#41 2010-05-07 17:29:22

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Ja odkopałem temat i posty na swój sposób były kierowane do mnie.

Jak tak to odebrałeś, to sorry.

Mhm... te zdania są sprzeczne. Proponowałeś na forum, na PW Ci tylko odpisałem oczkod

Możliwe, że tak. Ale nie będę przecież płakał i się żalił tylko dlatego, że jedna osoba mi odmówiła, tym bardziej że zaoferowała (podobno, bo nie wiem czy to serio serio prawda) pomoc "w razie czego". W tym sensie jezor .

W każdym razie ja twoją wypowiedź zrozumiałem tak: odmówiłeś mi tylko ze względu na to, że to JA jako Kira zaoferowałem ci dołączenie do mró. No ale mniejsza z tym.

Zlot był tylko jednym z przykładów forumowej integracji.

Nie chciej znać mojego zdania o poznawaniu osób przez internet. Mam mieszane zdanie na ten temat (częściowo jedno zaprzecza drugiemu więc nie będę o tym pisał).

Offline

#42 2010-05-07 17:52:18

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Nie wasz? Myślałem, że lider projektu został u was w NnH. Poza tym kto się tym zajmował? oO Nie znam tych wszystkich nowych. Stara kadra (czyli ta z początków anfo i początków AnSi, nie ci co się pojawili 2-3 lata temu bo to swierzaczki są jeszcze - niestety ja ze swoim Asoko stoje pomiędzy Starymi wyjadaczami a świerzaczkami.) odchodzi w zapomnienie, a nowymi się tak nie interesuję zbytnio.

Z tego co pamiętam, to Dark_San tłumaczył projekt, a on nie jest już u nas w grupie :p

Nie cierpię warezowni i propagowania piractwa (a u was to chleb powszedni).

Raz piractwo, a raz 'od fanów dla fanów' --> Kira - zmienny jak kobieta.
(przynajmniej przyzajesz się, że twoja grupa robi i udostępnia więcej piratów niż nasza ;p (szyld NNH))
ps.
Ofc do licencjonowanych serii nie ma linkow oczkod


Zief. A czy ja coś napisałem takiego, że ludki się marnują w innych grupach niż moja? Nie wydaje mi się. Pudło. Dla mnie ludki się marnują, jak grupa jest nieaktywna lub półaktywna, a skład można w kolejnych potęgach czwórki liczyć. Jeśli grupka coś wydaje to ok, niech sobie siedzą. Ale rekrutować osoby tylko po to by powiększać sobie statystyki to dla mnie totalny bezsens.

Spacjalnie tak napisałem jezor
Rekrutowac... statystyki...? Teraz to nie wiem ocb xD Chyba, że ty traktujesz to tak, ze im więcej ludzie w grupie, tym lepsze 'statystyki' (?) ^^
Każda pomoc (najlepiej doświadc zonej osoby) się przyda. A rekrutacja ma służyć grupie - powiększeniu się jej, zwiększeniu aktywności i w naszym przypadku, także dokończeniu zaległuch projektów - głównie hardków.

I tak, żeby ci zamknąć jadaczkę: ja szukam ludzi by podokańczać swoje wszystkie projekty, a potem schodzę ze sceny (z dużym prawdopodobieństwem). A potem co oni będą robić, zwisa mi to.

Hmm, zamknąć jadaczkę, to możesz mówić do swojego rodzeństwa, ja sobie wypraszam.
A teraz tak na opważnie... Kira, ogarnij się trochę i przeczytaj parę razy coś co napisałeś, zanim to wyślesz.
Ogólnie traktuje twoje wypowiedzi z pewnym dystansem, bo jesteś jaki jesteś. Jestem skory powiedzieć nawet: dzieciaku... bo w pewnych mometach tak się zachowujesz.
Czasami sobie żartuję odpowiedając na twoje posty, dobrze, że to zauważasz (że to żart), ale zacznij to też tak traktować i wyciągać z tego wnioski, bo odnoszę wrażenie, że ludzie czasami się z ciebie nabijają.
Sory, że to piszę i mam nadzieję, że nie odbierzesz tego jak 'najeżdzanie' na ciebie - bo nie takie mam założenie.


Chcesz rekrutować, żeby dokończyć projekty? A może chodzi  ci o te statystyki ^^ xD Ile to już razy kończyłeś i znikałeś ze sceny?

ps
Zrobił się off.. temat poźniej oczyszczę.

Offline

#43 2010-05-07 17:59:24

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

tymek88 napisał:
_KiRA napisał:

Nie cierpię warezowni i propagowania piractwa (a u was to chleb powszedni).

Raz piractwo, a raz 'od fanów dla fanów' --> Kira - zmienny jak kobieta.
(przynajmniej przyzajesz się, że twoja grupa robi i udostępnia więcej piratów niż nasza ;p (szyld NNH))

KiRA na f.pl napisał:

ściągam to co mam pod ręką i wtedy gdy jest dostępne. Tyle.

ciekawe...


K5Cqyo6.png?1

Offline

#44 2010-05-07 18:03:34

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: [NNH] Rekrutacja (otwarta)

Dobra, koniec. Każda odpowiedź w stylu KiRY będzie nagrodzona. Jak ktoś najeżdża na Mró, to zawsze płaczesz, ale jak przychodzi do innych grup, to zawsze jesteś pierwszy. Mam tego dość powoli.


"Skazany na zajebistość"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024