#81 2008-08-11 19:04:44

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Plebiscyt na najlepszych suberów ANSI (2008)

Patrz... Sprowokowałem cię i jedziesz. jezor

Offline

#82 2008-08-11 19:06:11

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Plebiscyt na najlepszych suberów ANSI (2008)

5 głosów - @_@? To jednak ktoś nas lubi. smile_big

Offline

#83 2008-08-11 19:27:17

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Plebiscyt na najlepszych suberów ANSI (2008)

Hm, a ja to się aż dziwie, że tak wysokie miejsce zająłem jako korektor... Czyżby to przez to czepianie się i wypiski? Chyba nie... xD A tak w ogóle to gratuluję wszystkim udanego roku subowania i zachęcam do dalszej pracy oczkod


wladza1.png

Offline

#84 2008-08-11 20:35:45

KAT
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Plebiscyt na najlepszych suberów ANSI (2008)

cieslak napisał:

Patrz... Sprowokowałem cię i jedziesz. jezor

Niby gdzie? xO

Offline

#85 2008-08-11 20:53:50

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Plebiscyt na najlepszych suberów ANSI (2008)

Quithe napisał:

Moje zwycięstwo dedykuję Hiki, to dzięki niej wygrałem :*
Cieszy też fakt, że wylądowałem na podium przy korekcie, gdybym mógł, oddałbym swoje miejsce Hiki, chyba bardziej zasługuje na to xD

Słodkie, prawda?;)

Tak od siebie: cieszy mnie pierwsze miejsce Quithe, bo tylko korektorzy wiedzą jak dobry jest tłumacz i ile w jego sukcesach jest ich wkładu;) Korektor to taka szara eminencja i w sumie mi to wystarcza. Miłe jest również, że i moją skromną osobę zauważono, mimo niewielkiego, w dodatku dość niszowego, dorobku. No i zaszczytne;) 4 miejsce wśród korektorów xD Obiecuję, że będę nadal tak upierdliwa jak dotąd xD

Cieślak prowokuje, więc zrobię mu tę przyjemność i się złapię na haczyk:P Powiadasz, że traktujemy tę zabawę zbyt serio. A czy jest w tym coś nagannego? Wydajemy dobre suby, staramy się, żeby były poprawne od strony językowej, logicznej i merytorycznej (Mnemo 3 zabiło nam niezłego ćwieka). Czy to jest gorsze podejście niż ogłaszanie, że ma się w nosie poprawność wykonywanych napisów? Tak naprawdę to KA dostało nasze głosy za Sagiri i lb333 i ich wydania. Wyżej cenimy dobrą cudzą pracę niż własne publiczne wyzłośliwianie się.

Dzięki wielkie za głosy oddane na mnie, oczywiście ambitnie podejdę do sprawy i zawalczę o podium w następnym roku, myślę, że wystarczy szybkie tłumaczenie Bleacha lub Naruto i laury są moje;)

Offline

#86 2008-08-11 21:06:46

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Plebiscyt na najlepszych suberów ANSI (2008)

Wiedziałem, że się wypowiesz. xD Hiki, nie ma w tym niczego złego, wręcz przeciwnie, ale trzeba pamiętać, że to tylko hobby, a nie praca. Do rzeczy, które mają ci sprawiać przyjemność, trzeba podchodzić na luzie. Oczywiście nie mówię, że musimy odwalać kapę, bo nie o to w tym chodzi, ale jakaś granica musi być. jezor Nie mogę powiedzieć, że kiedyś mi nie zależało na jakości, czy nawet teraz, ale obecnie podchodzę do tego trochę inaczej. Wiem, że zaraz sobie pomyślisz, że mam gdzieś jakość tego, co wydaję, ale wiedz, że tak nie jest. Kiedyś było mi głupio, że ktoś coś u mnie znalazł, ale teraz jest tak, że i to nawet lepiej. oczkod Oczywiście chwała wam za to, że podchodzicie trochę inaczej, bo lubię oglądać anime z subami, gdzie nie ma błędów, choć zawsze się jakieś znajdą. smile Peace...

