#2121 2013-05-29 01:46:19

CoUsT
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

LordCrane napisał:
coellus napisał:
Ariakis napisał:

Przecież gdzieś tam z tyłu bodzio albo LordCrane albo obaj, pisał/pisali, że hardy już nie teges, bo uploaderzy nauczyli się przepisywać skrypt.

Nauczyli się przepisywać skrypt? Uchylę ci rąbka tajemnicy. Oni ręcznie go przepisali. Linijka po linijce.

Ale w obu przypadkach wyszło im to nieudolnie, żeby nie powiedzieć, że wujowo.

Cii... To dla dobra animu szalony

Offline

#2122 2013-05-29 02:57:31

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:

Nauczyli się przepisywać skrypt? Uchylę ci rąbka tajemnicy. Oni ręcznie go przepisali. Linijka po linijce.

To da się inaczej niż ręcznie przepisywać?


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#2123 2013-05-29 07:10:32

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Można nogami albo ustami ewentualnie.

Offline

#2124 2013-05-29 07:17:09

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ariakis napisał:
coellus napisał:

Nauczyli się przepisywać skrypt? Uchylę ci rąbka tajemnicy. Oni ręcznie go przepisali. Linijka po linijce.

To da się inaczej niż ręcznie przepisywać?

Znowu mam tego mema wstawić?  hehe

Offline

#2125 2013-05-29 08:09:20

ofca_ciemnosci
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2013-01-14

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Syriusz15 napisał:

Można nogami albo ustami ewentualnie.

Albo wykorzystać OCR. Ale jak kto woli. W końcu ustami nikt nie broni respekt


Nie oglądam onlajn!

Bo choć jedno nad nami niebo, każdy co innego widzi w nim.
I z tylu chmur ponad głową czarną Ty, a ja różową wybrałbym. ♫♪

Offline

#2126 2013-05-29 11:33:55

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ariakis napisał:
coellus napisał:

Nauczyli się przepisywać skrypt? Uchylę ci rąbka tajemnicy. Oni ręcznie go przepisali. Linijka po linijce.

To da się inaczej niż ręcznie przepisywać?

A to wybacz. Jak pisałeś o tym, że "nauczyli się przepisywać", nie myślałam, czy pytasz o podstawówkę 1-3.
Jak widać rychło wczas, bo po kilku epkach się nauczyli. Zawsze to jakiś kaganek oświaty.


Ty dulowaty userze!

Offline

#2127 2013-05-29 12:16:41

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:
coellus napisał:

A to czasem nie on?  cojest
DarkMnich, najprostszy sposób na ukrócenie zabawy jest już znany - softy dla wybranych lub fullhardy z bluzgami. Czyń swoją powinność  papa

Jeśli chodzi o napisy, to ujmę to tak, zrobił bym tak, ale niestety muszę się liczyć ze zdaniem całej grupy (...)

Zmień grupę, proste.  jezor
P.S. Dopiero po kliknięciu na Twój profil dowiedziałem się, że istnieje taka grupa jak Dark Inquisition.  szalony

Offline

#2128 2013-05-29 12:35:19

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:

A to wybacz. Jak pisałeś o tym, że "nauczyli się przepisywać", nie myślałam, czy pytasz o podstawówkę 1-3.
Jak widać rychło wczas, bo po kilku epkach się nauczyli. Zawsze to jakiś kaganek oświaty.

Widać powinienem napisać, że na nowo odkryli sztukę kopiowania znaków.  oczkod
A to że zajęło im to zaledwie z 2 miesiące to już inna skala sukcesu.


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#2129 2013-05-29 16:00:17

DarkMnich
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2012-05-06

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:

Zmień grupę, proste.  jezor
P.S. Dopiero po kliknięciu na Twój profil dowiedziałem się, że istnieje taka grupa jak Dark Inquisition.  szalony

Ja ją założyłem...Nie zerknąłeś nawet na moją sygnaturkę?  deprecha

Ktoś naprawdę wierzy w to, że szympans może dobrze przepisać skrypt? Ja jakoś w to wątpię...


inGBAqE.png

Offline

#2130 2013-05-29 16:45:19

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Strasznie nieczytelna ta wasza stronka.
Ale mniejsza. Pośmiejmy się.

