#21 2009-11-21 11:27:03

ArviKlaud
Użytkownik
Dołączył: 2009-11-20

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Albo korektora? xD Bo szukam pracy.

Offline

#22 2009-11-21 13:35:00

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

ArviKlaud napisał:

Albo korektora? xD Bo szukam pracy.

Korektor by się niewątpliwie przydał - ich nigdy za wiele jezor
Jak coś to zapraszam:

KLIK

Offline

#23 2009-11-21 13:55:57

Tenshi
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-16

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Przejrzałam na sucho Twoje napisy ArviKlaud i jakoś mnie nie zachwyciły. Chociaż sama nie jestem mistrzynią przecinków, to błędy w stylu niepostawienia przecinka przed "który", "gdy" i takie tam to chyba podstawa...

Offline

#24 2009-11-21 14:31:59

ArviKlaud
Użytkownik
Dołączył: 2009-11-20

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Aaaa... tamte. W tych bardziej chodziło mi o timing. W słowie "korekta" zawarłam fakt poprawienie stylistycznego dwóch zdań. xD

Offline

#25 2009-11-21 15:16:47

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Nie dość, że nie twoje były, to jeszcze sobie przypisujesz korektę, której tak faktycznie nie było, nice oczkod BTW, podaje się od razu nazwę relka, a nie podaje zagadki, po to jest opcja infa.

EDIT down
Trudno powiedzieć, bo napisów podanego autora nie ma w naszej bazie i nie wiadomo, czy jest aktywny. Ale to nie miejsce na to, trzeba się przenieść z tym do innego topiku, by co smile

Ostatnio edytowany przez Quithe (2009-11-21 16:03:27)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#26 2009-11-21 15:20:51

Aurius
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-16

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

A co z zasadą "Nie dla patchy"? oczkod

Ostatnio edytowany przez Aurius (2009-11-21 15:21:50)

Offline

#27 2010-05-06 01:21:42

rafcio_21
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-04-03

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Przydałby się powiew świeżości, świeża krew... xP


userbar2.png

Offline

#28 2010-05-06 21:07:39

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

To sobie wykupcie jakiegoś zawodnika, jak to robią kluby piłkarskie jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#29 2010-05-06 21:09:08

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Mogliście wysłać swoich skautów pod szkoły jak były matury z polskiego i angielskiego xD

Offline

#30 2010-05-06 21:26:58

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Jakbyście nie rzucali się z motyką na słońce (ilość projektów, w tym niedokończonych), to może by ludzie myśleli o was poważniej. A zresztą co ja plotę, to domena prawie wszystkich grup.


wladza1.png

Offline

#31 2010-05-06 23:51:02

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Nom, kupa ludzi, a i tak nikt nic nie robi. + do tego projektów full i co sezon dochodzą nowe.

Offline

#32 2010-05-07 00:03:28

rafcio_21
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-04-03

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Co sezon dochodzi projekt i jest na bieżąco robiony - wcześniej Bakemonogatari (skończone), teraz Arakawa. Starsze projekty, no cóż, to już do mało aktywnych członków jezor


userbar2.png

Offline

#33 2010-05-07 01:22:05

Tenshi
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-16

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

I jak zwykle... Temat was nie dotyczy, a się wypowiadacie. Całe ansi...

Kira, wypraszam sobie teksty, że nikt nic nie robi, bo jest kilka osób, które ciągle mają coś do roboty... A te projekty, które dochodzą, są moje i wszystkie są robione w miarę na bieżąco, więc nie wiem o co ci chodzi.

A ty, bodzio (edit down: proszę bardzo), się nie wypowiadaj, bo sam się przyczyniłeś do wielkich opóźnień w jednym z naszych projektów.

I tak wracając do tematu, to mam jednego kandydata, ale to niespodzianka i jeszcze trochę na nią poczekacie jezor

Ostatnio edytowany przez Tenshi (2010-05-07 09:16:38)

Offline

#34 2010-05-07 08:21:58

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Tenshi napisał:

A ty, Bodzio, się nie wypowiadaj, bo sam się przyczyniłeś do wielkich opóźnień w jednym z naszych projektów.

Umiesz pisać mój nick normalnie? 0_o
Tak, jestem leniem i każdy o tym wie. Poradziliście sobie zresztą.


wladza1.png

Offline

#35 2010-05-07 09:22:03

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

bodzio napisał:

Jakbyście nie rzucali się z motyką na słońce (ilość projektów, w tym niedokończonych), to może by ludzie myśleli o was poważniej. A zresztą co ja plotę, to domena prawie wszystkich grup.


