#21 2008-10-30 23:53:38

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Kłopoty z szukaniem

Zgrzyt, zostałeś wydelegowany na ochotnika, do napisania wydajnego nieobciążającego serwer algorytmu szukania opartego na wszystkich frazach napiisanych na tym forum.

Po ukończeniu takowego kodu, będziesz widniał jako jego autor, ponad to masz prawo do jego modyfikacji, wglądu, oraz do odpisywania kolejnym wkurwionym userom, co myślą, że rzeczy na świecie powstają za pomocą przycisku na klawiaturze, oznaczonego "make anything". Have a nice cenzura cenzura day!

P.S.
Po części sam sobie odpowiedziałeć jakie może być tymczasowe rozwiązanie.


mod: ocenzurowano

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2008-10-31 00:18:04)

Offline

#22 2008-10-30 23:58:52

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Kłopoty z szukaniem

Ta, Google Custom Search by było idealnym rozwiązaniem - mam dość szukania czegoś przez "coś site:animesub.info"... Czy można liczyć na link do takiej wyszukiwarki?


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#23 2008-10-31 00:02:21

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Kłopoty z szukaniem

Suchy napisał:

Have a nice cenzura cenzura day!

Za przeklinanie należą się baty, ale sama treść szczera aż do bólu. Bo 'od ręki' się nic nie da. Trzeba hektolitrów potu oczkod

mod: ocenzurowano

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2008-10-31 00:39:56)


wladza1.png

Offline

#24 2008-10-31 00:04:53

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Kłopoty z szukaniem

Suchy napisał:

Zgrzyt, zostałeś wydelegowany na ochotnika, do napisania wydajnego nieobciążającego serwer algorytmu szukania opartego na wszystkich frazach napiisanych na tym forum.

Po ukończeniu takowego kodu, będziesz widniał jako jego autor, ponad to masz prawo do jego modyfikacji, wglądu, oraz do odpisywania kolejnym wkurwionym userom, co myślą, że rzeczy na świecie powstają za pomocą przycisku na klawiaturze, oznaczonego "make anything". Have a nice cenzura cenzura day!

P.S.
Po części sam sobie odpowiedziałeć jakie może być tymczasowe rozwiązanie.

Obiecywano cuda niczym PO <.< a teraz gdy po paru miesiącach jak widać nie tylko ja mam problem z opcją "szukaj" do reakcja godna PISu. A mi to kląć otwarcie niewolno na forum >.< buuuu

mod: ocenzurowano

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2008-10-31 00:40:36)

Offline

#25 2008-10-31 00:06:21

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Kłopoty z szukaniem

Racja. Przepraszam, za ton i niektóre słowa. Poniosło mnie.

Zgrzyt, po prostu weź poprawkę, na to że ludzie mają swoje życie, swoje sparwy i prowadzenie oraz opieka forum nie są i nigdy nie będą tym czemu poświęcą cały swój czas, wiec tym samym rzeczy wymagające więcej tego czasu, będą później.

Nie płacisz - nie żądaj!
Możesz zgłosić, poprosić, zaproponować, pomóc, mieć uwagi itd. - tylko lepiej, jak damy radę zrobimy, poprawimy, zmienimy i na pewno nie tylko my będziemy wdzięczni.

P.S.
I nie porównuj mnie do PiSu, bo może i ton była taki jak PiS, to jednak argumenty konkretne i sensowne. Poza tym twój ton był podobny (choć lżejszy o brak "przymiotników").

Offline

#26 2008-10-31 00:09:36

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Kłopoty z szukaniem

Zgrzyt napisał:

Obiecywano cuda niczym PO <.< a teraz gdy po paru miesiącach jak widać nie tylko ja mam problem z opcją "szukaj" do reakcja godna PISu. A mi to kląć otwarcie niewolno na forum >.< buuuu

Obiecywano i zostanie to spełnione. Ale na wszystko trzeba czasu. A jak już wielokrotnie było pisane każdy ma życie osobiste, pracę itp.
Ja nie wiem ale jakoś ostatnio wszyscy po prostu tylko narzekają. Jak jakieś zmiany są wprowadzane i strona nie działa to źle. Jak nic nie jest robione też źle. Zawsze źle.
Tak może ciut zrozumienia dla innych -.-

A kolega Suchy dostaje ostrzeżenie za przeklinanie na forum jezor


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#27 2008-10-31 00:39:16

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Kłopoty z szukaniem

~lilith_ napisał:

Ja nie wiem ale jakoś ostatnio wszyscy po prostu tylko narzekają.

Wszyscy, to znaczy? Tylko narzekają?... Konkretne przykłady proszę.

~lilith_ napisał:

Jak jakieś zmiany są wprowadzane i strona nie działa to źle.

Zmiany wprowadza się po to, by działała lepiej. Jeśli nie działa w czasie wprowadzania zmian - nikt nie narzeka (może z wyjątkiem kilku newbie piszczących w gacie z powodu braku napisów do naruto ...).

~lilith_ napisał:

Jak nic nie jest robione też źle.

Oczywiście, że źle - skoro było powiedziane, że będzie coś robione, a nie jest.

