#21 2009-03-18 19:54:20

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Zbyt mocno niedopracowane to to. Aż się uśmiechnąłem, gdy z czterech poddziałów w dziale "Kuchnia" dostępny był tylko jeden ("Przystawki"), a w nim jeden przepis, i to na... smażone warzywa - LOL smile_lol Myślałem, że wypróbuję coś fajnego, a tu klops (ale nam się kulinarnie zrobiło). Jeśli już tworzycie jakieś działy, to coś w nie wrzućcie, bo po takiej niespodziance odechciało mi się przeglądania, coby kolejnego zdziwka nie zaliczyć.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#22 2009-03-18 20:02:05

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Zjadacz
Rozumiem cie bardzo dobrze , posiadamy bardzo dużo przepisów, tylko brak czasu na dodanie czegokolwiek.
Pisałem w Temacie że nie wszystko jest gotowe w 100 % , są braki materiałów staram się jak najwięcej umieścić ile mi na to czas oczywiście pozwala.
Pozdrawiam i proszę z pewnymi rzeczami być cierpliwym.

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-03-18 20:04:37)


ファンのファンのために

Offline

#23 2009-03-18 20:11:27

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Spoko. Jeśli możesz, daj później jakąś notkę tutaj, że dodaliście, bo akurat gotowanie by mnie zainteresowało.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#24 2009-03-18 21:03:43

alfista
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

hmm.. tak mi ptaszki cwierkaja ze stoicie teraz na nginxie.. jakies problemy z konfiguracja byly moze? :>

--

(moze w kwesti wyjasnienia.. dla niektorych, nginx to serwer www, tak samo jak i apache)
ojoj..500 Internal Server Error.. mi wyskoczyło parę razy, ale nie ma to jak bledu, na glowahosting widze jestescie, korde.. ciekawe, zarejestrowal juz dzialalnosc, czy dalej w szarej strefie hostingu.. no, ale to inna para kaloszy smile

--

dobra.. sam sobie odpowiedzialem, myslalem ze jest tylko na nginxie.. a i tu tez jest i apache ^^

Ostatnio edytowany przez alfista (2009-03-18 21:18:15)

Offline

#25 2009-03-18 21:44:31

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

alfista okej

Zjadacz:
W przystawkach jest już 9 przepisów, jakby cię interesowały zobacz sobie.

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-03-18 21:45:53)


ファンのファンのために

Offline

#26 2009-03-19 12:07:45

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Nazwa tematu została zmieniona.
Oficjalnie jest to główny temat, w którym będę podawał niezbędne informację o stronie.
Osoby zainteresowane przy pomocy strony (mod,itp.) proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-03-19 12:10:34)


ファンのファンのために

Offline

#27 2009-03-19 12:49:48

PenTragon
Użytkownik
Skąd: Mysłowice
Dołączył: 2008-01-05

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Wkradł sie chyba mały błąd wstyd

Wasabi tamago (jaja na twardo z wasali)

Ciekawe jak ci wasale smakują smile

Offline

#28 2009-03-19 16:00:01

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Jeżeli ktoś posiada bardzo dużą bazę mp3, i chciałby pomóc w uzupełnianiu Otaku.
Proszę się zgłaszać.
Co do podstrony Otaku to nie wszystko może czytali mego newsa na stronie ;p.
W skrócie napisze. Umieszczamy OP/ED/AMV + mp3/lyrick do każdego anime.
--
PenTragon
Nie ja jestem tego autorem , zgłoszę to ;p

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-03-19 16:03:57)


ファンのファンのために

Offline

#29 2009-03-19 20:34:55

AnimeBrat
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-02

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Ktoś żyje na ansi ?
Bo coś zero opinii od społeczności. Fajnie by było wiedzieć co sądzą ludzie na temat nowej strony.
Pod powiedzieli na temat jakiś zmian by się przydały.

Offline

#30 2009-03-19 20:50:58

BatonMars
Użytkownik
Skąd: Kutno
Dołączył: 2007-11-12

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Co do przepisów to sorki za błędy jak pisałem to mi world czasami zmienial automatycznie nazwy i moglem coś przeoczyc wiec sorki.

Offline

#31 2009-03-19 21:38:01

rafaelpl
Użytkownik
Skąd: Pszczyna
Dołączył: 2007-08-24

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

AnimeBrat napisał:

Ktoś żyje na ansi ?
Bo coś zero opinii od społeczności. Fajnie by było wiedzieć co sądzą ludzie na temat nowej strony.
Pod powiedzieli na temat jakiś zmian by się przydały.

No to jedziemy ;p

#1 Design strony
Nie podoba mi się... Wybaczcie, ale nie potrafię zdzierżyć ciemnych layoutów.

Nie dość, że ograniczona widoczność i utrudnione czytanie, to jeszcze po pewnym czasie zaczynają mnie oczy boleć od czytania białego tekstu na czarnym tle.
Poprzedni layout również nie był zachwycający, jednak nie utrudniał tak przeglądania strony i wczytywania się w teksty.

Ramki bocznych menu odpadają, nie pasują do całości i nie są zbyt gustowne.