Tutaj i masz racę i nie jezor

Jeśli chodzi o softy na ansi to praktycznie wszystko co zaczynaliśmy, skończyliśmy, albo kończymy oczkod
Wyjątkiem są tylko projekty jednego tłumacza, który zaczynał, a potem znikał xD -> Frost. Sąto m.ni Kurokami, k-on i Tears o Tiara.


Z hardkami, to juz inna bajka, ale tutaj głównym powodem był brak wystarczającej ilości osób. NIektore projekty sam brałem i porem nieadwałem rady się z nimi wybrabiać - tutaj można opwiedzieć, że porwałem się z motyką na słońce ;p

Mam nadzieję wszystko dokończyć ofc, jak tylko znajdę czas i (do niektórych projektów) najdą mnie chęci ;p
Jesli chodzi o to, to z mojej strony zostało do skończenia (hardki):
Umineko BD
Higurashi Rei BD (tutaj czekamy tylko na tłumaczenie ostatniego odcinka i chyba korektę drugiego
Darker BD
i jeszcze jeden projekt -nowy -> ale na szczęście w nim mam kogoś do pomocy jezor

Offline

#36 2010-05-07 13:48:11

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Kira, wypraszam sobie teksty, że nikt nic nie robi, bo jest kilka osób, które ciągle mają coś do roboty... A te projekty, które dochodzą, są moje i wszystkie są robione w miarę na bieżąco, więc nie wiem o co ci chodzi.

Rly? Cóż, czepiam sie z zasady (od rozłamu NnH), a nie wiedziałem że jesteśą jedyna aktywna (co też jest śmiechu warte xD ) ze swoimi projektami. Nvm i no offence ofc.

Jeśli chodzi o softy na ansi to praktycznie wszystko co zaczynaliśmy, skończyliśmy, albo kończymy

Softy się nie liczą bo to pół biedy.

Z hardkami, to juz inna bajka, ale tutaj głównym powodem był brak wystarczającej ilości osób. NIektore projekty sam brałem i porem nieadwałem rady się z nimi wybrabiać - tutaj można opwiedzieć, że porwałem się z motyką na słońce ;p

Mam nadzieję wszystko dokończyć ofc, jak tylko znajdę czas i (do niektórych projektów) najdą mnie chęci ;p
Jesli chodzi o to, to z mojej strony zostało do skończenia (hardki):
Umineko BD
Higurashi Rei BD (tutaj czekamy tylko na tłumaczenie ostatniego odcinka i chyba korektę drugiego
Darker BD
i jeszcze jeden projekt -nowy -> ale na szczęście w nim mam kogoś do pomocy

Chyba zapomniałeś o jednym ważnym projekcie o który taka wojna była. Tyle krzyku, tyle przepychanek tyle kłótni, dram i w ogóle pośmiewiska i... summa summarum projekt nigdy nie ujrzał światła dziennego jak doszło do rozłamu. Ya know what I mean? ;]

Nie mówiąc o niedokończonym SR3 (2 OAV bodajże). No i byłoby tego jeszcze troche, co było zaczęte i pewno zostało dropnięte przez coś.

O waszych nowych "działaniach" za dużo nie wiem, bo na wasze forum nie wchodzę bo śmierdzi warezem, poza tym jak wszyscy jesteście pół żywi. Pewno prócz demokratycznych "poleceń" projektów przez lud i wymiany warezami i dyskusji o piratach nic ciekawe się nie dzieje, po staremu znaczy się.

Mogę pokusić się nawet o stwierdzenie że te wszystkie ludki które pozyskaliście się u was marnują. Podobnie jest zresztą z SASem, kupa ludzi a i tak nic wydać nie mogą smile_big . Dobra, bo tak jadę po wszystkich, to do całości zestawię swoje mró. Cóż, na koncie mam wydanych chyba więcej epków niż wasze dwie grupy razem wzięte jezor (softów nie liczę, tylko hardy), a teraz nic nie wydaję bo mi się nie chce - wole sobie pograć xD .

Offline

#37 2010-05-07 16:11:17

rafcio_21
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-04-03

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Rly? Cóż, czepiam sie z zasady (od rozłamu NnH), a nie wiedziałem że jesteśą jedyna aktywna (co też jest śmiechu warte xD ) ze swoimi projektami. Nvm i no offence ofc.

To co ja tu robię? Aktywnych jest więcej osób, ale fakt, faktem - przydałoby się więcej.

