#1 2009-07-02 16:23:08

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

[Mró-chan] Midori no hibi [W toku]

rok powstania: 2004
ilość odcinków: 13 (13x24min)

Anidb


Status:
Tłumaczenie: prawie całość (w toku)/KiRA
Korekta: Mareimbri (1-8), koni, Zgrzyt
Timing: Metal_MAN (1-4), wolne
Kodowanie: KiRA
Karaoke: Synibos (sie zastanawiam nad Kanji), wolne (inserty) - to mogę obstawić sam
Efekty: Metal_MAN (1-3) + Logo, wolne
QC: dulu, phenix, Isao
Źródło: Brak

Potrzebni/ne:
Timing
Efekty
Brak ISO/ładnych rawów
Plansza oczkod

Uwagi:

Trochę historii moi mili. Projekt znany jeszcze z czasów Asoko (ile to już lat, aż się łezka w oku kręci oczkod ), przerzucany z kąta w kąt, do Akatsuki, gdzie po odejściu Xella umarł śmiercią naturalną (miał zrobić kara do insertów xD) od tamtej chwili stoi nieruszany, a przydałoby się w końcu skończyć i wydać - sporo luda na to czeka. W czym problem? Ano w tym, że nigdzie nie ma ISO. Rawy, które w tamtych czasach wyglądały bosko, teraz wyglądają strasznie. ISO na ADC nie ma seedów, zaś Share mi nie działa (pewien ludek z Mró mi ściągał jakieś ISO, ale #1 zabrakło źródeł, #2 został wywalony - stare dzieje, nie brać do siebie xD). Nie mam nic przeciwko zrobienia joina. W końcu sporo dość ról jest do obstawienia, a w grupie to chyba tylko ja jeszcze jakoś dycham >< .


Dobra, walnę prosto z mostu. Będzie ISO, albo chociażby rawy od Exiled-Destiny (na ircu są, ale dostać się do nich graniczy z cudem, ja czekałem 40h na 1 ep a i tak mnie rozłączyło :/ ), jak ktoś ma niech upchnie. Zakończenie projektu to kwestia czasu, lecz bez źródła niczego nie zdziałam. Wali mnie to czy to będą ISO R1, czy R2J, rawy natomiast muszą być koniecznie w x264 (rawy z tamtych lat są po prostu tragiczne, XviD i te sprawy, bleh).

Offline

#2 2009-07-02 16:29:21

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: [Mró-chan] Midori no hibi [W toku]

Mogę QC od biedy zrobić... jak ruszy projekt ^^ i ew. coś jeszcze o ile na coś się przydam :d Nawet podobała mi się ta seria więc... chętnie bym obejrzał kolejny raz.

Offline

#3 2009-07-02 17:07:13

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Mró-chan] Midori no hibi [W toku]

Isao dopisany do QC, Zgrzycio do korekszynu xD

Offline

#4 2009-07-02 18:40:52

Hikari-chan
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2008-11-01

Odp: [Mró-chan] Midori no hibi [W toku]

Nie chcę nic mówić, ale tyle planujesz, a co z Higurashi? Już dawno temu zgłosiłam się do QC i nic. jezor


hikarisignl3.jpg

Offline

#5 2009-07-02 18:44:37

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Mró-chan] Midori no hibi [W toku]

Higurashi stoi, bo brakuje tłumaczy, ot co. Ja mam za dużo swoich projektów, by zająć się i tym. Poza tym pamiętam, że się zgłosiłaś.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024