#1 2008-08-11 02:32:41

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Gra dosyć mało znana... a szkoda!
Jest to MMORPG, w wielu sprawach przypomina najzwyklejszego grindera... ale! Sam sposób grindowania jest bardzo interesujący, przede wszystkim system skilli, które zwiększają poziom dzięki ich używaniu, coś takiego było już w paru grach, ale nie przypominam sobie żadnego MMORPGa z takim systemem, no a poza tym sposób zdobywania leveli, system leveli i... powplatane gdzie nie gdzie mini-gierki.
Klasy też są dosyć niezwykłe... istnieją 4 - Healer, Hybryda, Wojownik i Nuker, jednak np. healer w żadnym stopniu nie przypomina typowego uzdrowiciela z innych mmorpgów - najwazniejszym jest to, że jego rola nie sprowadza się do obserwowania pasków zdrowia towarzyszy i ich leczenia... sam też musi walczyć ^^. Reszta klas również nie jest tym czym na pierwszy rzut oka się wydaje... no może wyjątkiem jest tu wojownik ^^.
Wartym odnowania są najrózniejsze eventy, które w grze występują naprawdę często (są zarówno stałe, jak i okazjonalne). W każdy weekend od 20 do 22 zdobyte punkty doświadczenia mnożone są przez dwa ^^.
Grafika jak i muzyka też są na naprawdę przyzwoitym poziomie, a co ważniejsze - gra sporo Polaków...
Cóż, gra moim zdaniem jest naprawdę warta uwagi, no i najważniejsze - jest całkowicie darmowa ^^.
Gdyby ktoś był zainteresowany, to podaję link - http://9dragons.acclaim.com/
Jeżeli ktoś miałby jakieś pytania, to chętnie odpowiem... w grze również chętnie się pobawię razem z innymi osobami z forum xD, o ile ktoś się zachęci xD. Co prawda sam gram dopiero od jakiegoś tygodnia, ale xD!

Offline

#2 2008-08-11 09:58:45

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Znam tą grę.Dużo questów.Ta gra nie polega na grindzie tylko na qeuście ,który grindujesz smile_big.Ja jestem obeznany z takimi grami.

Offline

#3 2008-08-11 10:03:03

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Wybitnie nie chciałem próbować grać znowu w jakiegoś MMORPGa, ale może się skuszę.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#4 2008-08-11 10:17:34

Minto
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-08-08

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Ja chyba tez sie skusze...chociaz zeby zobaczyc jak ta gra wyglada...troche odstraszylo mnie stwierdzenie, ze gra duzo Polakow...w prawie kazdym MMO, w ktore gralam, to Polacy(no i Grecy, chociaz ja mialam do nich szczescie pekowali wszystkich tylko nie mnie smile_big) byli najbardziej chamscy i najwiecej pekowali innych...oczywiscie przestawali kiedy powiedzialo sie, ze tez jest sie z Polski...ale wtedy, to juz znaczenia nie mialo jezor


gr.png
lw.pngShelin.pngpr.png

Offline

#5 2008-08-11 10:29:26

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

No ja chyba wrócę do tej gierki jezor Pamiętam, że miałem "pijanego mistrza" xD przed walką popijał sobie trunek no i zaczynał walczyć ^^"


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#6 2008-08-11 11:05:16

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Postmaster - questy też można, a jakże xD... aczkolwiek na samych questach nie wygrindujesz xD.
No, ja szczerze polecam... jedyny mankament to reklamy ^^"...
Jak coś to podawajcie nicki z gry xD.
Mój - Hitsu ^^.

Offline

#7 2008-08-11 11:51:26

KAT
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Ja juz chyba nigdy nie tykne sie zadnego mmorpg gdzie fight polega tylko na klikaniu w mooba xD Ilez mozna... Mam nadzieje, ze kiedys tam pojawia sie jakies free shardy do AoC xD Kiedys tam... ;P

Offline

#8 2008-08-11 11:58:46

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

No... tutaj fight na tym tylko nie polega xD.

Offline

#9 2008-08-11 12:18:36

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Tylko pamiętajcie, by założyć konto na serwerze Bardo oczkod

Wkurza tylko instalacja, czy raczej trwające całą noc (w przypadku mojego łącza) patchowanie. Powiedziałem sobie, że jeśli jakimś cudem stracę grę z dysku, więcej jej nie zainstaluję... A i teraz gram baardzo sporadycznie, choć gra jest świetna (brak czasu...).

Aktualnie prowadzona postać:
Lady_Ace
Mistress of Heaven (Healer Sacred Flower)
Rising Light 4

oczkod

Offline

#10 2008-08-11 12:40:42

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Sir_Ace - nagraj spobie na płytkę xD.
Ach właśnie... ja mam postać również w Czarnym Klanie ^^, konkretniej:
Heavenly Demon, także Healer.
RL 7 ^^ (czyli w przeliczeniu wychodzi 55lvl bodajże xD).

Offline

#11 2008-08-11 14:24:26

Rafcik_PL
Użytkownik
Skąd: Lubartów
Dołączył: 2006-02-13

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Gdyby ktoś grał w którymś z black klanów i był chętny to zapraszam do ligi MrocznaHusaria. W celu kontaktu napiszcie do mnie na PW tutaj, lub w grze (nick: Redmond lub [Hikaru] ).

Ps, najfajniejsze i tak jest PvP smile .

Ostatnio edytowany przez Rafcik_PL (2008-08-11 14:24:56)

Offline

#12 2008-08-11 15:06:38

szefu
Zbanowany
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-07-24

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

a powiedzcie mi nadal jest taka reklama w okienku z grą ona mi zasłaniała z ćwierć ekranu gry i to mnie dobijało

Offline

#13 2008-08-11 16:47:13

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Rafcik_PL - tak się dziwnie złożyło, że właśnie w tej lidze jestem xD.
PvP... jeszcze nie miałem okazji grać ^^"... ale wiadomo - w każdym mmorpgu to PvP jest naj xD.