Wielki dzięki dla uploadera za sprowadzenie tego wspaniałego anime z Japonii, do nas, maluczkich. smile Myślałem, że się nie doczekam! Niby gdzie indziej można też obejrzeć, ale shinden to shinden. Jakość sama w sobie.

Źródełko.
DarkMnich, może to przekona twoją grupę do zmiany taktyki  kombinuje


Ty dulowaty userze!

Offline

#2131 2013-05-29 16:48:44

Gerard
Użytkownik
Skąd: Piekary Śląskie
Dołączył: 2010-11-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kilka postów niżej jest takie coś:

"szacunek i wielkie podziękowania :p anime świetne i kawał dobrej roboty z uploadem"

Offline

#2132 2013-05-29 16:59:04

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kurczę, coellus, to jest naprawdę dobre. Tak dobre, że aż nie chce się wierzyć. Rodzą się myśli: "to ktoś stąd robi mają dywersję". No ale na onlajnach wszystko jest możliwe


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#2133 2013-05-29 17:03:19

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

vegeta391 napisał:

Kurczę, coellus, to jest naprawdę dobre. Tak dobre, że aż nie chce się wierzyć. Rodzą się myśli: "to ktoś stąd robi mają dywersję". No ale na onlajnach wszystko jest możliwe

To jak tak ci się podoba, to łap następne  szalony

Kocham Shinden smile jak zawsze robicie, tak w tym przypadku również się nie zawiodłem! smile najlepsze napisy w internecie!. Mam nadzieję, że zawsze będziecie tacy cudowni jak teraz smile)). Jak zwykle jakość wszystkiego stoi na najwyższym możliwym poziomie.

Pozdrawiam, wielki fan Shindena smile

Tamże ;p


Ty dulowaty userze!

Offline

#2134 2013-05-29 17:07:48

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:
Besamir napisał:

Zmień grupę, proste.  jezor
P.S. Dopiero po kliknięciu na Twój profil dowiedziałem się, że istnieje taka grupa jak Dark Inquisition.  szalony

Ja ją założyłem...Nie zerknąłeś nawet na moją sygnaturkę?  deprecha
.


News z tej strony.

Z przyjemnością pragniemy was poinformować o zawiązaniu współpracy ze stroną Anime-Odcinki.pl

Współpraca będzie polegać na szybszym pojawianiu się odcinków z przez nas przetłumaczonymi napisami na tejże stronie, wzajemnej reklamie, a także na udzielaniu pomocy w sprawie napisów stronie Anime-Odcinki.pl
Współpraca ta ma jednak głębsze znaczenie, zarówno grupa Dark Inquisition jak i Anime-Odcinki działają na 100% zasadzie "Od fanów dla fanów" w odróżnieniu od strony Shindena która zmieniła swoją zasadę działania na "Od fanów dla pieniędzy".
Niestety, ale shinden zarabia na cudzej pracy, nieistotny jest nawet fakt, że pieniądze idą rzekomo na utrzymanie serwera, nie po to, my tłumacze siedzimy nawet przez kilka godzin nad napisami, by ktoś na tym zarabiał.
Strona Anime-odcinki szanuje decyzje tłumaczy i nie posiada żadnych reklam, działa na pieniądzach zarobionych przez samych administratorów i dotacjach.

Prócz strony Anime-odcinki, grupa Dark Inquisition pracuje bezproblemowo ze stroną Animeonmusic.pl,również ta strona działa na zasadzie "od fanów dla fanów" i nie zarabia na cudzej

Przypominam, że to wojna z anime-online. Co prawda, Shinden jest najpotężniejszym przeciwnikiem, ale nie jedynym. Kiedyś czytałem taką książkę, w której autorzy próbowali udowodnić, że nie istniał ktoś taki jak dobry/przyzwoity nazista i jest to tylko i wyłącznie mit (głównie chodziło o Speera i zbudowany przez niego właśnie ten mit, ale nie tylko). Wnioski nasuwają się same.

