#1 2008-10-22 22:53:43

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Ujednolicenie tytułów anime

Może byście wprowadzili jakąś osobe co mogłą by ujednolicić wszystkie tytuł anime.
Bo niektóre to te same a z 50 różnych tutułów. smile
Wprowadzić jakąś osobe co mogła by poustawiać wszystkim anime ten sam tytuł
Orginalny, Angielski i Alternatywny, i żeby miała prawa zmieniać tytuły na odpowiednie.
I żeby anime wyświetlało po tytule orginalnym (w świeżo dodane), a nie jak jest po angielsku.


tumblr_static_bug.gif

Offline

#2 2008-10-22 23:05:23

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Ujednolicenie tytułów anime

Mam dobry humor, więc wrzucę tylko:
1213841433664qd7.jpg

Offline

#3 2008-10-22 23:11:00

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: Ujednolicenie tytułów anime

DUDi, ale ze tak powiem ogolny zamysl wcale nie jest taki gloopi, na jaki wyglada. Mnie osobiscie tez to kiedys potwornie irytowalo. Ale ze nie ogladam juz ani Naruto, ani nic w tym typie to sie juz nie irytuje smile_big Jednak fakt pozostaje faktem, balagan sie zdarza na ANSI.


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#4 2008-10-22 23:18:33

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Ujednolicenie tytułów anime

Jakby to powiedzieć, jest taka osoba. Tyle, że też ma własne życie i nie siedzi przy kompie 24h
Cześć tytułów już zostało ujednolicone wg schematu ale wierzcie mi, że jest tego tyle, że potrzeba miesiąca jak nie więcej by to ładnie doprowadzić do porządku.
Także proszę o cierpliwość i wyrozumiałość a wszystko będzie ładnie zrobione.

A jak chcecie żeby te najnowsze tytuły były dodawane wg schematu to gońcie autorów, którzy całkowicie losowo dodają tytuły. Nie wszyscy oczywiście ale starczy jeden by wszystko się posypało.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#5 2008-10-22 23:34:49

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Ujednolicenie tytułów anime

Taak, coś wiemy o nazwach anime oczkod Nic dziwnego, że jest burdel, gdy n00by dodają suby z podwójnymi numerami epków, bądź też z tytułem odcinka. Nie mówiąc o alternatywnych tytułach i swoim widzimisię, czy też błędnym odczytem z aniDB.
Lilith, się nie przeforsuj, szkoda sił smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#6 2008-10-22 23:53:59

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Ujednolicenie tytułów anime

~DUDi, racja szkoda psuć sobie humor
~waski_jestem, a ja dalej licze że kiedyś w naruto coś zacznie się dziać(Kazuma umierał 23 po traf w 4 punkty witalne)
~lilith_, fakt, ja już nie wiem czy Black Butler czy Dark Butler, czy razem  czy osobno jezor
~Quithe, to jeszcze można z biegu poprawić.


I Jak dobrze trolluje?


fontani32678yp1.gif

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024