~lilith_ napisał:

A jak już wielokrotnie było pisane każdy ma życie osobiste, pracę itp.

...Co nie jest wytłumaczeniem. Minęło kilka miesięcy. Jakieś postępy powinny nastąpić. A przynajmniej jakieś krótkie info.

~lilith_ napisał:

Zawsze źle.

To tylko twoja pochopna opinia.

~lilith_ napisał:

Obiecywano i zostanie to spełnione.

Politycy też tak mówią.

To, że powoli niektórzy tracą cierpliwość i nerwy nie jest niczym egzotycznym, skoro od bardzo długiego czasu nie ma żadnych nowych wieści o postępach. Jest to tylko i wyłącznie wina Redakcji.
#Kane mógłby po prostu dać jakieś info od czasu do czasu i tym samym uspokoić folk, który na nowo uzbroiłby się w cierpliwość i czekał na kolejne informacje i zmiany. Tą drogą Redakcja zyskałaby więcej czasu. Taki banalny trik...

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2008-10-31 00:41:35)

Offline

#28 2008-10-31 00:47:22

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: Kłopoty z szukaniem

Będzie, jak będzie zrobione;) Kane nie musi nigdzie pisać, na jakim etapie są prace;) To tylko jego dobra wola będzie, a Wy co najwyżej możecie się burzyć, w końcu wam wolno, ale jemu też wolno to zrobić, kiedy będzie miał ochotę;) Dlatego lepiej siedzieć cicho i czekać cierpliwie, bo takimi postami to nic nie zdziałacie;)

Offline

#29 2008-10-31 00:49:22

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Kłopoty z szukaniem

~Starfox napisał:

Kane nie musi nigdzie pisać, na jakim etapie są prace;) To tylko jego dobra wola będzie

Więc niech Moderatorzy nie rzucają się, gdy ktoś narudzi.

Offline

#30 2008-10-31 00:51:18

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Kłopoty z szukaniem

No bardzo ładnie wszystko podzieliłeś. Normalnie zatrudnij się w jakiejś gazecie i dziel teks.
Tak na dobrą sprawę prowadzenie ANSI to nasze hobby i nie ma żadnego obowiązku robienia z tym czegokolwiek jeśli się nam nie zechce.
Szczerze to jak widzę co się ostatnio na forum dzieje to aż nie mam ochoty wchodzić na stronę. Dlaczego? Bo jest masa durnych stronek z forami, na których rosną trole.

W sumie po co ja w ogóle odpisuję. Umiesz lepiej to sam zrób stronkę i męcz się z niezadowolonymi. Bo narzekać najłatwiej.

Dobranoc.

PS. Wcale się nie dziwię tłumaczom, że się wkurzają jak ich co chwila ktoś pogania. A jak się ktoś ugnie to wychodzą babole.
Raczej chyba nikt nie chce by ANSI zostało zrobione na odwal się. Trzeba pamiętać, że kod jest dość stary i w sumie szybciej by wyszło napisać od nowa a na to nie ma czasu bo to kilka miesięcy roboty dla kilku osób.
Jak kogoś stać może nam wynająć kilku speców. Kilka tysięcy zł powinno na początek starczyć.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#31 2008-10-31 00:54:26

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: Kłopoty z szukaniem

Wy możecie marudzić, oni mogą się rzucać;) Nie marudź, to nie bądą się rzucać, proste, nie?;]

Offline

#32 2008-10-31 00:58:26

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Kłopoty z szukaniem

~lilith_ napisał:

No bardzo ładnie wszystko podzieliłeś. Normalnie zatrudnij się w jakiejś gazecie i dziel teks.Tak na dobrą sprawę prowadzenie ANSI to nasze hobby i nie ma żadnego obowiązku robienia z tym czegokolwiek jeśli się nam nie zechce.

Więc nawet czytelność wypowiedzi jest karalna (?)
Możesz zachować dla siebie te tanie prowokacje. kupa ban
Hobby czy nie hobby, wzięłaś na siebie odpowiedzialność. Jersteś moderatorem. Jak ci coś nie pasuje, to zrezygnuj.

~lilith_ napisał:

W sumie po co ja w ogóle odpisuję. Umiesz lepiej to sam zrób stronkę i męcz się z niezadowolonymi. Bo narzekać najłatwiej.

Nikt cię do odpisywania nie zmuszał. Do zostania modem też nie.
Nie twierdziłem, że umiem lepiej i nie narzekałem. Skończ więc bełkotać.

EDIT: poprawiłem jeden ort ...

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2008-10-31 01:04:14)

Offline

#33 2008-10-31 00:59:04

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Kłopoty z szukaniem

marcin2 napisał:
~Starfox napisał:

Kane nie musi nigdzie pisać, na jakim etapie są prace;) To tylko jego dobra wola będzie

Więc niech Moderatorzy nie rzucają się, gdy ktoś narudzi.

o_O czy Ty się specjalnie czepiasz czy jak? Co chcesz tym osiągnąć?
Kane nie ma czasu wejść na forum bo po pracy siada zawsze i dłubie przy ANSi. Może nie widzisz tego co poprawia ale wierz mi, że cały czas coś się zmienia.
Radzę uzbroić się w cierpliwość i znaleźć sobie inne zajęcie niż czepianie się dla samego czepiania.