Czcionka w menu wydaję się zbyt mała i brakuje jakiegoś "efektu" po najechaniu myszką na link. Podświetlenie, podkreślenie lub coś w tym stylu powinno załatwić sprawę.

Dodatkowo zrobiłbym coś z nagłówkami menu, jakoś mi nie pasują ^^ Ale to prawdopodobnie tylko moje widzimisię.

#2 Funkcjonalność

Słabo z nią... Często musiałem szukać różnych opcji, które powinny być pod ręką, a były poprzesuwane gdzieś na boki i niezbyt wyraźnie zaznaczone. Można się do tego przyzwyczaić, jednak większość userów nie wróci już na tak zagmatwaną stronę oczkod

Przykładem może być opcja "więcej" w hitofanie. Opcja pokazania dalszego tekstu powinna znajdować się bezpośrednio pod wstępem, a nie drobnym druczkiem z lewej strony i to pod masą informacji.

#3 Teksty

Ostatnio było z tym krucho, jak jest teraz? Przejrzałem newsa, dwa opisy postaci i oto moje wrażenia...

Zero poprawy. O ile news jest w miarę dobry, to opisy postaci są tragiczne.
W wiadomości o starcie strony znalazłem tylko błędy interpunkcyjne i masę zgubionych ogonków, jednak postacie to już inna historia oczkod

Zdania jakby wyjęte z translatora, fatalna interpunkcja, zgubione ogonki. Czyta się taki tekst okropnie, a sama treść również nie jest najwyższych lotów. Radzę poszukać osoby, która przejrzy wszystkie teksty i je poprawi.

Jednak muszę Was również pochwalić. Nie znalazłem już w tekście o Kallen błędów merytorycznych, które dawniej całkowicie dyskwalifikowały tekst w moich oczach ^^

----------

Poza powyższymi niedociągnięciami strona jest niezła, nic nadzwyczajnego, ale może z czasem się poprawicie smile

Offline

#32 2009-03-19 21:50:15

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Zjadacz, jeśli chcesz danka japońskie, to lepiej tu niż 'tam' oczkod
http://kuchniajaponska.blox.pl/html

Offline

#33 2009-03-20 13:57:59

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Witam rafaelpl, zgadzam się z tobą w pewnych kwestiach. Jak wiadomo nie ma nic idealnego , czy to tekst, grafika, zawsze znajdą się błędy które drażnią kogoś lub i nie.
Zależy też  od gustu czy guściku smile
Napiszę małe sprostowanie dla ciebie.

#1. Jak pisałem wyżej, są gusta i guściki do wyglądu layouta,nie  potrafię wszystkim dogodzić.
Ludzie chcą białą stronę, inni czarną, a trafiają się tacy że wolą różową.
Co do czcionek to nie są to oryginalne, pisałem w temacie że nie wszystko jest dociągnięte do końca. W najbliższym czasie zostaną one poprawione, oczywiście dopasujemy odpowiednie.

#2. Piszesz że szukałeś różnych opcji ? Dokładnie jakie to są? Wspomniałeś tylko o Więcej w Hitofan, fakt jest mała czcionka, wyjaśnienie jest w pkt.#1.
Jest to dobra uwaga z twojej strony, naszła mnie myśl zmienienia na większy i bardziej widoczny przycisk '' więcej '' .

#3. Co do tekstów w Hitofan , fakt są one nie w najlepszym porządku, nie ja pisałem ;p.
Postaramy się to jak najszybciej poprawić.

Jeżeli masz jeszcze jakieś sugestie,pytania,opinie pisz smile
I dziękuję za twoje informację.

Pozdrawiam ;]

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-03-20 13:58:19)


ファンのファンのために

Offline

#34 2009-03-20 14:49:07

rafaelpl
Użytkownik
Skąd: Pszczyna
Dołączył: 2007-08-24

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

czolgi napisał:

Zależy też  od gustu czy guściku smile

Ja również zwykłem mawiać, że o gustach się nie dyskutuje oczkod

czolgi napisał:

#1. Jak pisałem wyżej, są gusta i guściki do wyglądu layouta,nie  potrafię wszystkim dogodzić.
Ludzie chcą białą stronę, inni czarną, a trafiają się tacy że wolą różową.

Ale autor musi postawić sobie pytanie: jaki wygląd strony będzie najczytelniejszy? Oczywiście, że jaśniejsza strona z wyraźnie podkreślonymi opcjami ^^

czolgi napisał:

#2. Piszesz że szukałeś różnych opcji ? Dokładnie jakie to są? Wspomniałeś tylko o Więcej w Hitofan, fakt jest mała czcionka, wyjaśnienie jest w pkt.#1.
Jest to dobra uwaga z twojej strony, naszła mnie myśl zmienienia na większy i bardziej widoczny przycisk '' więcej '' .

