#1 2009-04-21 01:06:12

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Poszukiwany, poszukiwana...

Z racji tego, że zacząłem "karierę" solową jako fansuber, a grupa, jeśli tak to można nazwać, nie działa tak niesłownie jak dawny SLF, więc postanowiłem, że przydałaby się strona internetowa.
Pomysł na wygląd, chęci są, umiejętności może nawet też (jakieś podstawy), ale czasu za mało.
Szukam więc kogoś, komu chciałoby się z dobrej woli, jeśli nie ma akurat nic do roboty, kto wykonałby w jakimś programie niezbyt skomplikowaną szatę graficzną dla tejże strony.
Mogę podrzucić pomysły i rozrysowany plan, coby nie było za dużo do myślenia.
Zrobiłbym sam, no ale jak będę robił samodzielnie, to przy takiej ilości czasu na nią, to strona po Euro będzie w budowie jeszcze. smile_big

Offline

#2 2009-04-21 01:14:27

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Poszukiwany, poszukiwana...

Załóż stronę blogową, po co Ci więcej. Kindermetale przecież to lubią smile_big

EDIT down
nie zapomnij jeszcze o podstawowych symbolach, czyli pacyfie i anarchii, najlepiej przeplatających się smile_big Zawsze kupę radochy miałem z małoletnich słuchaczy metalu/rocka, którzy kostki i inne plecaki obwieszali sobie takim zestawem naszywek: pacyfa, anarchia, Nirvana, Metalica, Slipknot, LP, Korn, (a nawet) Bob Marley i ONA do tego oczkod

Ostatnio edytowany przez Quithe (2009-04-21 01:49:59)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#3 2009-04-21 01:36:21

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Poszukiwany, poszukiwana...

No, ze Slipknotem i Linkin Parkiem w tle.:D

Offline

#4 2009-11-20 14:03:16

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Poszukiwany, poszukiwana...

Odświeżam - czy dobroczyńca, który podarował mi szatę graficzną strony, ma jeszcze tę stronę na dysku? smile_big Ja zrobiłem formata niedawno, pewnie gdzieś nagrałem na płytę, ale za cholerę nie mogę znaleźć. Chyba że ktoś wie co zrobić z napędem, żeby czytał płyty, które według niego "nie są zgodne ze standardami Windows"...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024