Szefu - tak, ale są dwa rozwiązania:
a)zmienić trochę ustwienie ekranu, tak by reklama była poza częścią wyświetlaną (ja tak zrobiłem i było świetnie xD);
b)wykupić pakiet premium xD.

Ostatnio edytowany przez Smoczek (2008-08-11 16:47:25)

Offline

#14 2008-08-11 17:57:59

szefu
Zbanowany
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-07-24

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Smoczek napisał:

Rafcik_PL - tak się dziwnie złożyło, że właśnie w tej lidze jestem xD.
PvP... jeszcze nie miałem okazji grać ^^"... ale wiadomo - w każdym mmorpgu to PvP jest naj xD.

Szefu - tak, ale są dwa rozwiązania:
a)zmienić trochę ustwienie ekranu, tak by reklama była poza częścią wyświetlaną (ja tak zrobiłem i było świetnie xD);
b)wykupić pakiet premium xD.


a) szkoda czasu na bawienie sie w to bo przez to tylko gra sie rozciaga i nie ma normalnego obrazu
b) nie zgłupiałem żeby wydawać kasę na grę;) (na pewno nie na 9dragon hyhy)

Offline

#15 2008-08-11 18:17:49

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

a) a nieprawda, tego nawet nie widać, o ile ma sie duży monitor i dużą rozdzielczość ^^.
b) znaczy... grasz tylko w piraty xD? No bo tak to rozumiem, skoro kasy na gry nie wydajesz... chyba, że nie grasz xD, albo jedynie w freeware ^^. Zresztą to w sumie takie drogie nie jest w porównaniu z np. takim WoWem xD.

Ostatnio edytowany przez Smoczek (2008-08-11 18:18:23)

Offline

#16 2008-08-12 06:10:37

Ichiro_kun
Użytkownik
Dołączył: 2007-08-08

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Wczoraj zainstalowałem grę, bardzo fajna tylko jako nowy gracz nie bardzo jestem zorientowany w skillach, rozwoju postaci itp. Więc czy mógłby ktoś mi pomóc w rozpisaniu jak mam rozwijać swoją postać. Mam dopiero 7 lvl i jestem w Lidze Beggarsów, nie dodawałem jeszcze pkt do statów ani masteringu. Wie ktoś w co najlepiej mam rozwijać tą postać, w co dodawać pkt jakich itemów używać, w jakie skile inwestować. Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdro


Auribus frequenitius quam lingua utere
250x50.png

Offline

#17 2008-08-12 09:04:31

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Ichiro...Skill buildi i stat buildi są jeszcze teraz testowane .Ja ci radze full hp i pod broń.full Hp pozwoli ci wymiatć na pvp.skille hm?to zależy od ciebie.rozwiń każdy po jednym punkcie i zobacz ,które ci się najbardziej podobają.Przecież tracisz tylko pieniążki.Tutaj nie ma skill pointów

Offline

#18 2008-08-12 09:16:44

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Ichiro_kun nie słuchaj postmastera, nie ważne w jakiej sprawie, ale go nie słuchaj. Buildy były już przetestowane z rok temu. Ta gra jest już w użytku spory kawałek czasu.

Ostatnio edytowany przez Psychopata (2008-08-12 09:20:18)

Offline

#19 2008-08-12 10:16:42

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Ichiro - to zależy.
Są cztery klasy, jak wspomniałem:
Hybryda, Woj, Healer, Nuker
ale na początku się tym nie przejmuj, na 25 levelu będziesz mógł zresetować staty ^^.
Szkoda, że jesteś w Lidze, bo ciężko mi będzie jakoś pomóc xD.
Co do konkretnych buildów:
Nie wiem dokładnie jak sprawa wygląda z Nukerem, ale w przypadku Healera, Woja i Hyb build jest dosyć podobny, na razie interesują Cię jedynie dwie cechy - Dex i Str, zazwyczaj najlepiej mieć tak mniej-więcej - dex pod broń, str wymaksowany. W przypadku healera con radze omijać wielkim łukiem, chyba że naprawdę mało życia mieć będziesz. W przypadku woja w con trzeba coś ładować, bo nie ma leczenia ^^".
No... to tak pokrótce xD.

Offline

#20 2008-08-12 13:59:36

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: 9dragons - niezwykły MMORPG osadzony w chińskich klimatach

Smoczek napisał:

Ichiro - to zalerzy.
Są cztery klasy, jak wspomniałem:
Hybryda, Woj, Healer, Nuker
ale na początku się tym nie przejmój, na 25 levelu będziesz mógł zresetować staty ^^.
Szkoda, że jesteś w Lidze, bo cięrzko mi będzie jakoś pomóc xD.
Co do konkretnych buildów:
Nie wiem dokładnie jak sprawa wygląda z Nukerem, ale w przypadku Healera, Woja i Hyb build jest dosyć podobneiy, na razie interesują Cię jedynie dwie cechy - Dex i Str, zazwyczaj najlepiej mieć tak mniej-więcej - dex pod broń, str wymaksowany. W przypadku healera con radze omijać wielkim łukiem, chyba że naprawdę mało życia mieć będziesz. W przypadku woja w con trzeba coś ładować, bo nie ma leczenia ^^".
No... to tak pokrótce xD.

Jeśli chodzi o build gvg to full con dla healera.Wtedy będzie nieśmiertelny.Będzie stać i sie healować aż tamtem z nudów będzie afkować.Wtedy  go rozwalisz smile_big(to nie żart)

Ostatnio edytowany przez postmaster (2008-08-12 14:06:34)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024