O waszych nowych "działaniach" za dużo nie wiem, bo na wasze forum nie wchodzę bo śmierdzi warezem, poza tym jak wszyscy jesteście pół żywi. Pewno prócz demokratycznych "poleceń" projektów przez lud i wymiany warezami i dyskusji o piratach nic ciekawe się nie dzieje, po staremu znaczy się.

Mogę pokusić się nawet o stwierdzenie że te wszystkie ludki które pozyskaliście się u was marnują. Podobnie jest zresztą z SASem, kupa ludzi a i tak nic wydać nie mogą smile_big . Dobra, bo tak jadę po wszystkich, to do całości zestawię swoje mró. Cóż, na koncie mam wydanych chyba więcej epków niż wasze dwie grupy razem wzięte jezor (softów nie liczę, tylko hardy), a teraz nic nie wydaję bo mi się nie chce - wole sobie pograć xD .

A tutaj? Napisałem posta i zostałem "obrzucany mięsem"? Lepiej spójrz najpierw na siebie, a potem będziesz innych oceniał. Wasze forum/strona nawet teraz nie działa, ale z tego co kiedyś patrzyłem, nie jest zbyt tętniące życiem.

Na forum NNH jest stała społeczność, znająca się nawzajem i rozmawiająca nie tylko o anime. Taki układ jest moim zdaniem świetny, znam paru użytkowników bardzo dobrze, są organizowane zloty itd. I co najważniejsze - jest kultura wypowiedzi i brak tego typu FLAME, powodowanych przez użytkowników święcie przekonanych o swoich racjach. Dodam jeszcze, że najpierw się dowiedz jak jest naprawdę, a nie oceniasz na podstawie swoich dawnych doświadczeń. Wszystko się zmienia.

Ja się bardzo dobrze czuję w NNH i się nie marnuję. Sam mi proponowałeś dołączenie do Mró, ale właśnie dlatego odrzuciłem Twoją propozycję.


userbar2.png

Offline

#38 2010-05-07 16:16:34

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Ahh, Kira... "nie chce mi się z tobą gadać... ty stara dupa jestes" xD

A tak na powaznie, to my byliśmy i jak narazie jesteśmy grupą, która zajmuje się głownie softem, nie hardkami, więc dla ciebie sotf to może być "pół biedy", a dla nas hardek może być tym samym oczkod
No tak.. zapomniałem o SR OVA 02 ;p My bad ;p

Co do

Chyba zapomniałeś o jednym ważnym projekcie o który taka wojna była. Tyle krzyku, tyle przepychanek tyle kłótni, dram i w ogóle pośmiewiska i... summa summarum projekt nigdy nie ujrzał światła dziennego jak doszło do rozłamu. Ya know what I mean? ;]

To jedyne co mi przychodzi do głowy to Kurozuka, bo tylko tam miałem mały spór z Kappu o to, kto ma robić kara oczkod
Jeśli trafiłem, to nie wiem tylko, dlaczego miałbym wymieniać ten probjekt... bo skoro napisałeś "zapomniałeś", to z tego wnioskuję, że też miałem go wymienić, tylko nie wiem dlaczego ;> Przecież to nie nasz projekt xD


O waszych nowych "działaniach" za dużo nie wiem, bo na wasze forum nie wchodzę bo śmierdzi warezem, poza tym jak wszyscy jesteście pół żywi. Pewno prócz demokratycznych "poleceń" projektów przez lud i wymiany warezami i dyskusji o piratach nic ciekawe się nie dzieje, po staremu znaczy się.

No widzisz, odwiedzałbyś nasz częściej, to byś tak nie pisał oczkod
Ale nie będę sie już rozpisywał na ten temat, bo nie warto oczkod
Zawsze znajdziesz coś, do czego się doczepisz Kiruś, a mi szkoda czasu na tego typu rozmowy oczkod



Mogę pokusić się nawet o stwierdzenie że te wszystkie ludki które pozyskaliście się u was marnują. Podobnie jest zresztą z SASem, kupa ludzi a i tak nic wydać nie mogą

Wiem, wiem... wszyscy to wiedza... każdy dobry tłumacz, korektor, czy kto kolwiek inny, będzie się marnował w innej grupie niż Mró-chan smile_big

Pokaż spoiler

ps.
Tak naprawdę to przymujemy wszystkich, żeby tylko nie poszli do mróchan smile_big
Ale nie mówcie Kirze smile_big

Offline

#39 2010-05-07 16:53:20

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Wasze forum/strona nawet teraz nie działa, ale z tego co kiedyś patrzyłem, nie jest zbyt tętniące życiem.

