#21 2008-02-27 11:28:21

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Newsy

zmora150 napisał:

Edit. to może przynajmniej jakiś przypięty temat nazwa może Newsy, Kino, Gazety i DVD Jakiś zapaleniec może zrobić oczkod np. ~Zjadacz mógłby sie w końcu wyżyć smile_big

No to w czym problem? Załóż i poprowadź taki wątek w Hydepark-->Aktualności, nawet go tam przypnę i będę uważnie czyścił.

zmora150 napisał:

A może po prostu Moderatorom czy Administracji nie chce sie czegoś takiego pisać (leń)

zmora150 napisał:

Edit. Jak ktoś odebrał wcześniejszego posta jak #lilith to tak nie miał zabrzmieć i tak nie miało sie go odebrać i ja z tym pomysłem nie wyskoczyłem tylko ja go ciągnę oczkod Do tego jak mi dacie źródła (Najlepiej same polskie, gazet nie czytam wiec tu odpada) to z chęcią zrobię temat taki na forum tylko chwile będę musiał posiedzieć i mieć chęci, co u wielu osób co mogą to zrobić i nawet nie muszą mieć chęci to tego nie robią, bo dziennie zrobią 20 bezsensownych postów ( chodzi o zamianę tych 20 postów i czasu w wymotanie takiego przydatnego tematu oczkod)

Jak już ci napisali wcześniej lilith i Rekid, tymi wypowiedziami doskonale siebie podsumowałeś. Typowe, ale jednak przykre.

zmora150 napisał:

Jak chcecie tykać moje 20 pikseli to proszę pierwsze złapać inne osoby bo teraz jest czepianie sie o moją sygnaturę by zniechęcić do pisania dalej w tym temacie oczkod Ale jak tak bardzo to przeszkadza to zaraz zmienię, dla mnie to nie problem bawię sie z grafiką oczkod

Sygnaturkę to masz przyjacielu za dużą o jakieś 70 pikseli. Także, skoro już wątek został poruszony, to poproszę z tego miejsca o przycięcie (i nawet nie trzeba do tego być pro grafikiem, wystarczy usunąć tekst oczkod

Temat nieco przeczyściłem, proszę albo się kłócić tak, żeby ta kłótnia chociaż markowała związek z tematem, albo na PM.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2008-02-27 11:34:40)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024