#61 2009-01-17 18:37:13

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Klapo napisał:

Taa.. ale zawsze może znaleźć się ktoś, komu życie nie miłe. Założyć konto na ansi jest bardzo łatwo.. i z tego co pamiętam nie ma żadnych ograniczeń?

Zależy o co pytasz smile

Klapo napisał:

Jak tam chcesz, ale zawsze mogła by być jakaś fajka, lub wykrzyknik by sprawdzono to, co dodano.

Z czasem pewnie będzie smile

Klapo napisał:
Kane napisał:

Dodam, że w bazie zapisują się informacje o tym kto co dodał/edytował/głosował - więc spokojnie, captcha nie będzie nam potrzebna smile

No tak, ale do bazy masz pewnie tylko Ty dostęp. A siedzieć na ansi raczej nie siedzisz cały czas smile

Ale każdy moderator na WL też to widzi smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#62 2009-01-17 18:47:23

Klapo
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Kane napisał:

Zależy o co pytasz smile

O zakładanie acc, z tego co pamiętam kiedyś można było założyć kilka na jednym eMail'u.. (mogę się mylić) ale teraz widzę zmianę. Więc wszystko OK:)

Kane napisał:

Ale każdy moderator na WL też to widzi smile

A to ok, musiałem nie doczytać.. <baka>



Co do WL...
może by tak dodać jeszcze.. "ostatnio dodane" (i np 10 anime)
wyrównałoby to szanse jeśli chodzi o punkty...

Ostatnio edytowany przez Klapo (2009-01-18 00:15:08)


klapos.png

Offline

#63 2009-01-18 16:19:46

zajac_2006
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-27

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

mógłby ktoś zmienić nazwę w "Kurokami The Animation" na samo "Kurokami" bo nie wykrywa napisów jezor
przez tą nazwę nie zauważyłem tego anime i prawie dodałbym drugi raz to samo xD

Offline

#64 2009-01-18 16:24:19

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Poprawione smile


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#65 2009-01-18 22:04:37

dzadzar
Użytkownik
Skąd: otw
Dołączył: 2007-12-04

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Ja bym prosił o zaradzenie czegoś odnośnie "dodawania się" do próśb innych osób. Np.:Gdy klikam na plusik do jakiegoś anime na 2 stronie to wszystko fajnie ale czemu powraca do strony 1?? Nie dałoby się zrobić czegoś takiego, że jak klikam na plusik to ten z tego plusika zrobiłaby się strzałka latająca w kółko(taka jak np w odświeżaniu strony WWW) I strona zostawałaby bez zmian?

PS: Mam nadzieję , że ktoś mnie zrozumiał:P

Offline

#66 2009-01-18 22:36:46

zajac_2006
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-27

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

A nie lepiej byłoby ustawić tą listę alfabetycznie, wtedy można by łatwiej wyszukać dany tytuł jezor
wiem że można sobie ustawić według tytułów, no ale takie co chwila przestawianie jest zdeka nie tego jezor

Ostatnio edytowany przez zajac_2006 (2009-01-18 22:39:52)

Offline

#67 2009-01-18 22:39:52

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

zajac_2006 napisał:

A nie lepiej byłoby ustawić tą listę alfabetycznie, wtedy można by łatwiej wyszukać dany tytuł jezor

Listę można sobie posegregować według tyułów, typów lub statusów smile Wystarczy kliknąć na nagłówek kolumny.

Aha... no to już wiesz :]

Tak... lista powinna pamiętać ostatnio wybrane segregowanie...

papa

Ostatnio edytowany przez Beavis (2009-01-18 22:41:57)

Offline

#68 2009-01-18 22:46:19

Keiy
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2006-08-21

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Nie mogę dodać tytułu z małpką - @ Dałoby się dodać ten znak?


keiy.png

Offline

#69 2009-01-18 22:52:10

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Klapo napisał:

może by tak dodać jeszcze.. "ostatnio dodane" (i np 10 anime)
wyrównałoby to szanse jeśli chodzi o punkty...

Jeśli ktoś chce oddać głos to odda go i tak - w końcu chce głosować na coś konkretnego - na to co chce obejrzeć a nie na to co jest na TOPie listy smile


dzadzar napisał:

Np.:Gdy klikam na plusik do jakiegoś anime na 2 stronie to wszystko fajnie ale czemu powraca do strony 1?? Nie dałoby się zrobić czegoś takiego, że jak klikam na plusik to ten z tego plusika zrobiłaby się strzałka latająca w kółko(taka jak np w odświeżaniu strony WWW) I strona zostawałaby bez zmian?

Ten mały problem z powrotem do Listy życzeń po każdej akcji jest znany, będę nad nim pracował.
Głosowanie bez przeładowania strony to wykorzystanie technologii AJAX - dobra myśl, tylko trochę potrwa wdrożenie tego.


Beavis napisał:

Tak... lista powinna pamiętać ostatnio wybrane segregowanie...

Hmm... pamiętać ustawione sortowanie... ale od tego jest "Pełna lista" tam jest wszystko i domyślnie posortowane alfabetycznie smile


Keiy napisał:

Nie mogę dodać tytułu z małpką - @ Dałoby się dodać ten znak?

A ile anime na ten symbol w nazwie?


BTW, upubliczniłem WL jako Poszukiwane napisy smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#70 2009-01-18 23:14:49

Klapo
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Kane ale wiesz.. człowiek i lenistwo to jedno i to samo.. wejdzie jakaś osoba, zobaczy pierwszą stronę zagłosuje na to co leci i wyjdzie. :p


hmm.. może by tak też dodać.. że dla specjali, ova, tv, movie.. jest wymagane podanie ID na adb?