Jak nie działa jak działa? Po co mi tona spamerskiego bydła walącego w cukier o byle badziew? Dzięki temu nie mam roboty w wywalanie postów. Forum mró od dawna służyło jako mój prywatny blog i baza danych (również moich relków ale i nie tylko). No i jak ktoś mi się nie podoba to leci z forum razem z banem smile_big .

Może i część widoczna dla szaraczków nie tętni życiem, ale część ukryta... cóż... ;]

A tutaj? Napisałem posta i zostałem "obrzucany mięsem"?

Nie wiedziałem że nazywasz się Tymek? Jakiś klon? oO

Lepiej spójrz najpierw na siebie, a potem będziesz innych oceniał.

No przecież napisałem o sobie również, wiec o co kaman?

Na forum NNH jest stała społeczność, znająca się nawzajem i rozmawiająca nie tylko o anime.

Nie od dziś wiadomo że internauci lecą do warezu jak muchy do g*w*a. Możliwe.

Taki układ jest moim zdaniem świetny, znam paru użytkowników bardzo dobrze, są organizowane zloty itd.

Może tak, może nie. Byłem na kilku takich spotkankach jak mieszkałem w Poznaniu i muszę powiedzieć że... były żenujące (te na konwentach to już w ogóle żal.pl). Można było się pośmiać z co poniektórych jak również poobgadywać innych. Nic ciekawego. Nic specjalnego. Tylko tyle że można piwa się napić w lepszym lub gorszym towarzystwie. Starzeje się.

I co najważniejsze - jest kultura wypowiedzi i brak tego typu FLAME, powodowanych przez użytkowników święcie przekonanych o swoich racjach.

Możliwe. Ale zapewne nie wiesz pewnej ważnej rzeczy. Flejmy zazwyczaj prowokuje się z nudów, żeby ją zabić. Przynajmniej ja tak robię.

Dodam jeszcze, że najpierw się dowiedz jak jest naprawdę, a nie oceniasz na podstawie swoich dawnych doświadczeń. Wszystko się zmienia.

Hmmm... wchodzę tam raz na kwartał i ciągle widzę te same tematy (głównie z warezami) - nic ciekawego. Nie mówiąc już o martwych poradnikach itd. Poza tym racja, wszystko się zmienia, w przypadku NnH - na gorsze (ale dlaczego tak uważam to napisałem poniżej tymkowi).

Ja się bardzo dobrze czuję w NNH i się nie marnuję. Sam mi proponowałeś dołączenie do Mró, ale właśnie dlatego odrzuciłem Twoją propozycję.

Srsly? W PMie mam nieco inną treść. Nie, że to ja zaproponowałem ci dołączenie, tylko że jesteś w obu grupach naraz ;] . Zacytować? :> Nie jestem świnią ;P (tzw. log hunter). Zresztą, polski fansubbing ssie, Mró lada chwila może upaść (choć może i nie... istnieć będzie, ale będzie wydawać jeszcze mało - bo nikomu się nic nie chce robić i nie ma dla kogo robić [dla pijawek? szkoda zachodu], nie ma tych motywacji z dawnych lat) - w ostateczności dojdzie do czystki i przemianuję ją na OMG (czyli One Man Group). Tak że wiesz, to że odmówiłeś to mała strata dla mnie, mam w zanadrzu wachlarz innych osób na zastępstwo, ale niestety jest to uzależnione od ich chęci i czasu. A że mnie się nie pali, a ponaglaczy olewam, to wszystko co stoi "będzie kiedy będzie".

Do tematu:

Tematy rekrutacyjne są niczym innym jak pseudoreklamą. Mało osób się na takie coś łapie, a jak już się ktoś znajdzie, to długo się nie utrzymuje w grupie, bo albo sam odejdzie albo komuś żyłka pęknie i wyleci na zbity pysk. Kiedyś może to działało, ale nie teraz. Teraz to głównie się dołącza po znajomości. Ja osobiście wolę korzystać z usług najemników (na nich nie narzekam) niż mieć 80 osób w grupie i wydawać śmiechu warte softy lub nabrać projektów hardowych i nie wydawać nic. Poza tym coraz więcej anime na DVD wychodzi lub w TV leci i fansuby odchodzą w zapomnienie.

Ahh, Kira... "nie chce mi się z tobą gadać... ty stara dupa jestes" xD

Taa, stary zgred się ze mnie zrobił....