EDIT:
O boże. Ty weź na wstrzymanie.
Do obowiązków moda należy np banowanie osób co celowo robią zamieszanie i trolują. Ale jak znam życie, jeśli teraz dam Ci bana czy ostrzeżenie to będzie, że się mszczę czy coś. Poczekam sobie na innego moda i tyle!


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#34 2008-10-31 01:08:16

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Kłopoty z szukaniem

~lilith_ napisał:

Ale jak znam życie jeśli teraz dam Ci bana czy ostrzeżenie to będzie, że się mszczę czy coś. Poczekam sobie na innego moda i tyle!

A za co, proszę? Sama daj sobie osta za OT i prowokacje. Ja tylko dałem tip innym użytkownikom odnośnie szukania starych tematów na forum, oraz Redakcji - by uniknąć w przyszłośći narzekania na braki poprawy ASNI.

Sama lepiej przeczytaj swoje własne słowa i skończ ciągnąć te nonsensy.

PS. wróć do 1. strony i przeczytaj cały wątek raz jeszcze, zanim odpowiesz.

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2008-10-31 01:09:32)

Offline

#35 2008-10-31 01:34:06

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Kłopoty z szukaniem

marcin2 napisał:

A za co, proszę? Sama daj sobie osta za OT i prowokacje.

Chciałabym zauważyć, że sam zacząłeś OT i bezsensowne czepianie się.

marcin2 napisał:

Ja tylko dałem tip innym użytkownikom odnośnie szukania starych tematów na forum, oraz Redakcji - by uniknąć w przyszłośći narzekania na braki poprawy ASNI.

Dziękujemy bardzo ale radzimy sobie sami z narzekaniem na braki popraw. Nie trzeba nam dawać 'tip'.

marcin2 napisał:

Sama lepiej przeczytaj swoje własne słowa i skończ ciągnąć te nonsensy.

Polecam spojrzenie najpierw na samego siebie.

marcin2 napisał:

PS. wróć do 1. strony i przeczytaj cały wątek raz jeszcze, zanim odpowiesz.

Nie dziękuję, umiem czytać i mam dobrą pamięć.

Nie widzę dalszego sensu w pisaniu i tłumaczeniu czegokolwiek Tobie. Życzę dobrej nocy.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#36 2008-10-31 01:50:33

yellow
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-05-24

Odp: Kłopoty z szukaniem

Czemu kolega marcin2 wprowadza zamieszanie i czepia sie rzeczy, których jak twierdzi nie dotyczą jego:P Chyba, że poczuł sie wielce urażony tym, że stwierdziło się fakt, że sporo osób narzeka nic samemu nie robiąc. Bardzo to przykre, że to tak osobiście dotknęło kolegę.

Ostatnio edytowany przez yellow (2008-10-31 01:53:01)

Offline

#37 2008-10-31 01:50:42

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: Kłopoty z szukaniem

Ja od siebie jeszcze tylko dodam, że ansi to serwis prywatny, więc jak się niepodoba coś w nim, to nikt Ci nie każe z niego korzystać i droga wolna oczkod A porównanie obietnic redakcji do tych polityków uważam za bardzo niestosowne i troche obrażające redakcję;)

Offline

#38 2008-10-31 03:11:44

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Kłopoty z szukaniem

Heh, po przeczytaniu tego wszystkiego (tak, udało mi się) przypominają mi się zaraz dyskusje na rozszerzonym WOSie, gdzie ludzie już po 10 minutach zatracają się w tym co mówią, przy tym się unosząc, jakby się kłócili o złote majty, a profesor mając żelazną cierpliwość do bełkotu, tłumaczy na 20 różnych sposobów, o co mu chodzi, po czym i tak wychodzi na to, że oni nie zrozumieli, a on miał od początku rację.

Jedno ze zdań, które mną "kieruje":
Bez względu na to, jak zły dzień się ma, nie przelewaj swojej złości na innych.

Ostatnio edytowany przez Hatake (2008-10-31 03:14:29)

Offline

#39 2008-10-31 10:01:38

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Kłopoty z szukaniem

O rany, ludzie spokojnie...
Tymczasowo/testowo włączę opcję przeszukiwania całego forum, z zastrzeżeniem, że wyłączę ją przy pierwszych objawach zadyszki serwera (to było powodem jej wyłączenia).

Przy okazji dodam, iż ludzie z FluxBB (silnik naszego forum) nieco się guzdrzą z wydaniem kolejnej wersji (Beta3), z którą działać nowszy skrypt wyszukiwania, ale pozostaje nam tylko czekać.

Z Google b.dobry pomysł, sam często korzystałem z tego typu wyszukiwania.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#40 2008-10-31 10:05:08

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Kłopoty z szukaniem

Szczerze powiedziawszy, to jeszcze 2-3 lata temu atmosfera na ansi była jakaś taka przyjemniejsza. Dziś to ludzie chyba tylko narzekać potrafią ^^ Redakcja ma przechlapane, moderatorzy też oczkod


wladza1.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024