Ostatnio edytowany przez Klapo (2009-01-18 23:17:22)


klapos.png

Offline

#71 2009-01-19 15:05:38

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Pierwsze porządki na liście zrobione smile_big Trzeba było poprawić kilka tytułów, głównie ze względu na błędne przypisywanie statusów - proszę czytać uważniej uwagi smile Jedno z nich dla przypomnienia... status porzucony oznacza, że do anime z tym przypisem nie wyszły napisy co najmniej w przeciągu 3 ostatnich miesięcy.

Gorąca prośba do tłumaczy - w miarę możliwości proszę dodawać wasze prace do listy - zarówno te przetłumaczone, jak i w trakcie pracy. W późniejszym terminie będzie dodatkowo informacja "kto co przetłumaczył", z której, mam nadzieję, że wyewoluuje dokładna lista tłumaczeń autorów napisów.



Klapo napisał:

[... ]człowiek i lenistwo to jedno i to samo.. wejdzie jakaś osoba, zobaczy pierwszą stronę zagłosuje na to co leci i wyjdzie. :p

A my tutaj nie popieramy takiej postawy smile Minimum wysiłku intelektualnego to nie aż tak dużo, prawda? jezor


Klapo napisał:

hmm.. może by tak też dodać.. że dla specjali, ova, tv, movie.. jest wymagane podanie ID na adb?

Nie jest to wymagane, aczkolwiek mile widziane smile, jeżeli całość da się jednoznacznie przypisać jednemu anime. W przeciwnym razie wpis wyląduje w koszu... nie oszukujmy się, jak ktoś nie potrafi wypełnić kliku pól, to nikt nie będzie trudził się z odgadnięciem "co autor miał na myśli".

Dzięki wszystkim za dotychczasowe uwagi.

papa

Offline

#72 2009-01-19 15:42:59

Nighthanter
Użytkownik
Dołączył: 2007-03-04

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Chciałem dodać Rosario+Vampire, ale coś za nic nie chce się zgodzić na plusika w tytule, możnaby coś z tym zrobić?

Offline

#73 2009-01-19 21:54:36

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Beavis napisał:
Klapo napisał:

[... ]człowiek i lenistwo to jedno i to samo.. wejdzie jakaś osoba, zobaczy pierwszą stronę zagłosuje na to co leci i wyjdzie. :p

A my tutaj nie popieramy takiej postawy smile Minimum wysiłku intelektualnego to nie aż tak dużo, prawda? jezor

Poza tym, jeśli komuś zależ na ukazaniu się napisów do jakiegoś anime to tytuł znajdzie i doda mu głosów aby był "wyżej" smile

Klapo napisał:

hmm.. może by tak też dodać.. że dla specjali, ova, tv, movie.. jest wymagane podanie ID na adb?

Dlaczego?


A co do symboli @ i + to postaram się je dodać...


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#74 2009-01-19 22:05:48

Klapo
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Kane napisał:

Dlaczego?

Zawsze lepiej wiadomo o jakie anime chodzi, ale po głębszych przemyśleniach.. raczej nie będzie to pomocne, tylko uciążliwe. Bo jest pełno osób co nie zna się na adb smile No i mam jak zabić czas, dodając linki do tytułów smile


A i nie wiem czy możesz, ale dałoby radę zrobić edytowanie wpisu w popup'ie?
bo to przeskakiwanie do pierwszej strony.. zasiekać się idzie smile


qwig napisał:

Jestem na 2 stronie, klikam na jakiś + i przenosi mnie na 1, do tego zmienia sortowanie... nie dało się tego jakimś ajaxem załatwić?

O dokładnie! zapomniałem, a miałem też o tym napisać oczkod

Ostatnio edytowany przez Klapo (2009-01-20 14:41:18)


klapos.png

Offline

#75 2009-01-20 12:28:40

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Jestem na 2 stronie, klikam na jakiś + i przenosi mnie na 1, do tego zmienia sortowanie... nie dało się tego jakimś ajaxem załatwić?


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#76 2009-01-21 21:01:07

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

smile
Edytowanie i głosowanie postaram się zrobić w AJAX'ie (czyt. lepsze, wygodniejsze i szybsze niż okienko popup). Kiedy? Nie wiem, właśnie zauważyłem, że ze skryptem naszego forum coś ruszyło FluxBB 1.3 RC ? Czyli teraz priorytetem będzie najpewniej update i powrót do wyglądu starego forum smile_big


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#77 2009-01-22 21:39:47

Klapo
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

a ja trafiłem na pustą 4 stronę :p
sshot200901227so0.th.jpg


klapos.png

Offline

#78 2009-01-22 21:52:46

zajac_2006
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-27

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

ja mam jeden tytuł na 4 stronie jezor

Offline

#79 2009-01-22 21:55:56

Klapo
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

możliwe że już dodali :p


klapos.png

Offline

#80 2009-01-24 07:48:14

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Poszukiwane napisy (aka WL - WishList)

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1048 Kolumna 'anidb' nie mo�e by� null' in /var/www/ansi/wl/includes/wish_valid.php:112 Stack trace: #0 /var/www/ansi/wl/includes/wish_valid.php(112): PDOStatement->execute(Array) #1 /var/www/ansi/wl/index.php(389): include_once('/var/www/ansi/w...') #2 {main} thrown in /var/www/ansi/wl/includes/wish_valid.php on line 112

A mi ino coś takiego wywala jak dodaje do poszukiwanych ^^

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2009-01-24 07:48:32)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024