Nie przeglądałem zbytnio strony, ale również w "Anime Online" opcja "Oglądaj" nie jest pod ręką. Jakoś jej umieszczenie po lewej stronie mnie nie przekonuje. Powtórzę, że można się do tego przyzwyczaić, jednak pierwsze zetknięcie się z takim rozmieszczeniem nieco denerwuje ^^ Ale może szukam dziury w całym ;p

czolgi napisał:

#3. Co do tekstów w Hitofan , fakt są one nie w najlepszym porządku, nie ja pisałem ;p.
Postaramy się to jak najszybciej poprawić.

Po prostu sprawdzajcie każdy tekst przed jego dodaniem smile

czolgi napisał:

Jeżeli masz jeszcze jakieś sugestie,pytania,opinie pisz smile
I dziękuję za twoje informację.

Wybaczcie, ale nie mam ochoty zbytnio zaglądać na tę stronę ;p Ten ciemny design jakoś mnie odpycha oczkod Tyle powinno Wam wystarczyć, życzę dalszego zapału do pracy!

Edit:

czolgi napisał:

Co do ciemności strony , to w Explorer jest może troszkę nie tak, ale to już wina przeglądarki.
Pod Firefoxa i opere wygląda dosyć ok, po długim wpatrywaniu się jakoś mnie oczy nie bolały ;p
Będziemy się starać jeszcze wszystko dopracować do ostatniego pixela ;]

A któż w dzisiejszych czasach używa jeszcze IE? Ja jestem szczęśliwym posiadaczem Firefoxa i po dłuższym czytaniu białego tekstu oczy zaczynają się męczyć ^^

Ostatnio edytowany przez rafaelpl (2009-03-20 17:17:53)

Offline

#35 2009-03-20 15:21:45

Pyuuu
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-08

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Odnośnie disajnu i takich tam - a czy to takie wielki problem zrobić dwa style - biały i czarny, dla każdego coś dobrego, jak to się mawia ^^. Jeżeli nie wiecie jak to zrobić, to podpowiem - lista wyboru+ciasteczko+oddzielne cssy+kilka zmiennych w linkach do obrazków i problem z głowy ^^.
Ogólnie zgadzam się, że layout jest taki sobie, tj. może i to wygląda schludnie, ale jest męczące dla oczu ^^".

Offline

#36 2009-03-20 15:34:43

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Co do ciemności strony , to w Explorer jest może troszkę nie tak, ale to już wina przeglądarki.
Pod Firefoxa i opere wygląda dosyć ok, po długim wpatrywaniu się jakoś mnie oczy nie bolały ;p
Będziemy się starać jeszcze wszystko dopracować do ostatniego pixela ;]

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-03-20 15:39:17)


ファンのファンのために

Offline

#37 2009-03-20 15:49:42

Pyuuu
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-08

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

Ja używam firefoxa, żeby nie było wątpliwości ^^.

Offline

#38 2009-03-20 19:49:28

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

rafaelpl

A co myślisz o zielonym

W regulaminie widnieje jeszcze kolor który był na całym tekście.


W dodatku jest błąd akurat tam , tło org nie powinno być czarne tylko chropowate tak jak w Forum , nie wiem czy zauważyłeś ;P

Zielony kolor zwalone tło -->http://animebrat.pl/index.php?id=showd&k=1


Dobre forum  chropowate tło tekst biały. --> http://animebrat.pl/index.php?id=viewtopic&num=8&k=1

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-03-20 19:53:35)


ファンのファンのために

Offline

#39 2009-03-20 20:02:36

rafaelpl
Użytkownik
Skąd: Pszczyna
Dołączył: 2007-08-24

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

czolgi napisał:

rafaelpl

A co myślisz o zielonym

W regulaminie widnieje jeszcze kolor który był na całym tekście ?

http://animebrat.pl/index.php?id=showd&k=1

Uważam, że zielonkawy jest lepszy ^^ Dobrze się czytało, a oczy zniosły to bardzo dobrze ^^
Jednak do reszty strony pewnie by nie pasował smile Lepiej zostaw ten biały, po kilkudziesięciu minutach przeglądania strony, przyzwyczaiłem się do niego ;p

Reasumując: wykonaliście kawał dobrej roboty. Mam nadzieję, że nie braknie Wam zapału i będziecie jeszcze przez długi czas prowadzić, a zarazem ulepszać stronę oczkod

Edit:
Bym zapomniał ;p Poprawcie przewijanie obrazków w galerii, która znajduje się po prawej stronie opisów postaci. Zdjęcia przewijają się stanowczo za szybko, a czasem nie da się ich zatrzymać, dopóki nie dojadą do końca. Proponuję zrobić tak, że przewijanie się włącza, wyłącznie po najechaniu na pierwszy z góry lub ostatni.

Ostatnio edytowany przez rafaelpl (2009-03-20 20:08:06)

Offline

#40 2009-03-20 20:27:20

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: AnimeBrat.pl - Oficjalny Temat

rafaelpl
Możesz być pewien że się nie poddamy tak łatwo smile
Dużo ludzi z ansi skreślało mnie po tygodniu '' ze starą stroną '' a jak widać nadal widnieję oczkod
Te przewijanie załatwię , nie będzie z tym problemu smile
Miłego wekkendu smile


ファンのファンのために

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024