50360e401d41c8772600013c.jpg

Osobiście jestem wami rozczarowany. Co więcej, ludzie z Anime-odcinki.pl są naprawdę bezczelni. Najpierw zbanowano mnie na tym ich Shoutboxie, gdyż jak wiadomo, prawda w oczy kole. A później ich reprezentant prosił mnie o udostępnienie samych napisów do Valvrave'a Wyzwoliciela, i to dwukrotnie. Zapewne ów człowiek nie był świadom tego faktu i nie winię go za to, ale cała strona przez taki incydent jest dla mnie skreślona. Ów "zaszczyt" nie spotkał wówczas nawet bodzia, który również uczestniczył w dyskusji, tyle że dotyczyła on właśnie napisów od niego. Jak można być tak krótkowzrocznym nie wiem, ale taka bezczelność została przeze mnie zapamiętana.

Offline

#2135 2013-05-29 17:10:51

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich, chyba będzie trzeba zadać te pytanie, można liczyć na kartę VIP do subów?  jezor
A z tymi anime-odcinki, to nie ci, co mówili, że reklam nie będą wstawiać? Widzę usługę od AD4mmo (mało płacą, a szczególnie większość reklam PPA)
Tak więc chyba wasza współpraca nie powinna trwać dalej, bądź czuć tu hipokryzję?

Ostatnio edytowany przez kishida (2013-05-29 17:14:59)

Offline

#2136 2013-05-29 17:23:09

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A to czasami nie jest troll z tym komentem na shindenie? Przecież to Zuwo (patrz: Zuvvo) albo zbieżność podobieństwa nicków. szalony

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-05-29 17:25:14)

Offline

#2137 2013-05-29 17:28:29

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Oczywiście miałem na myśli, że jak zawsze robicie świetne napisy:))). Pozdrawiam subberów shindena, uploaderów. Podziwiam Wasza pracę.
Nie to co na torretach czy innych syfach :/ jeszcze mówią że jesteście źli... żal!!!!!!

Przyznać się, czyj to alter?  smile_lol

Offline

#2138 2013-05-29 17:32:01

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Próbowałem kiedyś ściągać anime, ale nie dość, że jakość gorsza niż na shindenie, to jeszcze tłumaczenia pełne błędów, naprawdę, nie rozumiem ludzi, którzy ściągają, zamiast oglądać online w jakości HD. A tutaj, mamy starannie wyselekcjonowane przez uplouderów odcinki w najlepszej możliwej jakości i do tego szybko. Sprawnie, szybko, profesjonalnie. Wszystko to sprawia, że tylko ludzie nie rozumiejący czym jest anime i jak powinno się je oglądać, ściągają w jakiejś kiepskiej jakości, a mogliby oglądać tutaj w wysokiej. Jestem taki szczęśliwy, że istnieje shinden! smile

https://www.youtube.com/watch?v=HZcLfhq4l98

Ten post rozwiewa już wszelkie wątpliwości. Ktoś se jajca robi.

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-05-29 17:33:49)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2139 2013-05-29 17:34:24

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

To się nazywa "propaganda". Komuna wraca. jezor

@Zarathustra, niżej jest jeszcze jeden jego komentarz:

Nareszcie odcinki online wróciły! Dzięki temu tłumacze wkrótce w ogóle przestaną robić polskie napisy, co zaowocuje poprawą znajomości języka angielskiego u młodych polaków, którzy będą musieli zacząć oglądać w tym języku! DZIĘKUJĘ CI SHINDENIE ZA TWOJE WALORY EDUKACYJNE, JESTEŚ NIEZASTĄPIONY <3

Troll 100%. smile

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-05-29 17:35:19)

Offline

#2140 2013-05-29 17:40:11

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Lol, przyznajcie się, Animowcy. Zainspirowani aferą zbożową wykopu lub czymś podobnym, postanowiliście zrobić sobie jaja z szitdena. Jak nie kijem go to pałką, czyli nie walką a słodzeniem. Tak czy siak macie moje błogosławieństwo, taka forma walki jest przynajmniej na poziomie, wprost przeciwnie do "shinden ssie".  okej


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024