie miało sie go odebrać i ja z tym pomysłem nie wyskoczyłem tylko ja go ciągnę oczkod Do tego jak mi dacie źródła (Najlepiej same polskie, gazet nie czytam wiec tu odpada) to z chęcią zrobię temat taki na forum tylko chwile będę musiał posiedzieć i mieć chęci, co u wielu osób co mogą to zrobić i nawet nie muszą mieć chęci to tego nie robią, bo dziennie zrobią 20 bezsensownych postów ( chodzi o zamianę tych 20 postów i czasu w wymotanie takiego przydatnego tematu oczkod)[/B]

Stary rządzisz, zaczynasz być lepszy od Mareczka i Tomaxa smile_big. Za ten text co pogrubilem powinienneś dostać nagrodę. Mianowicie stały dostęp do gogla.pl [b](ooo nie wiem gdzie to znaleźć buuuuu, mamo daj mi linki !!!), bo z twoich postów wynika, że jest płatne i nie każdy ma dostęp.

Mówisz, że będziesz pisać newsy?? Proszę bardzo masz stronki:
1. Strona numer 1
2. Strona numer 2
3. Strona numer 3
4. Strona numer 4
5. MASZ TU 5 STRONĘ

Coś jeszcze Tobie podać na tacy panie Zmora ??

Ogólnie wobec postawy tego pana shithappens.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2008-02-27 11:33:24)


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024