#41 2008-05-23 21:51:43

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: ANSI ledwo zipie...

No dobra, to zrzucamy się na @Kane'a xD Ile bierzesz, szefie? Jeżeli zbierzemy odpowiednią kwotę będziesz mógł wziąć urlop i skupić się na robocie oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#42 2008-05-23 21:53:05

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: ANSI ledwo zipie...

Od razu ostrzegam też zapaleńców, że nawet po pojawieniu się stabilnej wersji fluxBB nie będzie od razu tak, że postawimy i jazda. Trzeba będzie zaportować to do obecnego ANSI lub przynajmniej sprzężyć rejestrację, że o przenoszeniu istniejących wątków i postów nie wspomnę.

Offline

#43 2008-05-23 21:53:31

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: ANSI ledwo zipie...

Kane napisał:

W najbliższych kilku miesiącach czeka nas też zrzutka na serwer

A więc jednak fundusze z reklam nie wystarczają, tak?

Offline

#44 2008-05-23 21:59:12

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: ANSI ledwo zipie...

marcin2 Kane ma jeszcze męża dzieci... życie kosztuje smile_big jezor
A tak serio to nie kod tworzy stronę i forum a userzy a co do userow to większość z nich którzy cokolwiek tutaj wnosila po prostu odeszla. Co jak co ale za czasow Taipana i normalej moderacji było wg mnie lepiej oczkod ja się nie zrzucę tym razem smile


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#45 2008-05-23 22:08:44

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: ANSI ledwo zipie...

DiamondBlack napisał:

marcin2 Kane ma jeszcze męża dzieci... życie kosztuje

LOL ukryty

smile_lol

Offline

#46 2008-05-23 22:13:24

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: ANSI ledwo zipie...

marcin2 napisał:
DiamondBlack napisał:

marcin2 Kane ma jeszcze męża dzieci... życie kosztuje

LOL ukryty

smile_lol

wow


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#47 2008-05-23 22:15:21

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: ANSI ledwo zipie...

To tylko spekulacje!!

Widzisz Kane. A mówiłem, żebyśmy do Hollandii pojechali smile_big

Offline

#48 2008-05-23 22:17:06

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: ANSI ledwo zipie...

marcin2 napisał:
Kane napisał:

W najbliższych kilku miesiącach czeka nas też zrzutka na serwer

A więc jednak fundusze z reklam nie wystarczają, tak?

Chyba pora je zaatakować myszką xD.

Offline

#49 2008-05-23 22:38:27

MisQL
Użytkownik
Skąd: Limanowa/Nowy Sącz
Dołączył: 2007-03-04

Odp: ANSI ledwo zipie...

Kane napisał:

b) atakują nas DoS'em (choćby wczoraj)

No to tego problemu życzę rozwiązania najsybciej oczkod I żeby tym "hakierom" to na sucho nie uszło jezor

Offline

#50 2008-05-23 22:48:39

Krzyżu
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2007-05-20

Odp: ANSI ledwo zipie...

Zrzuta: tak.
Abonament: nie.


lastfmbuttonbykiokuh.png

Offline

#51 2008-05-23 23:06:05

Deviant
Użytkownik
Skąd: 沖縄本島
Dołączył: 2008-05-08

Odp: ANSI ledwo zipie...

Rozumie DDOS na strony/ trackery Torrentowe. Bo wlasnie trackery torrentoe najbardziej na tym cierpia... kiedys, pare meisiecy temu byly ataki na TG,HT,PS,Miacho. nie dawno byl na TL ale go przyblokowali bardzo szybko [...oplacanie 14 serwerow do czegos zoobowiazuje]

Ale ataki DDOS na strone z napisami do anime ANSI to ejst zart... jakis chory,
albo jakies dziecko NEO [Child of neo] dosalo  kompa  na komunie i sie bawi cham jeden...

Bo innego sensownego wytlumaczenia w ataku ddos na ANSI nie widze, bo komu zagrarzamy ?
Scenie torrentowej ?


a jak bedzie sciepka na serwer to mzoe cos dam... bo  stronka sie przysluzyla i nadal przysluguje duza baza napkow do anime ^_^


or2yv7gv3.gif

Offline

#52 2008-05-23 23:15:05

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: ANSI ledwo zipie...

Suchy napisał:

Zrobienie serwisu pokroju ANSI w prawdziwej pro firmie to już nie jest taka malutka kwotka.
...
- do tego optymalizacja od strony bazy danych i kodu PHP pod ilość ogromną użytkowników i zapytań
- do tego zapewnienie bezpieczeństwa danych
- schludny kod i modułowa budowa by przyszła rozbudowa serwisu nie była ograniczona sposobem napisania strony

Ktos tu potrzebuje django smile_big.

MisQL napisał:

No to tego problemu życzę rozwiązania najsybciej oczkod I żeby tym "hakierom" to na sucho nie uszło jezor

A co im mozesz (mozna) zrobic?

Ostatnio edytowany przez m_jay (2008-05-23 23:17:40)


WoodenJesus.png

Offline

#53 2008-05-23 23:19:00

Klapo
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-12-01

Odp: ANSI ledwo zipie...

Deviant napisał:

...Bo innego sensownego wytlumaczenia w ataku ddos na ANSI nie widze, bo komu zagrarzamy ?
Scenie torrentowej ?...

Są tacy co nie maja co robić.. ;/ niestety.

Ostatnio edytowany przez Klapo (2008-05-23 23:19:56)


klapos.png

Offline

#54 2008-05-23 23:23:28

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: ANSI ledwo zipie...