A tak na powaznie, to my byliśmy i jak narazie jesteśmy grupą, która zajmuje się głownie softem, nie hardkami, więc dla ciebie sotf to może być "pół biedy", a dla nas hardek może być tym samym

Softy, softy, softy... kiedy ja oglądałem coś nowego z softami... DtB (które ma już pare latek) i teraz gundam 00 S2... a tak to nic...

To jedyne co mi przychodzi do głowy to Kurozuka, bo tylko tam miałem mały spór z Kappu o to, kto ma robić kara oczkod

Jak to ma być mały spór, to brak mi słów. Taki mały spór, że doszło do rozłamu (w wyniku obie grupy, nie oszukujmy się, zeszły na psy i się lekko rozchamiły - jako całość was szanowałem i w ogóle, teraz z obu grup mam niemałe pośmiewisko i pożywkę do dram) i wielkich dram na Ansi (o konto np.). Pamiętam tamte czasu doskonale, po dziś dzień na dysku trzymam wasze battle karaoke xD .

Jeśli trafiłem, to nie wiem tylko, dlaczego miałbym wymieniać ten probjekt... bo skoro napisałeś "zapomniałeś", to z tego wnioskuję, że też miałem go wymienić, tylko nie wiem dlaczego ;> Przecież to nie nasz projekt xD

Nie wasz? Myślałem, że lider projektu został u was w NnH. Poza tym kto się tym zajmował? oO Nie znam tych wszystkich nowych. Stara kadra (czyli ta z początków anfo i początków AnSi, nie ci co się pojawili 2-3 lata temu bo to swierzaczki są jeszcze - niestety ja ze swoim Asoko stoje pomiędzy Starymi wyjadaczami a świerzaczkami.) odchodzi w zapomnienie, a nowymi się tak nie interesuję zbytnio.

No widzisz, odwiedzałbyś nasz częściej, to byś tak nie pisał oczkod

Nie cierpię warezowni i propagowania piractwa (a u was to chleb powszedni).

Zawsze znajdziesz coś, do czego się doczepisz Kiruś, a mi szkoda czasu na tego typu rozmowy oczkod

Są i tego dobre strony, bo dzięki mnie forum na chwile odżywa, a część osób ma z tego rozrywkę. Coś się dzieje przynajmniej.

Wiem, wiem... wszyscy to wiedza... każdy dobry tłumacz, korektor, czy ktokolwiek inny, będzie się marnował w innej grupie niż Mró-chan

Zief. A czy ja coś napisałem takiego, że ludki się marnują w innych grupach niż moja? Nie wydaje mi się. Pudło. Dla mnie ludki się marnują, jak grupa jest nieaktywna lub półaktywna, a skład można w kolejnych potęgach czwórki liczyć. Jeśli grupka coś wydaje to ok, niech sobie siedzą. Ale rekrutować osoby tylko po to by powiększać sobie statystyki to dla mnie totalny bezsens.

I tak, żeby ci zamknąć jadaczkę: ja szukam ludzi by podokańczać swoje wszystkie projekty, a potem schodzę ze sceny (z dużym prawdopodobieństwem). A potem co oni będą robić, zwisa mi to.

ps.
Tak naprawdę to przymujemy wszystkich, żeby tylko nie poszli do mróchan

Aha, fajno. Dobrze wiedzieć. Chyba zaczne robić to samo.................... lol.

PS. oczywiście dostrzegłem  ironię, żeby nie było.

Ale nie mówcie Kirze

zZzZzZzZzZzZzzzzz

Offline

#40 2010-05-07 17:12:24

rafcio_21
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-04-03

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Nie wiedziałem że nazywasz się Tymek? Jakiś klon? oO

Ja odkopałem temat i posty na swój sposób były kierowane do mnie.

Nie, że to ja zaproponowałem ci dołączenie,

to że odmówiłeś to mała strata dla mnie,

Mhm... te zdania są sprzeczne. Proponowałeś na forum, na PW Ci tylko odpisałem oczkod

Może tak, może nie. Byłem na kilku takich spotkankach jak mieszkałem w Poznaniu i muszę powiedzieć że... były żenujące (te na konwentach to już w ogóle żal.pl). Można było się pośmiać z co poniektórych jak również poobgadywać innych. Nic ciekawego. Nic specjalnego. Tylko tyle że można piwa się napić w lepszym lub gorszym towarzystwie. Starzeje się.

Zlot był tylko jednym z przykładów forumowej integracji.


userbar2.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024