Offline

#87 2008-08-11 21:27:35

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Plebiscyt na najlepszych suberów ANSI (2008)

Każdy sam sobie wyznacza granice. Nasze wcale nie są takie wyśrubowane. Po prostu traktujemy to tak poważnie jak każdą inną pracę, tyle że ta daje nam dużo frajdy. I mamy nadzieję, że jej efekty dają taką samą frajdę odbiorcom. To co myśli "konkurencja" w żaden sposób nie wpłynie na nasze podejście. Oczywiście konstruktywna krytyka/komentarze są wskazane i oczekiwane.

Peace;)

Offline

#88 2008-08-11 21:31:02

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Plebiscyt na najlepszych suberów ANSI (2008)

Uwielbiam wymieniać z tobą zdania na różne tematy. jezor Chyba z nikim innym nie wyciągam tyle frajdy. smile Hiki, napisałaś to jasno i czytelnie, dlatego zakończmy ową dyskusję. smile

Offline

#89 2008-08-11 22:39:27

Revan1600
Użytkownik
Skąd: Radom (Infinity Subs)
Dołączył: 2007-08-23

Odp: Plebiscyt na najlepszych suberów ANSI (2008)

Moje gratulacje dla wszystkich.

Propos tej zaciekłej debaty, Cieślak ma swoje zdanie na ten temat i ja go jeśli o to chodzi to w zupełności popieram, bo traktowanie niektórych rzeczy zbyt poważnie nie jest dobre (przynajmniej dla mnie, nie musi się to i was tyczyć). Pewną rację też ma Q i Hiki, ale jak na standardy polskie, bardziej na razie liczy się prędkość i ilość, a nie jakość.

A i daj trochę na wstrzymanie z tym drażnieniem, bo tam już ze 3 buteleczki nerwosolu poszły na uspokojenie.

Jeszcze raz, wszystkim wielkie gratulacje.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Revan1600 (2008-08-11 22:41:06)


Infinitysubsv1.jpg

Offline

#90 2008-08-24 11:15:29

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Plebiscyt na najlepszych suberów ANSI (2008)

Jestem jak Adaś Miałczyński, zawsze drugi. jezor (poważnie)
Nie chcę tutaj kontynuować sporu, ale faktycznie tłumaczenie Naruto przez AG lub KA teoretycznie przesądziłoby o wygranej. Teoretycznie, bo subów z korektą tak szybko się nie wydaje, a wiadomo, że najlepsze suby do Naruto, to te pierwsze na stronie. hehe
BTW. Może za rok nie wezmę już udziału, bo coraz częściej chodzi mi po głowie skończenie z fansubingiem. jezor

Offline

#91 2008-08-24 12:25:27

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Plebiscyt na najlepszych suberów ANSI (2008)

Skończysz Gintamę i możesz spokojnie odejść na zasłużony odpoczynek oczkod

ps. pewnie, każdy ma swoje racje, zależy tylko, co chce osiągnąć. chyba każde z nas osiąga to, co chce, stosując się do swoich zasad, nie? i jakoś nikt nie narzeka ani na nasze suby, ani na robotę Cieślaka. Czyli jest zasadniczo ok ;]

Offline

#92 2008-08-24 13:10:20

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Plebiscyt na najlepszych suberów ANSI (2008)

hikikomori napisał:

Skończysz Gintamę i możesz spokojnie odejść na zasłużony odpoczynek oczkod

Ta, skończę tłumaczyć, jak w Polsce będą autostrady i stadiony, czyli na pewno nie w 2012. jezor

hikikomori napisał:

ps. pewnie, każdy ma swoje racje, zależy tylko, co chce osiągnąć. chyba każde z nas osiąga to, co chce, stosując się do swoich zasad, nie? i jakoś nikt nie narzeka ani na nasze suby, ani na robotę Cieślaka. Czyli jest zasadniczo ok ;]

"Czyli nic? No i ok." smile_big

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024