Kane sam to ty to będziesz robić do następnych wakacji smile_big
Ja proponuje się dogadać z którymś z userów co się takimi rzeczami zajmuje (nie wierze, że nie ma tu takiego), wystarczy, że odpowiednio by przygotował kod, a nasz kochany Kane by go dostosował według własnych potrzeb (miecha roboty), w zamian by było na gole pod linkiem do regulaminu "forum zrobione przez Kane i XXXXXXXXX", mam nadzieje, że takowy spec to czyta i się wypowie czy ma czas.

Offline

#55 2008-05-23 23:32:48

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: ANSI ledwo zipie...

Suchy napisał:

Od razu ostrzegam też zapaleńców, że nawet po pojawieniu się stabilnej wersji fluxBB nie będzie od razu tak, że postawimy i jazda. Trzeba będzie zaportować to do obecnego ANSI lub przynajmniej sprzężyć rejestrację, że o przenoszeniu istniejących wątków i postów nie wspomnę.

Tworzyć i testować skrypt migracyjny możemy już na wersji RC. Wtedy po wydaniu Stabilnej wszystko pójdzie szybko.

marcin2 napisał:

A więc jednak fundusze z reklam nie wystarczają, tak?

Oczywiście (że nie).

Deviant napisał:

Ale ataki DDOS na strone z napisami do anime ANSI to ejst zart... jakis chory

Ktoś nas nie lubi i tyle, nie należy się tym zbytnio przejmować. Ataki DoS zdarzały się jeszcze za czasów Taipana, tj. 3 lata temu.

m_jay napisał:

Ktos tu potrzebuje django smile_big.

Aby dobrze coś napisać w Django, Synfony czy czymkolwiek innym trzeba to najpierw dobrze znać smile

Hmm... co do speców to z nimi jest taki problem, że jeśli naprawdę nimi są, to nie mają na nic czasu :S Ale spoko, poradzimy sobie smile

Ostatnio edytowany przez Kane (2008-05-23 23:38:54)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#56 2008-05-23 23:44:23

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: ANSI ledwo zipie...

Ano trzeba trzeba, ale oplaca sie bo przejrzystoc kodu jest piekna, dostajemy prawdziwie modularna aplikacje, mamy przy okazji do dyspozycji wszytstkie moduly pythona (mozliwosci duzo wieksze niz php, a i sam jezyk przyjemniejszy w uzyciu [choc taki troche inny]). Zeby nie bylo nieporozumien to mam mala fiksacje w stosunku do pythona oczkod.


WoodenJesus.png

Offline

#57 2008-05-24 00:01:18

Cybrag
Użytkownik
Skąd: Świdnica
Dołączył: 2007-12-23

Odp: ANSI ledwo zipie...

Zgrzyt napisał:

no fakt wile osób tylko ściąga napisy o nawet nie pogada. I tak jak powiedział Dżibril jak dojdzie do nich ze po raz ostatni pobierają suby może też sie zrzucą.

Ja tak robiłem przez jakiś miesiąc:P Potem stwierdziłem, że wypada się zalogować[szpan] Jak będzie zrzuta, to też coś dam.

Offline

#58 2008-05-24 00:17:51

aria
Użytkownik
Skąd: Krk
Dołączył: 2007-10-29

Odp: ANSI ledwo zipie...

bodzio napisał:

Dobra, wywalić napisy do Naruto, to od razu będzie mniejsze obciążenie serwera i mniej ludzi jezor

Śmierć naruto i narutardów to najlepsze i najprostsze rozwiązanie na wszelakie problemy tego świata smile_big

A co do zrzutki, jak tylko będzie, jak najbardziej postaram się coś dołożyć od siebie. Może w końcu uspokoję sumienie, że wypowiadam się na forum, a nie dodałam jeszcze żadnych napisów ^^'

Ostatnio edytowany przez aria (2008-05-24 00:18:22)


warneverchanges.png

Offline

#59 2008-05-24 00:30:17

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: ANSI ledwo zipie...

m_jay napisał:

Ano trzeba trzeba, ale oplaca sie bo przejrzystoc kodu jest piekna, dostajemy prawdziwie modularna aplikacje, mamy przy okazji do dyspozycji wszytstkie moduly pythona (mozliwosci duzo wieksze niz php, a i sam jezyk przyjemniejszy w uzyciu [choc taki troche inny]). Zeby nie bylo nieporozumien to mam mala fiksacje w stosunku do pythona oczkod.

Ja bym tam raczej optował za Symfony. Możliwości PHP5 też do małych nie należą - wręcz przeciwnie, i podejrzewam, że jednak php cieszy się większą popularnością < ergo szybciej znajdziesz kogoś, kto zna się na php, niż kogoś, kto operuje w Perlu czy Pythonie. Ale to akurat moja fiksacja. oczkod
Przecież każdy i tak wie, że jak przychodzi do tworzenia aplikacji web to tylko ASP.NET jezor

Zresztą najlepiej by było, gdyby całość stała na wspólnym silniku. Jak z jednej strony wciśnie się Fluxa do forum, połata czymś innym uzupełnianie bazy napisów i komentarze, czy newsy to to tak średnio będzie wyglądało.

Co do utrzymania: okresowe zrzutki i tak będą potrzebne, a do reklam można dodać opcję Donate - zawsze to coś.


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#60 2008-05-24 02:37:58

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: ANSI ledwo zipie...

aria napisał:
bodzio napisał:

Dobra, wywalić napisy do Naruto, to od razu będzie mniejsze obciążenie serwera i mniej ludzi jezor

Śmierć naruto i narutardów to najlepsze i najprostsze rozwiązanie na wszelakie problemy tego świata smile_big
'

Miło mi, Hataczek jestem:-D

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024